Skoči na vsebino

Novi Marof 2012, tel.: +385 91 907 6744


jose

Priporočene objave

cajti so bli...?

žal ni bilo lap timerja, pa itak da je šlo na polno ha ha, ne ne ja mi je mal žal glede cajtov, ampak ker sva bila sama sem se raje učil in preizkušal vse možnosti, tu so pa dokazi ;)

post-13787-0-01094900-1332005647_thumb.jpg

post-13787-0-99540700-1332005754_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal ni bilo lap timerja, pa itak da je šlo na polno ha ha, ne ne ja mi je mal žal glede cajtov, ampak ker sva bila sama sem se raje učil in preizkušal vse možnosti, tu so pa dokazi ;)

Superca :)

Za drug vikend sem zainteresiran, če bi še kdo šel, se lahko dobimo na poti tja, ker še nisem bil in bi bil vesel enga Garmina pred mano :) poleg družbe dol seveda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Superca :)

Za drug vikend sem zainteresiran, če bi še kdo šel, se lahko dobimo na poti tja, ker še nisem bil in bi bil vesel enga Garmina pred mano :) poleg družbe dol seveda :)

če bo vreme sem v soboto gor, lahko računaš name ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo vreme sem v soboto gor, lahko računaš name ;)

Kul, iz kje startas??? imas reg. moped al ATA karnet? ker jaz grem na ATA cez mejo in mi tam obicajno vzame 20min :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kul, iz kje startas??? imas reg. moped al ATA karnet? ker jaz grem na ATA cez mejo in mi tam obicajno vzame 20min :)

štartam iz celja, imam pa registriran motor, ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bilo sončno vreme in super družba :OK: . Le malo je veter nagajal.

Časi dobri, le nikakor nočejo pod 1.18.5xx :angry: , še bo treba na vozniku delat :yes: :yes:

Laptimer smo tudi usposobli :hmm::grupni:

Se še priporočam za :chase:

Hvala prijaznemu dekletu za slike :photo: , bi jih pa bilo več, če bi se majstri prej spomnili :slap: .

post-33091-0-07049600-1332014633_thumb.jpg

post-33091-0-82073400-1332014689_thumb.jpg

post-33091-0-57319100-1332014904_thumb.jpg

post-33091-0-12335700-1332015024_thumb.jpg

post-33091-0-89881600-1332015127_thumb.jpg

post-33091-0-55022600-1332015177_thumb.jpg

post-33091-0-17200900-1332015307_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da uživate, bo res treba počas it registrirat Suzukija, pa ga mal na Marof peljat :D

Kolk je bil pa najhitrejši čas dneva?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Superca :)

Za drug vikend sem zainteresiran, če bi še kdo šel, se lahko dobimo na poti tja, ker še nisem bil in bi bil vesel enga Garmina pred mano :) poleg družbe dol seveda :)

če bo vreme bom v soboto 100% gor, štartam iz NM, verjetno grem pa kar na obrežje, ker mi bo najbližje tako da se gor vidimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da uživate, bo res treba počas it registrirat Suzukija, pa ga mal na Marof peljat :D

Kolk je bil pa najhitrejši čas dneva?

sploh ne vem kaj še čakaš ha ha ha ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bilo sončno vreme in super družba :OK: . Le malo je veter nagajal.

Časi dobri, le nikakor nočejo pod 1.18.5xx :angry: , še bo treba na vozniku delat :yes: :yes:

Laptimer smo tudi usposobli :hmm::grupni:

Se še priporočam za :chase:

Hvala prijaznemu dekletu za slike :photo: , bi jih pa bilo več, če bi se majstri prej spomnili :slap: .

zato pa jaz nisem preverjal cajte ker bi bil razočaran ha ha ha, pa nema veze važn da je blo fajn, imel sem plan pridet dol z avtom, pa glih zato dabi vas poslikal, pa je žal nekaj prišlo vmes, no pa drugič, ;) vidim pa da so bili karti pa supermoto, pol se je dogajal nekaj, men je blo pa v petek že mal dolgcajt ko sem bil sam samcat z kolegom ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo vreme bom v soboto 100% gor, štartam iz NM, verjetno grem pa kar na obrežje, ker mi bo najbližje tako da se gor vidimo

