Skoči na vsebino

MotoGP 2012


suzuki

Priporočene objave

http://www.youtube.com/watch?v=TXqFxwgFKgc

marquez ga že spet serje... baje bo štartal zadnji... čeprav tole se meni ne zdi neka pretiranega obsojanja vredna poteza... u bistvu ga je zlo na nežno pipnil, pa je kr odletel... pač mal neposrečeno prehitevanje.. samo marquez ima letos zelo slabo statistiko s telimi prehitevanji in je očitno kaznovan za vsako malenkost zaradi preteklih grehov :D

Nežno pipnil? Brez zamere, ne vem koliko izkušenj imaš z vožnjo na motorju ampak če si predstavljam da bi me med preganjanjem po cesti ali pa po kakšni pisti kdo takole prehitel bi ga obsodil da je brezobzirna, egoistična budala....

Drugo leto bo naletu na malo bolj izkušene in temu primerno bolj brezkompromisne dirkače tako da mislim da se mu lahko marsikaj vrne.Če drugače ne pa v boksu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marquez ma res tak brezkompromisen/brezobziren stil vožnje. Tolk je talentiran in sposoben zdej se mi pa vse manj dopade zarad takihle incidentov... bomo vidl kaj bo v GP ju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa škoda, da Pedrosič na Philip Isladnu ni zdržal počakati še nekaj krogov in potem z ogretimi gumami potegniti v ospredje. V bistvu so pa tele dirke kakor slalom... Več al' manj = ruleta.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marquez ma res tak brezkompromisen/brezobziren stil vožnje. Tolk je talentiran in sposoben zdej se mi pa vse manj dopade zarad takihle incidentov... bomo vidl kaj bo v GP ju...

Nč se ne bo zgodl ! Javno ga bojo grajal, potihem bo pa vsem všeč, ker bo cirkus spet zaživu ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha... cortese mi je polepšal dan s svojo nesposobnostjo... imel je sekundo prednosti pred zanjim krogom in potem vse zajebal, kljub temu, da je očitno zelo dobro nadzaroval vodstvo... prvak pa tak... kent je stvar zrihtal, tako kot je treba...

mal mi je škoda binderja, ker je sezono zaključil brez stopničk...

salom proslavlja 2. mesto, kot da bi zmagal prvenstvo z zmago in 100 točkami prednosti... glede na to da je že skoraj 22 let stara rit, naj se spele 5-6 let mlajšim mulcem izpred oči...

cortese pravi, da je v zadnjem krogu tišal kolikor je lahko... me lih zanima, zakaj je mel pol skoraj sekundo slabši čas kroga kot pa prejšnje 3 kroge... očitno je prejšnje 3 kroge tišal še bolj kot je mogel... kreten neumn... nej se pobere v moto2 pa tm zafura svojo bedno kariero...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč se ne bo zgodl ! Javno ga bojo grajal, potihem bo pa vsem všeč, ker bo cirkus spet zaživu ;)

Če bi bil Italijan,tako kot je bil Simoncelli,bi ga po rokah nosil,pa 1000 razlogov za njegov stil vožnje našli,tako ga bojo pa malo kaznovali in oporekali njegovo brezkompromisnost.

Popravljeno . Popravil rot
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In gaber pravi, da oba ne bosta zakljucila dirke, ker peljeta na limitu... Bravo... a si lohk se bol zabit... Seveda lahko eden pade, ali pa oba... sam trdit, da je to zihr je pa kretensko... In napaka danija :-\:-\

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa je gaber mel prav... Ampak potem, ko je zgledalo, da je ze vse reseno... Mal prevec optimisticbo je lorenzo sel tole prehitevat, vcasih mu res manjka malce pameti... In v takih primerih in v 1na1... Skoda....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebemtiš...

prvo marquez pela tak, da človek verjet ne more

in nato še lorenzo uprizori skok, da se baumgartner lahko samo čudi!

če grem zdaj še na volitve me bo kap od adrenalina! :bounce:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kratko in jedrnato..

Kako lahko še sploh kdo to gleda? Niti pri pospeševanju, niti pri zaviranju ne gre brez elektronike.. Motor jim kar skače, ko zavirajo.. Iz ovinka bi pa tud vsak letel po zraku, če ne bi elektronika reševala ritk..

