Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Cartman... ventilator? Upam, da si mislu propeler.

moj običajen ritual pred postanjem je takle.

/ objavim

mislim------>napišem------>površno preberem------>se odločim ali.

\ zbrišem

zato vedno napišem kar mislim.

Poskusi kdaj.

Ker ventilator, for god's sake, nima kej delat na ornk motorjih.

Zarečen kruh bo na meniju prej ali slej, tud če svoje neviđene zadevšne helikopter kličete.

Morda tudi zame. ......

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bambiju se je razpadel pri 26k km. Moj ima več kot 75k km brez enega samega problema. Tako pač je.

Se pravi, da Bambi ne zna vozit, ce prav razumem, ali... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katera je največja želja vsakega lastnika BMW?

Da bi imel večjega tiča.

no vsaj zame to drži... :mellow:

Kva čm nardt?? najbolje vse tri (avto+2x motor) prodat,dlani sem imel že odnekdaj velike Št. rokavic 12 ali L XXX(X) moram extra na IMOT drugje sploh nedobim moje velikosti,samo v razmislek potentnežem ne BMW-jašem !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvečjemu se lahko zgleduje po GS-u!

Čuk itak snema vse akcijske prizore na GSu :D

it - kakor kdo

de - kakor kdo

jp - sem jih videl obstati ob cesti kar nekaj letos .... imam priče

p.s....prdam komplet orodja k se mi ne da več tolk ustavlat pa šraufat ...japce ... :P

Lahko tebi, k si lord, pa ti lakaji pridejo šraufat angleža.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman... ventilator? Upam, da si mislu propeler.

Ker ventilator, for god's sake, nima kej delat na ornk motorjih.

In, Marija pomagi, res imam nadpovprečno velike dlani (pomeni: večje od mojga tipa, njegovga dvometrskega kolega, prodajalca v Labi, ki me je hotu prepričat, da mi bodo ženske prav, pa najbrž tudi od koga tuki). Zgleda sm res štrafana s tem mopedom.

vodno hlajeni bimerji so verjetno že v predserijski proizvodnji....

tolk velke dlani ??? morš met pa res velikega ...

Kva čm nardt?? najbolje vse tri (avto+2x motor) prodat,dlani sem imel že odnekdaj velike Št. rokavic 12 ali L XXX(X) moram extra na IMOT drugje sploh nedobim moje velikosti,samo v razmislek potentnežem ne BMW-jašem !

če imaš velike dlani še ni rečeno da imaš velikega tiča ... mišjeno je obratno : bimeraši bi imeli večjega tiča ... velikost dlani ni pomembna ...

Čuk itak snema vse akcijske prizore na GSu :D

Lahko tebi, k si lord, pa ti lakaji pridejo šraufat angleža.

no...priznam - križev nisem ravnal sam in gume so mi tudi zamenjali ... pa nihče ni prišel k meni domov ... olje in filter sem zamenjal sam - če ne iz drugega razloga do spoštovanja do bonija k me prenaša tazga kot sem ... če pa tega ne znaš naredit - ni pa nujno , da to tudi narediš - pol pa najboljše da parkiraš motocikel v spalnico ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ima motosvet tu zraven? potem se vse, od FB-ja do vseh forumov in blogov zapre..in politiki lahko tožijo vse in vsakogar..ker uni so še bl na udaru..

Ma mal nerodno sm napisal. Hotu sem predvsem poudarit, da so motorji čist okej in niso nič krivi :D ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ventilator, for god's sake, nima kej delat na ornk motorjih.

Ja, itak. Pa pičke tut nimajo kaj delat za belanco motorja (razen, če so obrnjene okoli, na hrbet in si voznik privošči malo kinky bikerske fukačine).

Ne bo, moj zračnik ostane pri hiši. Ko se bo ustavil, se ustavim tudi js.

Ja, itak ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva čm nardt?? najbolje vse tri (avto+2x motor) prodat,dlani sem imel že odnekdaj velike Št. rokavic 12 ali L XXX(X) moram extra na IMOT drugje sploh nedobim moje velikosti,samo v razmislek potentnežem ne BMW-jašem !

Ej, jst mam iste probleme. Pri motorjih so mi BMW-ji premajhni. Najbolj komot zadevi, kar sem jih kdaj vozil, doslej, sta bili Triumph Rocket III in Honda VFR 1200 X Crosstourer (sumim tudi, da bi V-Strom 1000 bil dost komot).