Ok, mogoče meni kak hint, kje naj grem, štartam iz GOrenjske, pa čez Ljubljano, potem pa ?? :)

LP;Rok

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štartam iz celja, imam pa registriran motor, ;)

Sej sem ravno gledal na mapsih, da je meni blizje ce grem tudi jaz na Celje? koliko iz Celja je potem še do tja? in kje greš ti iz CElja potem? :)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sem ravno gledal na mapsih, da je meni blizje ce grem tudi jaz na Celje? koliko iz Celja je potem še do tja? in kje greš ti iz CElja potem? :)))

celje Ac maribor AC ptuj, v ptuju made in varaždin, nato meja, potem pa do varaždina tik pred varaždinom je odsep desno, zelo nova cesta, če boš prišel do table varaždin, si šel predaleč, ok od tam lahk tud prideš, samo dlje je, no v glavnem desno pred vž, nato samo šibaš naravnost do prvega krožnega in greš desno za kraj novi marof, pelješ pelješ imaš dva semaforja delo na cesti in potem prideš spet do prvega krpžnega in nato levo v kraju novi marof, se pelješ in gledaš levo dokler ga ne zagledaš jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeee dirkališče , nekje uro in pol je od celja, pa obvezen postanek na bencinski tik pred mejo, imajo svetovno kavo ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, mogoče meni kak hint, kje naj grem, štartam iz GOrenjske, pa čez Ljubljano, potem pa ?? :)

LP;Rok

lahk se pa slišmo pa gremo skupaj, tam nekje okoli osmih štartamo iz Celja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bilo sončno vreme in super družba :OK: . Le malo je veter nagajal.

Časi dobri, le nikakor nočejo pod 1.18.5xx :angry: , še bo treba na vozniku delat :yes: :yes:

Laptimer smo tudi usposobli :hmm::grupni:

Se še priporočam za :chase:

Hvala prijaznemu dekletu za slike :photo: , bi jih pa bilo več, če bi se majstri prej spomnili :slap: .

Super je bilo, hvala za slike in za dobro družbo! :)

Bo treba čimprej ponovit!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede petkovega Marofa me res nekaj zanima, kot sem omenil prejšnič sem imel zadnjo gumo na obeh straneh na pasovih grdo raztrgano, pa sem tokrat poskusil drugače, najprej sem tlak znižal za 0,2 bara, nobene spremembe, nato sem še zategnil zadnjo vzmet do konca, na gumi nobene spremembe, je kriva mogoče trdota, ker je pa soft bridgestone bt-003, je pa bila full sprememba v nagibu, je bil bolj miren in prej sem ga lahko iz ovinka odpiral, nadzora je bilo veliko več, pa nobenega nežnega hopsanja ni bilo začutiti, me pa zanima če bi bil efekt še če bi si prednje vilice spustil za nekje 0,5 cm, ker glede na prednjo gumo dela zelo lepo in je nič ne trga, bi bilo pametno da spremenim težišče še malo naprej, ker po zategnjeni vzmeti zadaj je dosti lepše se motor nagnil v ovinek, al bo treba gume zamenjat al pa način vožnje, al pa kr po domače ZBRATI VEČ JAJC DA GRE HITREJE HA HA HA ;)

P.S. hvala za odgovore, in za nasvete, v glavnem se pa v soboto vidimo sigurno , seveda če bo vreme ;)

post-13787-0-85414700-1332064764_thumb.jpg

post-13787-0-51425900-1332064780_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahk se pa slišmo pa gremo skupaj, tam nekje okoli osmih štartamo iz Celja

To bi blo pa še najbolje :) hehe drugac pa hvala za navodila :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey družba tehničnega motociklizma :OK: (Micky maus track).

Včeraj je blo res fino fajn. Fajn družba, fajn vreme (ok veter pa kaj) pa še moj moped in crono smo fino naštelal.

Je trajal par sešnou ampak smo zmogli! .) . Hvala R1Polžek-u za tehnično podporo in fotke ter seveda deklini ki jih je posnela.

