Skoči na vsebino

Novi Marof 2012, tel.: +385 91 907 6744


jose

Priporočene objave

Jaz grem s punco dol. grema vsak s svojim dol brez prikolice. Upam samo da bo vreme zdrzalo.

Eno vprašanje še tak na brzino. Na gp racerki zadnji imam na robovih še 1.5-2mm profila ob straneh bo dovolj za en marof še ali ne?je pa trdota E. časi pa tam 1.18 in gor

dovolj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem na prikolici pelal 2 dodatni gumi, ni blo problema.. (s tem da je carinik vido, ker imam atacarnet in je številke gledal...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vidimo jutri :)

Btw, naš lokalni vulkanizer (Šega iz Cerknice) me je zadolžil naj mu v promet spravim eno zadnjo Conti Race Attack, ki mu je ostala v skladišču. Guma je sicer dot 07, ampak je bila pravilno skladiščena v njegovem skladišču. Zadnja cena je 85€ in ne non-negotiable (oziroma če bi se kdo pogajal, mu dam njegovo številko :), pa nej se zmeni).

Če koga slučajno zanima mu lahko jutri pripeljem na Marof.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa je glede menjave tam je keri vulkanizer blizu?če ne bi najraje dal kar doma premenjat samo mi je pa škoda menjavat če bi bilo stare še dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravo vreme, fajn družba, še tista jajca italijanska so mi usposobil..sam jest sm mal..khm..iz forme..

Treba it al večkrat al pa sploh ne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa evo, super je blo, če odmislim na crash ob koncu dneva, ampak na srečo se je končal še kr z najboljšim izzidom..

Čas sem tudi baje spravil pod 1:17.

Pa še posnetek crasha.. ni kaj dosti za videt.. se je vse končalo tak hitro kot se je začelo :) (sem pa s tačko zahaklal v ta betonski robnik.. posledico pa vidite na posnetku :) )

Lp, Šiki

Popravljeno . Popravil SiKi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo te je odneslo. Brez poskodb?

Jaz sem tudi vceraj imel krstni padec samo cist na izi. Drugace pa bla majka:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo te je odneslo. Brez poskodb?

Nič na srečo, razn 2 prsta na roki sta malo večja kot običajno :)

Na motorju pa tud ni neke sile... poliesterska rit in kesl pa tačka - .

Popravljeno . Popravil SiKi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je blo včeraj, vreme super, vzdušje tudi, samo kakšen padec bi lahko bil manj. Ampak itak ni bilo nikomur nič, tako da ni nobenega problema :D

@SiKi, ti pa tole hitro zrihtej pa akcija dalje. Tak tempo kot je bil, z malo poznejšim zaviranjem in bolj zaprto linijo, pa bo nahitro še par sec dol :D

post-1190-0-01957200-1349619299_thumb.jpg Mal zabušavanja

post-1190-0-39777500-1349619315_thumb.jpg Mal (no kr precej) šraufanja :P

post-1190-0-68238500-1349619330_thumb.jpg Izkupiček soft zmesi in jesenskih temperatur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja super je blo vcerej. Upam da ste uni ki ste vozil po pisti in potem se po cesti domov srecno prsli na cilj:)

Ma kdo kej slik akcije od vcerej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravo vreme, fajn družba, še tista jajca italijanska so mi usposobil..sam jest sm mal..khm..iz forme..

Treba it al večkrat al pa sploh ne..

A dej dej Dani... ne bljuzi... ;)

Saj je vseeno, ali si iz forme ali ne, glavno, da uživaš... :D

Lej mene... s tovornjakom s sporttouring gumami gor... užitki pa fantastični... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A dej dej Dani... ne bljuzi... ;)

Saj je vseeno, ali si iz forme ali ne, glavno, da uživaš... :D

Lej mene... s tovornjakom s sporttouring gumami gor... užitki pa fantastični... ;)

ja, sranje če po treh sešnih ne moreš več stisnt bremze normalno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja super je blo vcerej. Upam da ste uni ki ste vozil po pisti in potem se po cesti domov srecno prsli na cilj:)

Ma kdo kej slik akcije od vcerej...

Tudi mene zanima za slike. v tistem trenutku nisem razmišljal da bi dal mail ali kaj ampak eden izmed tistih ki je slikal je ujel tudi moj padec tako da če bereš kaj ta forum bi prosil za sliko ker je res hecna:D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, sranje če po treh sešnih ne moreš več stisnt bremze normalno..

Ja dobro, če je tehnična napaka, je pa nekaj drugega... zdraj vem, kaj te je matralo... ;) Ampak če vzameš še to v zakup, greš pa pač linijo vožnje po cesti prakticirat.... brez zaviranja... (preverjeno enkrat na Grobniku... zviti diski.. .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dobro, če je tehnična napaka, je pa nekaj drugega... zdraj vem, kaj te je matralo... ;) Ampak če vzameš še to v zakup, greš pa pač linijo vožnje po cesti prakticirat.... brez zaviranja... (preverjeno enkrat na Grobniku... zviti diski.. .) :)

tehnična napaka v zapestju ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je blo včeraj, vreme super, vzdušje tudi, samo kakšen padec bi lahko bil manj. Ampak itak ni bilo nikomur nič, tako da ni nobenega problema :D

@SiKi, ti pa tole hitro zrihtej pa akcija dalje. Tak tempo kot je bil, z malo poznejšim zaviranjem in bolj zaprto linijo, pa bo nahitro še par sec dol :D

post-1190-0-01957200-1349619299_thumb.jpg Mal zabušavanja

post-1190-0-39777500-1349619315_thumb.jpg Mal (no kr precej) šraufanja :P

post-1190-0-68238500-1349619330_thumb.jpg Izkupiček soft zmesi in jesenskih temperatur

Super je blo :OK: , vreme je bilo toplih 23C.

Ups, pa se vidi, da nisem uspel trebuha not potegnit :grim .

Hvala vsem za družbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo yo,

pride kdo v nedeljo???

Jst jst :kva2:

Pridem, če je steza frej. Si kaj preveril?

Steza je v nedeljo frej, za vreme pa upam da bo brez padavin :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!