Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

CRT bo letos popuš, mogoče drugo leto kaj boljše, napovedujem, da jih letos ne bo na podiju oz. celo, da ne bodo nikoli uvrščeni pred katerega izmed tovarniških voznikov, sicer mi je Edwards simpatičen voznik in karakter vendar nima šanse, ostali so pa še vesolje za njim

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam znate pa odkrivat toplo vodo ane...

isto kot bi reku, da zna bit, da bo na večih dirkah suho, kot pa dež...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CRT bo letos popuš, mogoče drugo leto kaj boljše, napovedujem, da jih letos ne bo na podiju oz. celo, da ne bodo nikoli uvrščeni pred katerega izmed tovarniških voznikov, sicer mi je Edwards simpatičen voznik in karakter vendar nima šanse, ostali so pa še vesolje za njim

LP Bajsi

:hmm: kolkrat pa je bil lani kak satelit pred kakim tovarniškim? Toni nikoli, Crutchlow in Edwards bol po redko, pa še to morda pred Haydnom ali Bautisto. CRT se letos ne spravlja na tovarniške, in dvomim da se bo kdaj v prihodnosti. Njihov namen je borbat z sateliti. Po moje ma dober CRT velike šanse da se bode z Barbero, Abrahamom, Bautisto. . . Če se bodo najboljši CRTji lahko bodli z zadnjimi zasebnimi prototipi je cilj dosežen. Ker DORNA ni znorela zarad dragih tovarniških specialk, ampak zato, ker satelitska ekipa ni mogla dobit dirkalnika za znosen enar. Aspar pravi, da bo z manjšim vložkom kot bi bil 1 satelitski Ducati lahko odpeljal sezono z dvema CRT dirkalnikoma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: kolkrat pa je bil lani kak satelit pred kakim tovarniškim? Toni nikoli, Crutchlow in Edwards bol po redko, pa še to morda pred Haydnom ali Bautisto. CRT se letos ne spravlja na tovarniške, in dvomim da se bo kdaj v prihodnosti. Njihov namen je borbat z sateliti. Po moje ma dober CRT velike šanse da se bode z Barbero, Abrahamom, Bautisto. . . Če se bodo najboljši CRTji lahko bodli z zadnjimi zasebnimi prototipi je cilj dosežen. Ker DORNA ni znorela zarad dragih tovarniških specialk, ampak zato, ker satelitska ekipa ni mogla dobit dirkalnika za znosen enar. Aspar pravi, da bo z manjšim vložkom kot bi bil 1 satelitski Ducati lahko odpeljal sezono z dvema CRT dirkalnikoma.

Se strinjam s tem kar si zapisal, ampak iskreno upam, da se bo zadeva približala 60im in 70im letom, ko so bili motorji današnjega tipa CRT pogosti na dirkah in da bo grid poln, mi je vseeno, če dajo od kosilnice motorje vsem gor samo da se ne bo več 13 dirkačev ko bajagi "borilo" za zmago od tega pa 4 dejansko za razred hitrejši.

Če pogledamo napredek v časih pri Moto2 pa zadeva ne bi smela biti dosti počasnejša od MotoGP v 2013, upam da bo CRT hitrejši od najhitrejšega SBK (mislim da so bili že v lanski sezoni sateliti in hitri SBK primerljivo hitri), drugače bo to brca v meglo.

LP Bajsi

p.s. če se komu da ali ima podatke naj prosim rukne čase satelitov in SBK gor

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Randy dePuniet je v Valenciji vozu 1.35.3 Aleix Espargaro 1.36.7 in Mattia Pasini 1.37.8 To so trenutno najbolsi CRTji v Spaniji. Priblizno take case sta vozila Spies in Stoner na zadni lanski dirki. Po mokrem. Na kvalifikacojah je RdP pelal 1:33:xy Aoyama, zadnji od rednih pilotov je pelal 1:34:8. Pocasnejsa sta bla nakasuga in hayes z1:35:9 in 1:36:0.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

jezusmarijapomagej, 10 sekund razlike?!?! upam da je to samo zato k je prvi dan testiranj, ker če bo ostalo tako se zgleda CRTji ne bodo niti uvrstili na dirko :(

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Popoldan po 15uri je Lorenzo naredil konkretno razliko. Tudi Pedrosa je napredoval, Rossi pa zgleda ni vozil več. Čeprav nam ti rezultati ne povedo kaj dosti, si pa lahko želim, da bi vsaj Yamaha naredila korak naprej......no, držim pesti seveda tudi za Ducatija in njihova dirkača...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je pa Stoner naredil samo 4 kroge?

Stoner je vozil samo zjutraj po mokrem, potam pa naj bi preostanek izpustil zaradi nategnjene mišice hrbta, namesto njega je vozil Kousuke Akiyoshi (3 kroge)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje bi morali v Sepangu tisočaki letet pod 2:00:00. ampak je šele prvi dan, pista ni bla okej, in Stonerja tud ni blo. . . . Bomo vidli jutri. CRTji pa ful trpijo. V Valenciji je razlika precej manj očitna, kljub podobno neugodnim razmeram napram zadnji dirki, De Puniet za svojim časom zaostaja mal čez 2 sec. Pista v španiji tovarniški strojem ne daje take prednosti kot sepang, pa tud nobene Aprilije ART ni v maleziji.

BTW, z novo sezono se v motoGP vrača Showa. Ko je dovizioso v svoji rookie sezoni na Jir-Scot Hondi prvi vozil Ohlinse, so švedi počasi zamenjali Showo tudi v tovarniški ekipi, in v prvenstvu prevzeli monopol. Očitnoi se Japonci previdno vračajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!