Kar se tiče pa odgovora na "quote":

Sanjin, jaz sem včeraj zadjo gumo zelo dobro rehabilitiral z odvzemom rebound-a.

Težko je bit pameten sam pri meni je to dobro delovalo. Sicer guma ni bla tolk nagrižena kot tvoja ampak se je vseeno poznala konkretna razlika..

V kombinaciji z malo nižjim tlakom zadnje gume malenkost popuščenimi prednjimi vilicami (vsi trije parametri) in rahlo dodanim compreson v zadjem amortizerju je gumo popravlo v dveh treh sešnih :OK:. Pa tudi v ovinek je veliko reje zapeljala!

P.S. hvala za odgovore, in za nasvete, v glavnem se pa v soboto vidimo sigurno , seveda če bo vreme ;)

Popravljeno . Popravil uppercuter
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey družba tehničnega motociklizma :OK: (Micky maus track).

Včeraj je blo res fino fajn. Fajn družba, fajn vreme (ok veter pa kaj) pa še moj moped in crono smo fino naštelal.

Je trajal par sešnou ampak smo zmogli! .) . Hvala R1Polžek-u za tehnično podporo in fotke ter seveda deklini ki jih je posnela.

Kar se tiče pa odgovora na "quote":

Sanjin, jaz sem včeraj zadjo gumo zelo dobro rehabilitiral z odvzemom rebound-a.

Težko je bit pameten sam pri meni je to dobro delovalo. Sicer guma ni bla tolk nagrižena kot tvoja ampak se je vseeno poznala konkretna razlika..

V kombinaciji z malo nižjim tlakom zadnje gume malenkost popuščenimi prednjimi vilicami (vsi trije parametri) in rahlo dodanim compreson v zadjem amortizerju je gumo popravlo v dveh treh sešnih :OK:. Pa tudi v ovinek je veliko reje zapeljala!

Hvala, ko preizkusim bom videl, pa saj itak verjetn se vidmo v soboto ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede petkovega Marofa me res nekaj zanima, kot sem omenil prejšnič sem imel zadnjo gumo na obeh straneh na pasovih grdo raztrgano, pa sem tokrat poskusil drugače, najprej sem tlak znižal za 0,2 bara, nobene spremembe, nato sem še zategnil zadnjo vzmet do konca, na gumi nobene spremembe, je kriva mogoče trdota, ker je pa soft bridgestone bt-003, je pa bila full sprememba v nagibu, je bil bolj miren in prej sem ga lahko iz ovinka odpiral, nadzora je bilo veliko več, pa nobenega nežnega hopsanja ni bilo začutiti, me pa zanima če bi bil efekt še če bi si prednje vilice spustil za nekje 0,5 cm, ker glede na prednjo gumo dela zelo lepo in je nič ne trga, bi bilo pametno da spremenim težišče še malo naprej, ker po zategnjeni vzmeti zadaj je dosti lepše se motor nagnil v ovinek, al bo treba gume zamenjat al pa način vožnje, al pa kr po domače ZBRATI VEČ JAJC DA GRE HITREJE HA HA HA ;)

P.S. hvala za odgovore, in za nasvete, v glavnem se pa v soboto vidimo sigurno , seveda če bo vreme ;)

Poglej mal tale video mogoč dobiš kakšen odgovor ali smernico, zgleda da gre za podoben problem... obstaja tudi part 2...

Popravljeno . Popravil fasttrack
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala sem dobil nekaj koristnih informacij ;)

Popravljeno . Popravil SANJIN-MIXON
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala sem dobil nekaj koristnih informacij ;)

Berem da kar nekaj veš o tej amortizaciji? Bi bil tok dobr in mi v soboto malo na hitro razložil, da bom malo testiral nastavitve :))

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berem da kar nekaj veš o tej amortizaciji? Bi bil tok dobr in mi v soboto malo na hitro razložil, da bom malo testiral nastavitve :))

UH ta bo pa teška še zase dobro ne vem :), mal pa lahko podebatiramao ja, če bo čas dopuščal ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!