Skoči na vsebino

Novi Marof 2012, tel.: +385 91 907 6744


jose

Priporočene objave

Jau, jau.... al te zastopim, jaz čakam na gume že od 28.2. pa so mi zdej spet za 1 tedn podalšal rok dobave :headbang: . Sonce pa zge..... marof pa stoji....

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jau, jau.... al te zastopim, jaz čakam na gume že od 28.2. pa so mi zdej spet za 1 tedn podalšal rok dobave :headbang: . Sonce pa zge..... marof pa stoji....

prid po mojega pa se vsaj ti pelji če jaz ne morem fak fak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jau, jau.... al te zastopim, jaz čakam na gume že od 28.2. pa so mi zdej spet za 1 tedn podalšal rok dobave :headbang: . Sonce pa zge..... marof pa stoji....

Čakaš kaj specialnega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ko bi vsaj :) Letos bodo Pirelli DIablo rosso II ker piste ne bo veliko na sporedu :BUA: ko pa opremim motor s crachpadi ipd, pa drug let kaj mocnejsga....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prid po mojega pa se vsaj ti pelji če jaz ne morem fak fak

Hehe, lepo lepo, ampak kar potrp bomo raj skup kaksen dan zakurli po progi ... :hooray: sezona je se mlada

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj v soboto ne bo nihče prišel na Marof :unsure: ?

Javte se, kdo misli it, da ne bom sam tam :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj v soboto ne bo nihče prišel na Marof :unsure: ?

Javte se, kdo misli it, da ne bom sam tam :zzz:

verjetno se vidmo, pa makar peš pridem ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj v soboto ne bo nihče prišel na Marof :unsure: ?

Javte se, kdo misli it, da ne bom sam tam :zzz:

Seveda da pridemo :) Treba se je počasi zbudit iz zimskega spanja... Tako da lahko računaš, da bomo vsaj trije :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jaz :blush:

JA TI JA KDO PA DRUG, sam da je men ratal jutri dopust dobiti in gremo na Marof, ampak kot vidim bova spet z kolegom samevala, a jebiga, bom pa kruzal okol, pa rekorde podiral ha ha ha ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grupni: Tako pripravljeno je vse :grim , čakam na prevoz :kva1: , naložim in gasa proti Marofu :kva2: , ahhhh se že vidim kako ga polagam :ninja: , uh kr mravljince imam po telesu :grrr , pa ni je babe ki bi mi preprečila pa tud najbolj sexy :blush: in najbolj bogata :blush: , DA JAZ DANES NE BI ŠEL :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: jjuuuuuuuuhhhhhhhhhuuuuuuuuuuuhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grupni: Popravljeno . Popravil SANJIN-MIXON
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si porajtu da skos mal špioniram :OK: .

Žal bi ful rad šel pa nimam kombija še pripravlenga, imam pa prikolico žal pa na nobenem avtu vlečne naprave :BUA: .

Upam da ta teden ki pride porihtam kombi da bo za prevoz mopedov pol se pa vidmo samo kaj ko mam vse sovote v aprilu zasedene :sleep2: .

Letos je res bl slab začetek.

Tko da Sanjin fajn se mej pa potreniri naslednič ko pridem grem tvoj čas lovit :evilgrin: :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj v soboto ne bo nihče prišel na Marof :unsure: ?

Javte se, kdo misli it, da ne bom sam tam :zzz:

Brez skrbi - ne boš sam, družbo ti bosta zopet delala Yamaha in Aprilia, kot pred 14 dnevi,.. :)

Se vidimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetovno, sta super družba :OK:

Se vidimo jutri.

Če bo koga zanimalo, mu lahko dam telefon v žep in GPS sprejemnik na rit zalepimo in si lahko malo čas zmeri :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetovno, sta super družba :OK:

Se vidimo jutri.

Če bo koga zanimalo, mu lahko dam telefon v žep in GPS sprejemnik na rit zalepimo in si lahko malo čas zmeri :yes:

Enako!

Je bilo prav fino prejšnjič! :)

Se vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej pa v men neki povejte. Rad bi šel enkrat na marof mal trenirat vožnjo. Nebi pa zdej zaradi tega kupoval neke racing gume. Mam nove roadsmart 2 gor na moji xj6. Za učenje(ne dirkanje) bojo dobre? Rad bi se samo navadil bolje peljati ovinke. Na cesti se pa ravn nočem učit ,pa trenirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem motorjem boš prej do tačke kot pa meje gume tako da lahko, samo ne preveč krogov naenkrat da se ne pregreje guma. Pa bolš je it enkrat med tednom ko nisi nobenmu v napoto... manj živčno opravilo če si prvič na pisti....

Popravljeno . Popravil fasttrack
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem motorjem boš prej do tačke kot pa meje gume tako da lahko, samo ne preveč krogov naenkrat da se ne pregreje guma. Pa bolš je it enkrat med tednom ko nisi nobenmu v napoto... manj živčno opravilo če si prvič na pisti....

Superca :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ta je za moje ljubice na tem forumu in sicer Gangy,angi,ninabina,umetnica 51,TICI,upam da nisem katere pozabil, kot sem obljubil to sem storil ;)

post-13787-0-61103800-1331985977_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ta je za moje ljubice na tem forumu in sicer Gangy,angi,ninabina,umetnica 51,TICI,upam da nisem katere pozabil, kot sem obljubil to sem storil ;)

ma super si! :D :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!