Skoči na vsebino

Novi Marof 2012, tel.: +385 91 907 6744


jose

Priporočene objave

Mi je že žal da smo mi šli v soboto..... :glare: Pa dobro, smo se lahko še v kontra smeri vozli.. :grrr

pa da še dam jaz par slik in 3 video posnetke..

621991407162164140240117.jpg

411408407164116189017452.jpg

Tip je mel na Suzi opreme za ..... cajti na krog je pa bil 5 ali še več sekund slabši od mojega (okol 1.22 mam cajt :blush: , s tem da sem drugič na motoru sedel in prvič na moji Hondi)

323062407164256192571537.jpg

192089407164456197554499.jpg

258564407163108163847612.jpg

220052407163284168212945.jpg

621718407162360145115857.jpg

620471407162912158983962.jpg

220059407163592175993047.jpg

620336407163756180073038.jpg

290697407162580150697934.jpg

Mi gremo naslednji vikend spet (v kolikor bo vreme)..

Lp, Nejc

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednji ali ta vikend, ki bo zdej? Mi pridemo ta vikend, najverjetneje v soboto, vreme bo :)

Je kdo že preveril, če je steza frej?

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj naj rečem bilo je super za prvič

vreme družba top!! ta mesec vsaj še 1x dol :grim

nekaj malega slik 3 sem si sposodil iz hr foruma!!

3.jpg

Ne moreš skrit, da si bil prej motominijaš :OK: . Mi je bilo vedno tko fascinantno, kako vam rata tko noge na noter pospravit, k jest sm vedno bl kt ne mal na račko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo spet jst! :D Gre kdo na Marof v soboto in ima še prostor na prikolici oz ima avto s kljuko, ker imam prikolico.

Jaz sem iz LJ. Če je Kdo iz LJ oz okolica naj se javi. :D

LP Matej

031/831-982

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar poklical gor in preveril kako je z zasedenostjo, jutri je frej tako da nobenih ovir. Sam prit in gasa :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar poklical gor in preveril kako je z zasedenostjo, jutri je frej tako da nobenih ovir. Sam prit in gasa :)

Evo z Alešem prideva jutri - se vidimo!!! :D

LP M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus,

kaj bi mi rekli, če bi se hotel en dan it vozit na marof z roadsmartkami? Bi mi pojedlo gume(pregrevanje?), bi delal gužvo? Nisem še vozil na nobenem dirkališču. Bi mi bilo žal, glede na to, da motor nikakor ni nastavljen za pisto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi ti rekla, da si izberi dan, ko ni ravno 30+ zunaj, za gužvo se ne sekiraj, pomembno je samo, da se nikomur ne umikaš, vozi svojo linijo, tisti, ki je hitrejši te bo že prehitel. Pazi samo, da narediš max 5-6 krogov naenkrat potem pa pojdi dol s piste, da jih ne pregreješ. Preveri, če je temp gume ok, pa nazaj, ali pa narest krajšo pavzo, da se gume malo ohladijo. Žal ti ne bo :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar poklical gor in preveril kako je z zasedenostjo, jutri je frej tako da nobenih ovir. Sam prit in gasa :)

Evo mi2 s kolegom tudi prideva jutri :) Se vidimo !! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. kaj naj rečem, dans je blo res super. Nas je blo kr nekaj.. ni mi še pa jasno kak se lahko eni tak hudo pelete.. res ste cari :OK:

Sem PB malenkost izboljšal.. je pado malo pod 1:20 in sem kar zadovoljen za drugič na Marofu, kolega pa ga je tudi izboljšal.. tam okol 1:15 je tudi parkrat letelo :)

Slik nimam nič, mogoče bo kaj na hrvaškem forumu, bi se pa spet našla 2 video posnetka :)

Lp, N

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. kaj naj rečem, dans je blo res super. Nas je blo kr nekaj.. ni mi še pa jasno kak se lahko eni tak hudo pelete.. res ste cari :OK:

Sem PB malenkost izboljšal.. je pado malo pod 1:20 in sem kar zadovoljen za drugič na Marofu, kolega pa ga je tudi izboljšal.. tam okol 1:15 je tudi parkrat letelo :)

Slik nimam nič, mogoče bo kaj na hrvaškem forumu, bi se pa spet našla 2 video posnetka :)

Lp, N

Če odmislimo prvi sešn je bil danes kar dober dan :) Lepo vaju je bilo spoznat tut v živo, pa čestitke za napredek :D Še parkrat, da mal linije naštudiraš pa bo že orng letelo :D

Jaz danes mal uvajanja po skoraj enoletni pauzi na Marofu, časi so proti koncu dneva prišli do visokih 1.13 kar je bilo čist ok za danes, sploh glede na mojo kondicijo. V drugi polovici sprobal GP 211 dimenzije 200/55 na 5.5 col feltni pa se je presenetljivo ok peljala, kljub temu da je bila precej deformirana zarad preozke feltne.. Tastara GP Racer M tut fajn delala, obraba zanemarljiva..

Bo treba v kratkem še kej ponovit, pa prit na lasnske cajte :D

Slike pa tudi jaz žal nimam nobene, mogoče bo res kej na hrvaškem forumu, ker par folka je fotkalo

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala enako! Ja, "počasi" se daleč pride :D

In tisto glede gum.. vse si mel prav :).. na Suzukiju spustit nižje predni konec, na Hondi pa tlak ni pravi, jo treba malo spustit. Car :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To soboto sem žal še zaseden :boobies:, tako da bi potem napadel maorof 1 ali 2 Septembra... Je fraj ali majo zasedeno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap odlično je bilo! Kljub vročini je kr dobr letel po pisti in so časi kr konkretno padli:)

Upam da letos še znese ene parkat it...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo,

kdo ve če je sobota 1.9 prosta, bi kdo šel???? Jaz sem za akcijo, če je kdo naj se javi, še vedno imam prikolico - rabim pa vlačilca... :D

LP M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan!

Glede na to da nameravam v torek it prvič na marof me zanima kaj vzamete s sabo kaj za pošraufat?

Vozim gp racer 211 spredaj M zadaj E. Koliko jih naj pumpam za pisto?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz hladne napumpam na 1,9 spredaj in 1,1 zadaj.

orodje pa vzamem komplet (set ključev, set izvijačev, klešče, gedore,...), pa še original orodje od motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak nizko pumpaš zadnjo? no za orodje bom pa te vzel to kar si napisal :D

Če imaš pnevmatiko z oznako NTEC načeloma ja..

NTEC torej pomeni, da se pnevmatiko napumpa bistveno manj, kakor je sicer v navadi. Za pisto pri pnevmatikah, ki niso Ntec ponavadi velja da se jih pumpa 2.0 - 2.1 bar spredaj in cca 1.9 bar zadaj. Za NTEC pa samo cca 1.2 - 1.3 bar namesto 1.9 To so vse tlaki za HLADNE PNEVMATIKE. Če meriš tlak pri toplih gumah "z grelcev", torej pri cca 80°C, je treba k tem vrednostim prištet cca 0.3 bar.

Lp, N

P.s.: Polek naštetega orodja pride prav tudi "macgyver" oz. "silver tape" in kakšne vezice..

Popravljeno . Popravil SiKi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!