Skoči na vsebino

Novi Marof 2012, tel.: +385 91 907 6744


jose

Priporočene objave

Zgleda da bo ta vikend lepo vreme, je kaj interesentov za soboto 29.09.

Je že kdo preverjal, če je fraj?

Mas prikolico fraj?iz mb-ja krenes? jaz bi so samo se ne vem ce delam v soboto:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat je en plac na prikolici se fraj. grem iz MB, bom pa po vsej verjetnosti šel v soboto, ker v nedeljo nimam časa.

po sedanjih napovedih je tudi vreme OK.

Mas prikolico fraj?iz mb-ja krenes? jaz bi so samo se ne vem ce delam v soboto:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav pjebi in dekline, sm klical in je steza za soboto rezervirana za avte je pa v nedeljo fraj. Sm mel namen it dol pa sm poklical in je tk rekla tak da sobota 29.9. odpade edin nedelja???

Lep pozdrav pa javte kk je ker zainteresiran

Josip

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol bo v nedeljo fajn svinjsko..k z avti ne vozjo lih sam po asfaltu

Pol pa zjutri za ogrevanje en krog na rolerjih z metlo :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.: Gregs je tako hiter, da mu še drsniki odpadajo iz kombinezona :kva2:

In to ze v boksih, na pisti pa sam prasina :grim

Fantje, vi se kar norca delajte iz nas starcev... pa še s sport touring gumami na sport tourerjih... medtem ko okoli neke pistaške rakete švigajo... :P Moram pa priznati, da Z8 interact gume držijo presenetljivo dobro tudi malo hitrejši ritem... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In to ze v boksih, na pisti pa sam prasina :grim

Pa ne samo to! in to na KTM-u (Duke)! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr še mal potrenirejte ja..pol pa pridem pogledat če že znate :D

pismu..še kr mi ne rata se zbrcat na ta kos asfalta..mogoče pa bo letos enkrat..sej nekej cajta je še..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri namerava iti s kolegom ali dvema na Marof, če je še kdo za družbo, naj pride!

vreme zgleda obetavno, pista je frej sem poklical. tetica pride odpret ob 11h, če bi hotu bit kdo prej naj jo pokliče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da tam okoli 7 motoristov, (če nebo kdo repa med noge stisno) iz štajerskega konca gremo za vikend (sobota ali nedelja ) na Marof..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da tam okoli 7 motoristov, (če nebo kdo repa med noge stisno) iz štajerskega konca gremo za vikend (sobota ali nedelja ) na Marof..

Kaj se peljete z motori ali motori na prikolicah??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te zna bit gužva v soboto. Se bo dalo normalno vozit? :D

Jaz sem bil 9.9 pa nas je blo cca 10. Plus še en moto klub cca 25 motorjev, tako da smo imeli 3 skupine karti, mi in moto klub(Vsaka skupina 20 min). Če gledamo je to kr gužva ampak v toku celega dneva sem se navozil še in še. Tak da ni potrebe po strahu za gužvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo je zasedeno ker je neka tekma, v soboto pa prideva iz LJ tudi.

Lepo, pridem še jaz. :kva2:

PS: se spet priporočam za en posnetek in oceno linije :grim . Bo sedaj malo bolj spodobna z 1.16.x.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se peljete z motori ali motori na prikolicah??

na prikolicah.. jaz mam na prikolici eno mesto fraj.. če bi šel zraven, piši na zs pa nabašem še tebe pa pičimo :)

No, te pa se vidimo v soboto, tisti kiri pridete :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oziroma če je kateri drug kandidat, ki je iz okolice Maribora in ma željo it polek na mi javi na 041-353-241.

Pač kiri bo prej javi tisti gre polek.

Lp, N

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem s punco dol. grema vsak s svojim dol brez prikolice. Upam samo da bo vreme zdrzalo.

Eno vprašanje še tak na brzino. Na gp racerki zadnji imam na robovih še 1.5-2mm profila ob straneh bo dovolj za en marof še ali ne?je pa trdota E. časi pa tam 1.18 in gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!