Pri čeladah Schuberth (64/65), pri rokavicah Clover RS-3 (za golf pa Bionic Performance Grip).

Pri kombinezonih je bil najbolj carski IMOB Racing od Borkota iz Maribora. Ampak predvidevam, da bo tudi BMW Atlantis fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: Tole je................... kt bi 3-letnike u vrtcu poslušu. :O

..................mi mamo pa............več kt vi,..................naš ata ma pa ................., mi smo pa bli...................vi pa ne.................... :BUA:

:glare: O motorjih sam nisem nikoli razmišljal čez "znamke" ali "značke. :smoke:

Ja BMW-ja ne bi imel..................ker za BMW-ja nisem mel gnara, ker sem tu in tam slišal in poslušal vse kar so tu nekateri napisali.

Jap.............pa sem mel makaronarja. Pa sem poslušal "ta pametne"............. kva ga serješ, pa en cilinder, pa sam 50Km, pa to ne gre nikamor, pa olje povsod spušča, pa .....................skratka ..................vse živo me je prepričevalo....................da sem nabavil "JAJCA". :kva1:

AMPAK, JEST BI SE SAM MAL VOZU NAOKROG :grim Na dveh koleseljnih! :grim

Pa enkrat dam prprlem GS-a. Test varianta / vikend. Parkiram pred bajto, pa moja iz balkona dol .................... KWA pa je to za en :devil: ............. tok grdga motorja še nism vidla nkol! :grrr

Ups. :xx:

No, po dveh dneh v sedlu je bil motor še zmeri GRD :cry: ampak glede "voznih lastnosti" in udobja v primerjavi z italijanom - ja tu pa je bila druga pesem.

No ja - roko na srce - iz čistega estetskega pogleda - GS res ni lep ( ali pa tudi ) .

Pa sem vseeno zamenjal "enosledno vozilo". Po kriterijih mojega dojemanja "motorizma" , ter glede na dimenzije in "bruto registerske tone" je bila izbira dokaj omejena. Po preiskusu taga in onega in še tretjega je izbor padel na R/RT.

Po 3 sezonah in svaljkanju po asfaltu, nimam kakega pretiranega občutka pripadnosti znamki. Nikjer, kjer se ustaviva nimam filinga da sem kaj posebnega, na servisu so dokaj solidni - pa veliko itak nisem tam - ker ni potrebe.

Zdej..............motor je motor............crkne ta ali pa tist. Se znuca to, al pa kaj drugega. Itak nič ni večno. Važno je, da sta dve kolesi, vmes okvir in kak cilinder, da stvar gre.

In to je to. Na kratko.

In ja............BMW-ja ne bi .................... res ne bi imel. :grim

Imam pa motor, ki je dovolj velik, ki je dovolj močan, ki mi ustreza, s katerim se rad in z veseljem vozim, kateri ima res samo dva cilindra, pa še ta brez vodnega hlajenja ( ampak človek res ne more imeti vsega - ne de ), motor, ki kdaj pa kdaj "prdne" ali "pokreha", motor, kateremu je treba sem in tja doliti kak deci olja, ................skratka mašina - kot mašina. :grupni:

To, da je Bawarec, je sekundarnega pomena. Če bi Japončki ali makaronarji imeli tak paket, ki meni 100% paše na rit - bi mel pač kaj drugega. O:-)

In ja.............BMW-ja res ne bi imel.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, da Bambi ne zna vozit, ce prav razumem, ali... :D

Nisem vedu, da če znaš vozit imaš neuničljiv motor :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: Tole je................... kt bi 3-letnike u vrtcu poslušu. :O

....

Tvoj cel prispevek je kot bi ga triletnik napisal. Mislim da bi moral za več kredibilnosti dat še kakih 32 emotikonov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist off topic. :D

Debata o stereotipnem obnašanju folka na BMWju in to....včeraj sedim na terasi in gledam 4 Nemce. ki skup prpelejo v Postojno GS GS VStrom in Fazerca. Fazerca in Strom parkirata na parkirišče, v box za auto, kjer je blo komot placa še za GSje. in dva auta. Nak. Možaka z ventilatorji sta se zakadila pred teraso in parkirala sred trga. Ni stopnic ali robnikov ki bi japoncem preprečla to debilozo. Peš razdalja 15 metrov, motorja na parkplacu sta bla lastnikom enako na očeh kot GSja sred trga, mimoidočim seveda ne.

