Skoči na vsebino

Motovudu - Simon Crafar Instructional DVD


NejcN

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Pred nekaj časa je bila novica o novem filmu na Motosvetu, nato pa nisem nikjer zasledil kakšnih odzivov. Podobno naj bi bilo kot Twist of the Wrist 2. Zanima me če si je že kdo ogledal zadevo?

http://www.motovudustore.com/

Popravljeno . Popravil NejcN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Pred nekaj časa je bila novica o novem filmu na Motosvetu, nato pa nisem nikjer zasledil kakšnih odzivov. Podobno naj bi bilo kot Twist of the Wrist 2. Zanima me če si je že kdo ogledal zadevo?

http://www.motovudustore.com/

Sem pogledal, dejmo rečt da je malceno bolj na hitro razloženo kot pa v Twist Of the Wrist 2. Predvsem manjkajo dokazi da je temu tako, kot Simon to omenja(ni podrobne analize s stališča fizikalnih zakonov, če me razumeš kaj mislim :) ).

Je pa res da si hodijo malo navzkriž z nasveti. Kjer Keith pravi da ko enkrat daš gas ne popuščaš, Simon temu ravno nasprotuje.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne bom rabu inštrikcij, ker nimam dirkaških ambicij, ampak, kje ste dol potegnli?

To tud mene zanima... Če ma kdo doma pa je že pregledal se tud priporočam za izposojo ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Sem pogledal, dejmo rečt da je malceno bolj na hitro razloženo kot pa v Twist Of the Wrist 2. Predvsem manjkajo dokazi da je temu tako, kot Simon to omenja(ni podrobne analize s stališča fizikalnih zakonov, če me razumeš kaj mislim :) ).

Je pa res da si hodijo malo navzkriž z nasveti. Kjer Keith pravi da ko enkrat daš gas ne popuščaš, Simon temu ravno nasprotuje.

LP

Pozdravljen :)

praviš, da si film pogledal.... si nabavil al se kje najde tudi torrent?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!