Skoči na vsebino

Novi Marof 2012, tel.: +385 91 907 6744


jose

Priporočene objave

Peš je vedno vse daljše... :D

te moram popraviti, laufal sem, tekal al kako se že reče ha ha ha ;))))))
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te moram popraviti, laufal sem, tekal al kako se že reče ha ha ha )))))

Torej si bil peš v hitrejšem tempu.... hehe.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej si bil peš v hitrejšem tempu.... hehe.... :)

Ajde pogumneži kdo gre ta vikend gor, da vidim če se splača iti, je bilo prejšnič mal dolgcajt, nisem imel koga oziroma nisem bil nikomur napoti ha ha ha ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaenkrat je v planu, da se gre naslednji vikend. Je napoved okrog +16°C.

Pa še novo gumo si morem nabavit :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz imam v planu obisk 24.3, to je sobota, naslednji vikend se mi zaradi šihta ne izide, tako da če bi šel še kdo takrat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm jst sm mel v planu tistega termina it, samo kvečjem (verjetno) 31.3 oz. najkasneje aprila. Največji problem so mi temperature, ker bi najraj videl, da je tam vsaj okroglih 20 stopinj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

jst mam suzukija 750, čist originalnga, mam samo gp racer gume na njem, spredaj S zadaj M, pa me zanima če je že pravi čas za obisk marofa, ker grelcev za gume nimam, al raje še počakam mesec dva, da se tla malo bol ogrejejo?

bi bil pa tudi zelo vesel če ma kdo kkšen koristen nasvet zame, kaj uzet sabo, kako motor prpravt,...

hvala martin

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

jst mam suzukija 750, čist originalnga, mam samo gp racer gume na njem, spredaj S zadaj M, pa me zanima če je že pravi čas za obisk marofa, ker grelcev za gume nimam, al raje še počakam mesec dva, da se tla malo bol ogrejejo?

bi bil pa tudi zelo vesel če ma kdo kkšen koristen nasvet zame, kaj uzet sabo, kako motor prpravt,...

hvala martin

Na kratko

Za prvič na marofu gume ok, če nimaš grelcev pač narediš kakšen krog počasen več, in seveda na izi, in preizkušaš samega sebe do meje normale, obisk marofa je kadarkoli razen ko je sneg, vozi tako kot se voziš in se učiš sam po svojih občutkih, imej s seboj 27€, nekaj € za čevape ki jih dobro šefica pripravi, dovolj tekočine, ogledala z motorja obvezno snami, ker nerabiš gledat nazaj, vozi samo svojo linijo in se ne obremenjuj za začetek katera je najboljša, ne obremenjuj se s tem če je nekdo hitrejši za teboj, te bo že prehitel, in zapomni si ne cikcakaj po progi, če odnehaš dvigni roko in s tem daš znak da tisti ki je za tabo varno te prehiti, in kar je najbolj važno, ko začutiš utrujenost ali karkoli podobnega odnehaj in si nikoli ne reci pa grem še kak krog, pa čeprav bo zadnji, ker te to hitro pripelje do padca, v rundi naredi tam do 5-7 krogov za začetek, da se navadiš.

To je bilo od mene nekaj na hitro, upam da razumeš kaj sem ti želel pojasniti, še kakšne koristne inf. pa sigurno dobiš na samem Marofu od nas ki smo redni gosti, če se pa srečava tam ti z veseljem še kaj svetujem, pa tudi skupaj odpeljeva kak krog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kratko

Za prvič na marofu gume ok, če nimaš grelcev pač narediš kakšen krog počasen več, in seveda na izi, in preizkušaš samega sebe do meje normale, obisk marofa je kadarkoli razen ko je sneg, vozi tako kot se voziš in se učiš sam po svojih občutkih, imej s seboj 27€, nekaj € za čevape ki jih dobro šefica pripravi, dovolj tekočine, ogledala z motorja obvezno snami, ker nerabiš gledat nazaj, vozi samo svojo linijo in se ne obremenjuj za začetek katera je najboljša, ne obremenjuj se s tem če je nekdo hitrejši za teboj, te bo že prehitel, in zapomni si ne cikcakaj po progi, če odnehaš dvigni roko in s tem daš znak da tisti ki je za tabo varno te prehiti, in kar je najbolj važno, ko začutiš utrujenost ali karkoli podobnega odnehaj in si nikoli ne reci pa grem še kak krog, pa čeprav bo zadnji, ker te to hitro pripelje do padca, v rundi naredi tam do 5-7 krogov za začetek, da se navadiš.

