Skoči na vsebino

Novi Marof 2012, tel.: +385 91 907 6744


jose

Priporočene objave

Napoved za vikend je sončnih +15°C :kva2: . Če se bomo zmenli za kakšno otvoritveno "na izi" furo po marofu, imam jaz :beer1: preko.

M@dnes: kaj si pa kupil fazerko, na cestakarju bi ostal :devil: . Meni že malo fejst manjka soborec na pisti :cry: . Si pa še vedno vabljen, da se z mojo ljubico malo po pisti "ne zaženeš", da ne boš prišel iz vaje :naughty: .

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh soborcev se vedno najde dovolj.. ti bom pokazal eno finto z komolcem, da se jih boš lahko otepal ko jih bo preveč :D

..mogoče bom pa se res odzval nadvse prijaznem povabilu.. in se seveda ne zagnal po pisti.. saj veš da tega ne delam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ravno preveril vremensko napoved za Marof: v soboto zjutraj 3-5°C, čez dan 14-17°C ob sončnem do delno oblačnem vremenu.

Je slučajno kaj interesentov za prvi izlet v 2012 na marof (da vidim, če morem doma začet prosit za dovoljenje :surrender: ).

Je potrebno še po telefonu preverit, če kimajo sploh odprto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem baje slišal da ste eni že danes nekaj krogov nardil, mater vam je fajn ;)

Eni smo res,samo ne na Marofu ampak na Panonniji :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni smo res,samo ne na Marofu ampak na Panonniji :kva2: :kva2:

to ni tema panonia ampak marof, pa ja da bi pa povabil pa ne ;(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni tema panonia ampak marof, pa ja da bi pa povabil pa ne ;(

SANJIN ima prav, marsikdo bi se šel še na Panonio ali na grobnik peljat, če bi le kdo kaj povedal in bi lahko šla večja skupina gor. Je verjetno boljše, če je neka družba kot pa da se sam naganjaš.

Jaz sem takoj za akcijo, samo je treba pravi čas povedat, pa še en plac imam na prikolici, ker je en soborec obupal nad časi kolega :devil: O:-) :xx:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SANJIN ima prav, marsikdo bi se šel še na Panonio ali na grobnik peljat, če bi le kdo kaj povedal in bi lahko šla večja skupina gor. Je verjetno boljše, če je neka družba kot pa da se sam naganjaš.

Jaz sem takoj za akcijo, samo je treba pravi čas povedat, pa še en plac imam na prikolici, ker je en soborec obupal nad časi kolega :devil: O:-) :xx:

Res je,ne grem pa nikoli sam,vedno najmanj dva,včeraj nas je bilo 5,naslednjič pa v PETEK,če bo vreme :kva1: :kva1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal v petek zaenkrat ne morem :BUA: . Koliko vas pa gre in kako to zgleda na Panonii, ko ni zakupljena in je prosta vožnja (cena, odprtost, ..)

Zato pa se priporočam za soboto na marofu. Napovedano je lepo vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal v petek zaenkrat ne morem :BUA: . Koliko vas pa gre in kako to zgleda na Panonii, ko ni zakupljena in je prosta vožnja (cena, odprtost, . .)

Zato pa se priporočam za soboto na marofu. Napovedano je lepo vreme.

Greva sigurno dva ali pa štirje,nč prideš gor v pisarni plačaš 60€ in se od 11.00 do 15.00 voziš neomejeno,če je pa slučajno kaj avtov pa vsak pol ure,ni pa na pisti delavcev ki mahajo ne reševalcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se pa zgodi, če se razbiješ? Je kdo tam, da ti sploh pomaga, al si odvisen samo od kolegov, ki so s tabo gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je razumljivo, ampak zanima me kako npr. spraviš motor z drugega konca proge do boksov, če se fajn skipaš in zadeva ni vozna. Verjetno ga ne pustiš kar tam.. Ali pa da obležiš nezavesten ob progi.. Je tam sploh kdo, da ustavi trening pa pokliče reševalce al je to stvar dirkačev na progi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je razumljivo, ampak zanima me kako npr. spraviš motor z drugega konca proge do boksov, če se fajn skipaš in zadeva ni vozna. Verjetno ga ne pustiš kar tam.. Ali pa da obležiš nezavesten ob progi.. Je tam sploh kdo, da ustavi trening pa pokliče reševalce al je to stvar dirkačev na progi?

Ko je kolega lani takle čas padel,sem šel jaz z prikolico po njega,naložima in pride delavec iz piste z poltovornjakom in vpraša kaj je in če kaj pomaga,pa sva že sama naložila,tko da verjetno malo gledajo kaj se dogaja ampak kar iz kontrolnega stolpa kjer je tudi pisarna,če pa si sam in da se kaj poškoduješ si pa ne predstavljam kako bi bilo :sleep2:

Zato v neorganizirane termine obvezno dva in nikoli sam,sicer je medical center na pisti ampak tudi ne vem če delajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ravno preveril, v soboto je odprto. Edino je potrebno gospo v petek poklicat in ji sporočit, koliko in kdaj misli kdo prit, da bo prišla odpret.

Zaenkrat se še ni nihče najavil.

Jaz preverjam vedno kar direkt pri gospe na Marof, 00385-91-9076-744.

Če jih misli več prit, bi jaz tudi šel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ravno preveril, v soboto je odprto. Edino je potrebno gospo v petek poklicat in ji sporočit, koliko in kdaj misli kdo prit, da bo prišla odpret.

Zaenkrat se še ni nihče najavil.

Jaz preverjam vedno kar direkt pri gospe na Marof, 00385-91-9076-744.

Če jih misli več prit, bi jaz tudi šel.

Thx za info.

In ne skrbi, ne boš sam :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pacient in za v petek in soboto, odvisno od službe kar se petka tiče, uuuuuuuhhhhhhhh komaj čakam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za soboto :OK: , ker bo moped jutri nared za sezono 2012 :kva2:

Jutri je potrebno samo javit, kdaj bomo prišli (jaz imam namen okoli 9-9.30h bit doli), da nam pride gospa odpret.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bo vreme ;)http://www.mojkvart.hr/Varazdin/vremenska-prognoza

sam preverit moram če je fraj in če bo prišla odpreti, al je že kdo spraševal mogoče ;)

Komaj čakam jutri, pa da vidim če bo lažje čez ovinke it ko sem skoraj 12 kg shujšal ha ha ha ;) :oops: :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!