Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

danes sem bolj ko ne slučajno videl še posnetek po koncu dirke, ko je cortese nekaj najedal kentu... to sem v nedeljo zamudil, ker me je rahlo zmankovalo...

kakšen kreten je ta človek... zaradi svoje napake se nekaj spravlja na svojega moštvenega kolega, ki je zmagal... takega debila jst še nisem videl...

da bi bil jst namesto kenta ga usekam ene 2x... izmeček...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker nisem gledal te dirke, posnetek pa sem videl, me zanima, zakaj mu je sploh tle najdeu? A zato k ga je prehitu in je debil corteze pol zapelu pod oklep unga "ta beuga"? Buksl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno je hotel, da mu kent pusti zmagat, samo zato da bo 3 dirke pred koncem osvojil prvenstvo... kot da ni že tako ali tako vse odločeno...

na drugi strani pa pedrosa ne pričakuje stonerjeve pomoči niti ko je v zaostanku za lorenzom... mogoče bi se moral cortese kej naučit od njega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rossi skoraj prefukal varnostnika, potem, ko je padel in so mu hoteli vzeti motor :D

uredu pretiravam... ampak ga je pa kr za brezrokavnik vlekel nazaj :D

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vinales me je z svojim obnašanjem res razočaral. Mulc noče dirkat ker ni vse po njegove, mu bi že pokazal. Res ne fer do sponzorjev, ekipe in tudi nas ki spremljamo ta šport.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja kr mal dvomim, da je to kar vemo vse...

je pa res, da honde niso niti mal konkurenčne... brez KTM-a nemorš zmagat... samega dejanja pa nebi komentiral, naj delajo kar hočejo...

kar se pa tiče GP kvalifiakcij pa... lorenzo spet prvi, ampak ju3 bo čudežno imel preslab tempo, da bi ogrozil pedroso... hehe :P dobro dani bo ju3 zagotovo dodal nekaj extra...

dovi je bil kar hiter, ampak mal mu je vseeno zmanjkalo...

stoner je v zadnjem sektorju izgubljal po 3-4 desetinke vsaj napram pedrosi na istem motorju... glede na to, da je sama ravnina ta sektor je to kar čudno...

ostali kot ponavadi... rossi je spet prehitel enega od prototipov... bravo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja skoda da ni espargaro tole mal bol izkoristil...se bolj je pa skoda da ni unmu sahrinu uspel tko kok mu je kazal divje je blo hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah zato, ker mi gre na kurac... in mu pač niti najmanj ne privoščim... u bistvu mu privoščim čim slabše... ker mi je skozi sezono precejkrat resno stopil na živec in čist nič mi ne diši da je on prvak... veliko bolj bi pa zmago privoščil kairudinu, ker si je res zaslužil...

moto2 izjemna dirka... malezijec je dodobra popestril zadevo... škoda ker ni zmogel stopničk... da so prekinili pred koncem pa... bedarija... potem so spet šteli za 2 kroga nazaj namesto za enega... čeprav je to bustasto... če je vodilni odpeljal 17 krogov, potem so jih vsi zagotovo 16, razen za krog zaostali, ki pa se jim avtomastko pripiše +1 krog... tako da nevem zakaj potem po 15. krogu rezultati... bedarija...

enako gp...

da so prekinili gp je gnilo... seveda da so leteli, potrebno se je pač prilagoditi razmeram, ne pa tišat do konca, če so luže.. lorenzo je se upičkil in začel mahat z ročico, potem skoraj padel in nakoncu odnesel celo kožo... zakaj pa stoner ni imel težav, pa je vozil 4 sekunde na korg hitreje? zdej bomo prekinjali dirke, ko bo mal vodice na pisti? v doningtonu 06 jo je blo velik več pa se je vseeno dirkalo... motogp postaja vse bolj beden...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, še bolj mimo bi bilo pa to, da bi potem štartali kar na novo brez prednosti, sicer bi bilo zanimivo za videt ampak totalno nefer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah zato, ker mi gre na kurac... in mu pač niti najmanj ne privoščim... u bistvu mu privoščim čim slabše... ker mi je skozi sezono precejkrat resno stopil na živec in čist nič mi ne diši da je on prvak... veliko bolj bi pa zmago privoščil kairudinu, ker si je res zaslužil...