To je bilo od mene nekaj na hitro, upam da razumeš kaj sem ti želel pojasniti, še kakšne koristne inf. pa sigurno dobiš na samem Marofu od nas ki smo redni gosti, če se pa srečava tam ti z veseljem še kaj svetujem, pa tudi skupaj odpeljeva kak krog.

Za kakšen krog se še jaz javim,da me vzameš zraven :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kakšen krog se še jaz javim,da me vzameš zraven :smoke:

ti se kr norca deli, dirkač, bolje se pelješ kot jaz, pa bi te vzel zraven, ni šans ha ha ha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj je z vami , spite al kaj, al se še iz zimskega spanja niste zbudili, ni bilo nič akcije ta vikend, mal da popestrim to stran

tako družabni moramo biti kot ta slika kaže ;) aja naslednjo soboto stoprocentov se narišem spet gor, je kakšen ki ima voljo dnar in kaj viška adrenalina pa pride zraven ;)

post-13787-0-82635200-1331402997_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor pripravil za soboto 17.3.2012, ni velike razlike sam reklame in nalepke pobral dol, ker ni hudič nisem dobil nič sponzorstva pa še dva prjatla me še komaj poznata, jaz jima pa reklamo delam , KONEC JE TEGA ;)

post-13787-0-90645200-1331457153_thumb.jpg

post-13787-0-91658200-1331457196_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi na mene računaj v soboto 17.03, sem včeraj zrihtal novo 211GP v medium 7813 trdoti, pa da damo gasa.

Si slučajno preveril, če je fraj?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor pripravil za soboto 17.3.2012, ni velike razlike sam reklame in nalepke pobral dol, ker ni hudič nisem dobil nič sponzorstva pa še dva prjatla me še komaj poznata, jaz jima pa reklamo delam , KONEC JE TEGA ;)

eh daj no, ne hodit dol... kdo se bo te v tej gužvi pa vročini še htel vozit po pisti no :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še petek bo verjetno, mater gum mi bo zmanjkal, ima kdo viška bridgrstone bt-003 190/55/17 ni važna trdota NUUUUUJJJJJJNNNNOOOOOOOOOO !!!!!!!!

eh daj no, ne hodit dol... kdo se bo te v tej gužvi pa vročini še htel vozit po pisti no :D

upam da bo kdo dol, mi vsaj dolgcajt ne bo, če bo vroče toliko bolje, bom še kako kilo dobu dol ;)

Tudi na mene računaj v soboto 17.03, sem včeraj zrihtal novo 211GP v medium 7813 trdoti, pa da damo gasa.

Si slučajno preveril, če je fraj?

Ti javim ker še moram za petek klicat , super se vidimo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh daj no, ne hodit dol... kdo se bo te v tej gužvi pa vročini še htel vozit po pisti no :D

Lahk še ti prideš, da nas bo še več :kva2: , pa bo kot v starih časih, samo sedaj na enem mopedu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nujno rabim zadnjo gumo Bridgestone BT-003 190/55/17 ni važna trdota sam da je, ker se več ne da dobiti v trgovinah, je kje kaka na lagru :(

Popravljeno . Popravil SANJIN-MIXON
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahk še ti prideš, da nas bo še več :kva2: , pa bo kot v starih časih, samo sedaj na enem mopedu :OK:

eh tak blizu tud ni da bom hodil dol zijala past.. če res nebom vedo kam se naj dam se mogoče pripeljem z bikecom dol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh tak blizu tud ni da bom hodil dol zijala past.. če res nebom vedo kam se naj dam se mogoče pripeljem z bikecom dol

ti kr prlet, boš pa fotoaparat držu, dam za pir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti kr prlet, boš pa fotoaparat držu, dam za pir

Pozerji!!! :ninja:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

ja tale vikend bo zgleda res lep :OK: če ma kdo kej placa za prevoz se mu s Seven pridruživa ;-)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

ja tale vikend bo zgleda res lep :OK: če ma kdo kej placa za prevoz se mu s Seven pridruživa ;-)

če bi le imel velik kombi bi vaju sam prišel iskat, dobra družba ste ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!