Skoči na vsebino

Novi Marof 2012, tel.: +385 91 907 6744


jose

Priporočene objave

Pa sem zamudu, ah nč zato bomo pa pisal in risal ha ha ha, ja res kje je pa kontakt ha ha ha :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem kaj si čakal 3 tedne al kolk :rolleyes:

Kontakt bi blo pa res fajn napisat v naslov ja.. :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa kontakt g. Rauša v naslovu teme?!

LP Bajsi

Ups, pozabil :slap: Prosim, če kateri od moderatorjev to popravi in doda tel. št.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp. Tisti ki vozite motocikle na prikolicah ali v kombiju imate motorje registrirane ali up.ata karnet ?

99% procentov slovenskih motorjev za pisto je registriranih. Noben si ne želi zapletov ki jih lahko kreirajo hrvaški cariniki :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp. Tisti ki vozite motocikle na prikolicah ali v kombiju imate motorje registrirane ali up.ata karnet ?

Jaz sem kar nekajkrat prestopil mejo s karnetom, tudi ko sem šel na Marof. Nikoli ni bilo težav, zamudil pa sem se cca 10 minut v eno smer!

Torej brez težav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem kar nekajkrat prestopil mejo s karnetom, tudi ko sem šel na Marof. Nikoli ni bilo težav, zamudil pa sem se cca 10 minut v eno smer!

Torej brez težav!

Tudi jaz sem kar nekajkrat prestopil mejo s karnetom in brez težav.

Žal pa kar nekajkrat tudi z različnimi težavami (ki so me, k sreči, stale le živce in čas).

No, seveda tudi z registriranim motorjem ne gre vedno brez težav...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, seveda tudi z registriranim motorjem ne gre vedno brez težav...

D.

Sploh če imas Suzukija s sabo.. :evilgrin:

Nama je enkrat carinik na vsak način hotel vtupiti, da rabiva zeleno karto... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud men se je že zgodil, ker sva imela z kolegom motorje v poliestrih in na prikolici, reg.tablice seveda poleg v avtu, pa naju je nagnal k motorjem in sva govorila serijske številke, ampak ne na svojem ampak kontra, češ si lahko zapomnim na pamet številke, mogoče pa res kot pravi Marko 55, je bil kolega z Suzukijem hi hi :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro si tole zmontiral, ampak ne verjemem da to spada v to temo, ker je že tako ali tako preveč pravih padcev, no saj vem da je mal heca pa potrebnega, pa brez zamere :ninja::music2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro si tole zmontiral, ampak ne verjemem da to spada v to temo, ker je že tako ali tako preveč pravih padcev, no saj vem da je mal heca pa potrebnega, pa brez zamere :ninja::music2:

Res sam sem dubu ravn asociacijo K je tema Marof....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je Marofci, kdo bo prvi, otvoritveno vožnjo na pisti, :smoke: , pa pod 1.15.xx :kva2: , očitno samo jaz komaj čakam da pridem gor :chase: , med prvimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem takoj za, samo se je treba zmenit, ko bo kdo šel :OK: . Me že malo fejst desna roka srbi :evilgrin:

Sedaj še samo gume in Qstarz GPS sprejemnik nabavim, in sem porihtan za otvoritev na marofu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj greste točno ? Jaz bi tudi se pridružu,samo datum moram vedeti pre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je mogoče kdo iz Kamnika ali okolice redni obiskovalec Marofa

Jaz in kolega sva iz tega konca in sva kar dostkrat dol !

Tud men se je že zgodil, ker sva imela z kolegom motorje v poliestrih in na prikolici, reg.tablice seveda poleg v avtu, pa naju je nagnal k motorjem in sva govorila serijske številke, ampak ne na svojem ampak kontra, češ si lahko zapomnim na pamet številke, mogoče pa res kot pravi Marko 55, je bil kolega z Suzukijem hi hi :kva2:

Ne izzivaj :OK: !Komaj čakam da bo vreme da že zalavfam moped!

Prvo dobro vreme po 15.2 pa gremo lahko dol al pa na Grobnik!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz in kolega sva iz tega konca in sva kar dostkrat dol !

Ne izzivaj :OK: !Komaj čakam da bo vreme da že zalavfam moped!

Prvo dobro vreme po 15.2 pa gremo lahko dol al pa na Grobnik!

Ali imata prikolo ali kombi ker jaz imam tolk butični avto da se kljuke ne da legalno montirati,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

letos mam tut jest namen it mal na marof pogledat vendar s 125 cc motorjem pa me zanima se bo dal kej pelat z njem al je yamahca prepocasna za to progo? pa se to bi prasov kako se bojo obnesle gume arowmax ki so drgac bol za cestno uporabo?

PS: prjatu ma pa xj6 ma pa gor dunlop roadsmart pa ma tut namen it mal pogledat( a mu priporočate da jih za tist dan zamenja z bolsimi gumami al bodo te uredu?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!