Skoči na vsebino

Novi Marof 2012, tel.: +385 91 907 6744


jose

Priporočene objave

Kakor kaže bo vreme v soboto v kurcu, fak fak :(

Baje ja...:( a gremo v petek? nedelja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor kaže bo vreme v soboto v kurcu, fak fak :(

kje si pa to gledal? jaz po vseh prognozah vidim pretežno jasno, brez vetra, 19st.C....če bo pa res slučajno kaj sralo pa nedelja seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, po trenutnih napovedih bo v soboto fantastično lepo vreme, skoraj brezvetrje, tako da samo gasa! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, po trenutnih napovedih bo v soboto fantastično lepo vreme, skoraj brezvetrje, tako da samo gasa! :OK:

Gregs-prideš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj se javijo pacienti za v soboto, da vidim če se splača iti gor, ker sameval več NE BOM, mi je dolgčas ;)

Popravljeno . Popravil SANJIN-MIXON
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj se javijo pacienti za v soboto, da vidim če se splača iti gor, ker sameval več NE BOM, mi je dolgčas ;)

Tudi ti ne greš nikamor ker nimaš gum :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi ti ne greš nikamor ker nimaš gum :smoke:

imam en komplet rabljenih še na zalogi, so mi prijatli odstopili, vendar vidim da ne bo nobenega, pa sem tud jaz prestavil na kak drug dan, grem pa mojo ljubico na dveh kolesih peljati na sprehod do morja, tak da bagio si vabljen ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berem da kar nekaj veš o tej amortizaciji? Bi bil tok dobr in mi v soboto malo na hitro razložil, da bom malo testiral nastavitve :))

sorry stari ne grem, pa drugič se vidmo, sam verjamem da bodo drugi dali ti kak nasvet, verjemi so vsi ko so gor od slovencev dobrega srca in si pomagamo če se le da ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam en komplet rabljenih še na zalogi, so mi prijatli odstopili, vendar vidim da ne bo nobenega, pa sem tud jaz prestavil na kak drug dan, grem pa mojo ljubico na dveh kolesih peljati na sprehod do morja, tak da bagio si vabljen ;)

Žal predaleč,moram bit ob 15.00 doma,pa drugič,hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal predaleč,moram bit ob 15.00 doma,pa drugič,hvala

ni panike, pa naslednjo furo skupaj, aja iščem vezo iz kamnika za dunlop, verjetno bo prava cena, ti javim ko zvem, sicer vem da imaš zalogo, sam za na cesto mislim ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni panike, pa naslednjo furo skupaj, aja iščem vezo iz kamnika za dunlop, verjetno bo prava cena, ti javim ko zvem, sicer vem da imaš zalogo, sam za na cesto mislim ;)

seveda,super,javi prosim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda,super,javi prosim :OK:

pa na marof bi tudi lahko šel al ti je pod častjo da bi še tam dirkal ha ha ha
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry stari ne grem, pa drugič se vidmo, sam verjamem da bodo drugi dali ti kak nasvet, verjemi so vsi ko so gor od slovencev dobrega srca in si pomagamo če se le da ;)

Ok, pa drugič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj se bote zdaj pa vsi usrali ali kaj :mellow: , edino Rock-46 je še resen

jebi ga sem spraševal kdo gre, pa nič ha ha, glej vse se še lahko obrne, pa bo ja bolje če ti ne bo kdo napoti ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve kdaj bo marof odprt ta vikend, mislim če bo sploh odprt ter od kdaj do kdaj je ponavadi???

najbolje je da sam pokličeš :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolje je da sam pokličeš :)

A

A kdo ve kam je izginila cifra za poklicat? včas je bla v naslovu teme ? oz če jo kdo ima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz kličem kar direkt gospo na Marof 00385-91-9076-744

Hvala, sem klical. Jutri od 10 do 18 ure :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sem tud jaz sprobal ta Marof :OK: . Hvala še enkrat kompaniji kateri sem se kr mal "uštulu" za družbo. menda bojo tud slikce :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sem tud jaz sprobal ta Marof :OK: . Hvala še enkrat kompaniji kateri sem se kr mal "uštulu" za družbo. menda bojo tud slikce :)

ti je bilo všeč, no to je lepo slišat, čakamo pa na slike in dogajanja, je bila gužva, kakšno je vreme bilo itd itd ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!