Nio, u glavnem, tako stereotipno, da sploh ne vem več, a se o prepotentnosti bmwjašev res nabija in zajebava, al to pr hudiču vse drži?

danes sem ga postavil sredi Senja in sem ga dal na razgled za pol ure... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoj cel prispevek je kot bi ga triletnik napisal. Mislim da bi moral za več kredibilnosti dat še kakih 32 emotikonov.

Hvala za kompliment!

Nekateri pač ne potrebujemo "znamke" da bi se poistovetili z nečem - ali z nečem dopolnjevali primankljaj ali pomanjkanje nečesa v glavi!

Je filozofija povsem enostavna. Moped je sredstvo za dosego cilja. To je "relaks" in uživancija v vožnji.

Če pa kdo rabi 150 in več konjev pod ritjo in moped pobarvan v barve "super junakov" iz dirkalnih stez - da šele potem najde sebe ali da šele tedaj ve kdo je in zakaj sploh je......................tak je - tako kot njegov moped....................le REPLIKA nečesa. Definitivno pa to ni ON.

In kot že napisano nekje zgoraj večkrat.......................če bi fovšija gorela.............................?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobi!

Čisto nevtralno (nisem bral nazaj);

Motor je za uživancijo v življenju - normalno, če imaš vsaj malo pameti in mnogo sreče!

Kakšne barve, kakšna moč, replike itd...!? 100 KM je povsem zadosti za na cesto. Vse drugo je za dirkališče! Kdor ne verjame naj gre na pisto, pa mu bodo drugi povedali, da ne zna voziti... Odstopanje je 1%!

Moj dober, star prijatelj iz dirkaških krogov, in šampion svetovnega slovesa sta mi rekla, (kar sem davno tega ugotovil tudi sam), da motorja z več kot 750 ccm, na cesti ne moreš izkoristiti do fula. Vse drugo so navadna natolcevanja, bahanja, samopotrjevanja in zabloda.

Eni smo z motorjem vred za na cesto, drugi (strupi) za dirkaške piste)! Za dviganje lastnega ega pa so barve, moč in prepotenca.

Tako to (nekako.. .) :hmm:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj pratu po znamki (kwak :OK: ) je na odgovor:

Zakwaj pa morš imet 210 kojnu, modro odgovoru:

Zato, da se z njimi lahko pohvalim.

Amen :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj pratu po znamki (kwak :OK: ) je na odgovor:

Zakwaj pa morš imet 210 kojnu, modro odgovoru:

Zato, da se z njimi lahko pohvalim.

Amen :ninja:

A mislš prjatla ,ko mu motor pičke kliče na parkirplacu tuliluli :P :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mislš prjatla ,ko mu motor pičke kliče na parkirplacu tuliluli :P :lol:

tabo najbrž. :D

Tut sirena mora met en tehten vzrok, kot kojni...se mi zdi :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj pa ko bo še audi delal motorje bodo pa res vsi ekotripi ven vsekali! če že ne vozite dosti, kaj seksate tudi ne al kak se vam da in kak najdete cajt za take bedarije?

da pa se ženske oglašajo je pa itak nepredstavljivo!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm d si morm en "Janez1200" profil nrdit, da bo pervy lahko spal... Sem ga mogla zlo vznemirt, da je tolk klicajev naklofal, revež... :surrender:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm d si morm en "Janez1200" profil nrdit, da bo pervy lahko spal... Sem ga mogla zlo vznemirt, da je tolk klicajev naklofal, revež... :surrender:

POPRAVEK: ta zadnja beseda bi morala bit NEPRECENLJIVO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovor je enostaven. Ker BMW-jev ni več.

Ko sem pred kratkim izbiral motor, sem imel v mislih itak najprej bemflna, pa sem ugotovil, da jih ne delajo več.

Agregat je nek rotax al kaj, ostali deli so made in tam dol nekje, sestavljajo jih pa auslenderji....

Bemflov ni več.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm d si morm en "Janez1200" profil nrdit, da bo pervy lahko spal... Sem ga mogla zlo vznemirt, da je tolk klicajev naklofal, revež... :surrender:

And for those who don't ... theres always bmw.

post-3574-0-57863000-1348911380.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!