Za moje pojme, je tole povsem nepomembno od dirkača.. ampak je vse v rokah elektronike, tisti, ki ima boljši paket s trenutnimi nastavitvami, bo zmagal.. PIKA..

Tle debatirat, kdo zna in kdo ne.. se lahka reši samo tako, da jim vzamejo pomagala, potem pa naj pokažejo, kdo je sposobn "krotit" te zveri.. dokler bodo pa pomagala, se lahko vsak norec vsede in pelje.

Tole gledat ali plačevat.. hahahaha, je še samo za "ovčke" ali "navijače".. pa da ne bo kdo užaljen, tako je, na tem služijo.. bi lahko bilo vsaj zanimivo, kjer bi gledali talente in ne bogataše (kdor več plača, ima boljši motor)..

Lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kratko in jedrnato..

Kako lahko še sploh kdo to gleda? Niti pri pospeševanju, niti pri zaviranju ne gre brez elektronike.. Motor jim kar skače, ko zavirajo.. Iz ovinka bi pa tud vsak letel po zraku, če ne bi elektronika reševala ritk..

Za moje pojme, je tole povsem nepomembno od dirkača.. ampak je vse v rokah elektronike, tisti, ki ima boljši paket s trenutnimi nastavitvami, bo zmagal.. PIKA..

Tle debatirat, kdo zna in kdo ne.. se lahka reši samo tako, da jim vzamejo pomagala, potem pa naj pokažejo, kdo je sposobn "krotit" te zveri.. dokler bodo pa pomagala, se lahko vsak norec vsede in pelje.

Tole gledat ali plačevat.. hahahaha, je še samo za "ovčke" ali "navijače".. pa da ne bo kdo užaljen, tako je, na tem služijo.. bi lahko bilo vsaj zanimivo, kjer bi gledali talente in ne bogataše (kdor več plača, ima boljši motor)..

Lp

Tole je pa ena najvecjih bedarij letos..... Pejd pol kr ke, pa zmagej... Rossi je najvecji dokaz proti temule kr govoris

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za moje pojme, je tole povsem nepomembno od dirkača.. ampak je vse v rokah elektronike, tisti, ki ima boljši paket s trenutnimi nastavitvami, bo zmagal.. PIKA..

Tle debatirat, kdo zna in kdo ne.. se lahka reši samo tako, da jim vzamejo pomagala, potem pa naj pokažejo, kdo je sposobn "krotit" te zveri.. dokler bodo pa pomagala, se lahko vsak norec vsede in pelje.

Lp

Neumnost, brez elektronskih pomagal bi biu grid čist prazn zarad poškodb, ker "krotit" 250+ konjski dirkalnik pač brez elektronike ne gre. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neumnost, brez elektronskih pomagal bi biu grid čist prazn zarad poškodb, ker "krotit" 250+ konjski dirkalnik pač brez elektronike ne gre. :)

Kako so pa pol preziveli na 200+ konjih 500ccm, in to dvotaknih... 4T 250 konj je malinovcek, prot 2T....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je Marquez spet dokazal da je iz pravega testa. Res da je njegov stil zelo agresiven in da je brezkompromisen vendar meni je tak stil dirkanja všeč. Že v torek bomo videli kako se kaj počuti na tisočki.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako so pa pol preziveli na 200+ konjih 500ccm, in to dvotaknih... 4T 250 konj je malinovcek, prot 2T....

Jasno, 2T konji so 2x močnejši kot 4T konji...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno, 2T konji so 2x močnejši kot 4T konji...

D.

No ja konji so konji.. 2T jih samo zelo brutalno podaja... in takrat niso imel elektronike ipd, pa so vseeno preziveli in dirkali... Tako da elektronika spet ni tolk odlocilna, se vseeno je dirkac dalec, dalec najpomebnejsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In gaber pravi, da oba ne bosta zakljucila dirke, ker peljeta na limitu... Bravo... a si lohk se bol zabit... Seveda lahko eden pade, ali pa oba... sam trdit, da je to zihr je pa kretensko... In napaka danija :-\:-\