moto2 izjemna dirka... malezijec je dodobra popestril zadevo... škoda ker ni zmogel stopničk... da so prekinili pred koncem pa... bedarija... potem so spet šteli za 2 kroga nazaj namesto za enega... čeprav je to bustasto... če je vodilni odpeljal 17 krogov, potem so jih vsi zagotovo 16, razen za krog zaostali, ki pa se jim avtomastko pripiše +1 krog... tako da nevem zakaj potem po 15. krogu rezultati... bedarija...

enako gp...

da so prekinili gp je gnilo... seveda da so leteli, potrebno se je pač prilagoditi razmeram, ne pa tišat do konca, če so luže.. lorenzo je se upičkil in začel mahat z ročico, potem skoraj padel in nakoncu odnesel celo kožo... zakaj pa stoner ni imel težav, pa je vozil 4 sekunde na korg hitreje? zdej bomo prekinjali dirke, ko bo mal vodice na pisti? v doningtonu 06 jo je blo velik več pa se je vseeno dirkalo... motogp postaja vse bolj beden...

Tipičen "slovenček"!

Če ni vse po tvoje, ti gre na kurac in jim privoščiš najslabše, otrok nesrečni!

Kupi si že motor in se zapelji z njim po dežju, pičkica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dej... sem ti lepo napisal zakva mi gre na kurac in zakaj mu ne privoščim... ker je debil... in to je kar nekajkrat dokazal letos...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah se strinjam Corteze res ni karakterno nek biser amapk prvenstvo si je pa zaslužil pač je bil najboljši to sezono. Da je imel boljši motor kot Vinales je pa že druga zgodba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah zato, ker mi gre na kurac... in mu pač niti najmanj ne privoščim... u bistvu mu privoščim čim slabše... ker mi je skozi sezono precejkrat resno stopil na živec in čist nič mi ne diši da je on prvak... veliko bolj bi pa zmago privoščil kairudinu, ker si je res zaslužil...

Eh bulšit, prvenstva se zmaguje z zmagami in dečko se je tuki izkazal; lahko bi kalkuliral in odkruzal do 2. ali 3. mesta, ampak je dal vse od sebe in naredil vse. Sezona je dolga, Khairudin je imel že mnogo priložnosti za pokazat se...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Total respect Pedrosi. Ne vem če je Honda v taki prednosti, kot to zgleda danes. Dani dirka v življenski formi, in ni bil še zlomnjen. Ker konkurence letos skor ni, je to prvenstvo najbrž že odločeno. In po tem kar kaže Pedrosa...je odločeno tud prvenstvo 2013 :)

Sepang pa....najprej ni blo videt da bi se zadeve drastično poslabšale. Ampak očitno so se. Čeprav nekako navijam za Lorenza...se mi zdi da so ble njegove težave bol njegove kot zarad vremena. Meni je po TV zgledalo, kot da se je znerviral, in začel delat napake. Stoner ga je ujel, na mokem ni tolk trpel. Ne verjamem, da bo na PI v suhem konkurenčen za zmago.

Spies bo PI izpustil. Model v celi sezoni ni zložil ene solidne dirke!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lorenzo mora šparat svojo zadnjo mašino. Če sem vredu slišal zadnjič, menda že vozi šesto mašino. Zato ima verjetno tudi tolko slabše hitrosti na ravnicah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na spodnje informacije je verjetno v nedeljo vozi z čist frišnim 6 ali 5 agregatom in v nedeljo ni izgubljal toliko na ravninah, da je zaradi tega začel izgubljat stik z Pedroso in ga je začel lovit Stoner... enostavno od padca Pedrose je začel kalkulirat... kar še dodatno dela dirke dolgočasne... buuuuu

http://topsportracing.com/jorge-lorenzoone-engine-for-four-races

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!