Ti Kenny si pa res idiot vseh idiotov.....to da enden od obeh (Pedrosa ali pa Lorenzo) ne bosta koncala dirke je bilo jasno vsakomur, ki je

ze kdaj pogledal kaksno dirko. To ni bilo nic jsnovidnega...to je bilo vnaprej znano dejstvo.

bedak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako so pa pol preziveli na 200+ konjih 500ccm, in to dvotaknih... 4T 250 konj je malinovcek, prot 2T....

no, 500 dvotaktniki kej bistveno čez 160 niso nikol pršli. Zato so jih 990 stroji že v krstni sezoni puščali daaaaaleč za sabo. Čeprav je ponavadi zadnja generacija neke zadeve boljša od prve generacije naslednikov, so jih 990, vsi po vrsti, nabili takoj s starta. Spomnimo se Barrosa, kako z 2t ni mogu nič, na rcv, zadnjo dirko al dve, pa je bil konkurenčn Rossiju.....

BTW, Wiki vrže vn, NSR500=165Bhp

Kratko in jedrnato..

Za moje pojme, je tole povsem nepomembno od dirkača.. ampak je vse v rokah elektronike, tisti, ki ima boljši paket s trenutnimi nastavitvami, bo zmagal.. PIKA..

Tle debatirat, kdo zna in kdo ne.. se lahka reši samo tako, da jim vzamejo pomagala, potem pa naj pokažejo, kdo je sposobn "krotit" te zveri.. dokler bodo pa pomagala, se lahko vsak norec vsede in pelje.

Ija seveda. Zato je bil Stoner prvak, pedrosa pa ne še, Ker so stonerju dal bolš softver. Pa zato je učer Lorenzop naredu pašteto, ker je mel slab softver. Ofkors. Kr vsak bi znal. Ja.

To da so največji asi končali v bolnici, teb nč ne pove, a? Lorenzo lani ob prst, Sic umrl, Rossiju je par let nazaj kost vn pogledala, Letos je gležen fragmentiral stoner, Pedrosa je sezono prvič končal brez kostoloma.

Vsi omenjeni sedijo na najboljših možnih dirkalnikih v najboljših možnih ekipah na tem planetu.

Ti Kenny si pa res idiot vseh idiotov.....to da enden od obeh (Pedrosa ali pa Lorenzo) ne bosta koncala dirke je bilo jasno vsakomur, ki je

ze kdaj pogledal kaksno dirko. To ni bilo nic jsnovidnega...to je bilo vnaprej znano dejstvo.

bedak

Zdej ne vem, a maš užgan sarkazm al ne, ampak jz sm mislu, da bo Lorenzo rutinsko prpelal do zmage. Pedrosi pa bo zmanjkalo 2 kroga. Ampak je tud Jorge očitno human, in je usral.....

Jutri bo mel sport mediaset ob 11:30 če sm prav razumel iz Valencie live stream. Na njihovi strani. Če kdo pozna kak italjanski proxy, se priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti Kenny si pa res idiot vseh idiotov.....to da enden od obeh (Pedrosa ali pa Lorenzo) ne bosta koncala dirke je bilo jasno vsakomur, ki je

ze kdaj pogledal kaksno dirko. To ni bilo nic jsnovidnega...to je bilo vnaprej znano dejstvo.

bedak

no to, da si vedno na gabrovi strani je tuki gor že vsakomur jasno... samo daj imej malček zdrave pameti...

sej nista 2 kekca stara 16 let v moto3... pa še tam ne moreš rečt, da eden nebo končal dirke... čepav gaber to vedno napove.. sej nič ne rečem v ene 50% mu celo uspe zadet...

to sta dani pedrosa in jorge lorenzo... in onadva lahko končata tudi če vozita povsem na limitu pa če je poledica... in tudi bi oba končala, če nebi lorenzo prehiteval za krog... res, da bi k temu mal pripomoglo danijevo šaltanje v ler, ampak kakorkoli... seveda vedno obstaja možnost, da ne končata oba... v takem vremenu je ta možnost samo še večja... ampak da pa trdiš, da NI ŠANS, da trenutno najbojša na svetu pač ne bosta konačal je pa traparija...

in še večji bumbar si ti, ker potem nekoga, ki tako izjavo pokritizira označiš za idiota vseh idiotov in bedaka... bravo ;)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!