Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

hehe, tko je strela :grim

ampak kot vidiš... današnjim moškim ta koncept ni lih najbolj znan... potem se pa čudjo, zakaj tolk zateženih žensk naokrog hodi. :slap:

:OK: na, ja no............mladost je norost............ :smoke: .

Mislim, da ni glih point, da ti med vožnjo "furt na furt" prhaja............. :blush: ...............je pa tudi moja ugotovila..................... :whistle: .............da je na R-u .....................vibracij glih prov dost in ta prave frekvence...................... :whistle: ................, da moped pucam uro ali dve po tem.....................ko ga pred hišo razjahava.................. :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je tudi Yamaha Bulldog prej tresel. Ampak samo na določenih obratih.

Ko se BMWjcu mal ventili razštelajo je prou krasen. Sej ti tut na masažnem stolu ne prhaja. Ampak je pa prijetno. In BMW ma tako fejst frekvenco, da je ravno prav (ko ravno govorite o tresalnikih, kar je preveč je pa preveč!). Ko se naveličaš, nastaviš ventile pa je mir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je tudi Yamaha Bulldog prej tresel. Ampak samo na določenih obratih.

Ko se BMWjcu mal ventili razštelajo je prou krasen. Sej ti tut na masažnem stolu ne prhaja. Ampak je pa prijetno. In BMW ma tako fejst frekvenco, da je ravno prav (ko ravno govorite o tresalnikih, kar je preveč je pa preveč!). Ko se naveličaš, nastaviš ventile pa je mir.

:nono: prov čist nč.................ne bom štelov.....................ventilov...................... :naughty: ...................je čist dobr tkole. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak..ampak...lastnikom BMWjev pa PRIHAJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak..ampak...lastnikom BMWjev pa PRIHAJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D

:kva1: pa kaj si tečen..............................zdej....................... :BUA: .............................najprej še enkrat preber.............................pol ........................zrak zajem.........................pa .......................... :kava: spij, da se pomiriš.

Pol pa še enkrat preber. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva1: pa kaj si tečen..............................zdej....................... :BUA: .............................najprej še enkrat preber.............................pol ........................zrak zajem.........................pa .......................... :kava: spij, da se pomiriš.

Pol pa še enkrat preber. :yes:

bod pošten, pa po pravici povej...kolkrat že??? :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema dolga 40 strani pa dejansko noben ne ve točno zakaj ne bi imel Bmwja....

O, ja, eni vemo. Saj piše. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, ja, eni vemo. Saj piše. :)

Eni smo takšne sorte, da rabimo bolj zanesljive stroje(kot se reče...kaj ti pomagajo zlati zobi, če se ne veš smejati) :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato k mi baba ne da dnara za BMW-ca sam ga pa nimam zato ga nebom imeu je ona kriva ne jest

Ma vsaj pošteno si povedal :OK: ..pol ti je takoj odpuščeno :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj je nekam čudno ropotalo in pogledam - mater, sklopka je čist suha !!!!

Nakar sem malo sklonil glavo in glej zlodja : prej mi je prišlo v gate, zdaj pa že v podkapo !!!! Res maš pol večjega..... :kva2:

To so čisto nepredvidljivi artefakti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi ga kr prodala: celo noč me je mora tlačila... :mellow: da smo bli na enem kmečkem turizmu in, da me je en drku če mi je že spustu ležaj na kardanu, js sm se seveda dobr branila in strelala ketnmazača nazaj... :BUA: Prmejduš, pridm do motorja, vs uscan uzadi... gledam, pa voham... pa prjemam... KAŠN DREK! spustu je dif! :cry: Smrrrrdiiii po unm olju, fuj! Sm pršla do Logatca k je ribnu. :cry: Kr na vleko pa u servis, sm pa novga na eBayu dobila za 120 eur (to je bil lepši del sanj). :xx:

K sreči sm se pol zbudila in sm že preverla: use je na svojem mestu. Še ne bo šel od hiše. Je pa res, da grem dons na Kras in je bilo to morda prijazno opozorilo... :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Največ veste tistiki ga niste in nikoli neboste imeli - novega !

Ne, ne vemo. Zanima me, kako pa ti veš, da npr. jaz nikoli ne bom imela novega BMW-ja? Je to mogoče zapisano v mojem profilu? :eek:

Še sama ne vem, kaj bo čez leto, dve ... mogoče bom imela še kakšen motor v garaži ali pa nobenega ...? Daj no, tole je bilo pa kar vzvišeno mnenje.

Oglasila sem se zato, ker je Corser napisal, da skozi 40 strani nihče ni povedal konkretnega razloga, zakaj ne bi imel BMW-ja.

Veš, ne spadam med "tiste, ki največ vedo, ne da bi sploh probali" - žal je v življenju okoli nas ravno največ takih, ampak to je že za drugo temo.

Jaz sem npr. napisala, da nimam BMW-ja zato, ker zdaj res nimam denarja zanj in da ne z motorji, ne z lastniki (gledano na splošno) ni nič narobe.

Narobe postane, ko se pojavi problem predvsem v glavah "tistih" in "enih"... in takšnih, ki vedo, da nekateri nikoli ne bomo imeli BMW-ja.

Tudi vem, da če bi lahko, si ga v tem obdobju ne bi kupila, ker pač nisem navdušena nad posameznimi znamkami. Pač ne vidim potrebe, da bi imela (glede na ceno res precenjen) drag motor z dragimi servisi ter dragimi dodatki, če pa sem s svojo ropotuljo ER6 in možnostjo rabe V-Stroma (in to kadarkoli) popolnoma zadovoljna.

Sem že tudi imela priložnost vozit tako 1200 R kot malega GS-a, super je bilo, ampak spet ne tako, da bi preplačala tisto, kar nudi in to zgolj zato, ker ima v znaku eliso. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidiš, sem povsem nepogrešljiv v tej debati :smoke:

hehe...

meni je fascinantno koliko ljudi se ukvarja z Bmw-jem. kaj pa Harley? a ni tisto preplačana poza?

samo je pa logično, da me vleče na Road king classica. hohštapler pač :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak za Harleya še nisem zasledil, da bi kdo govoril, da ima najboljše performanse pod soncem.

Pri GSki pa izveš, da je to najboljši enduro motor pri 260kg teže in da se to sploh ne čuti na terenu. Skratka model, ki premaga fizikalne zakone.

In seveda še vse druge zgodbe, ki zelo spominjajo na nekoč uničujočo nemško ideologijo =uberMotor za ubermensche.

Še nisem zasledil, da bi kakšen lastnik Harleya npr. na tem forumu zadevo dvigal v nebo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznaj da jo imaš zato ker je poceni. Sicer je v kurcu, ampak je pa poceni.

Veš kaj je v kur....to kar imaš ti pod čelado :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak za Harleya še nisem zasledil, da bi kdo govoril, da ima najboljše performanse pod soncem.

Pri GSki pa izveš, da je to najboljši enduro motor pri 260kg teže in da se to sploh ne čuti na terenu. Skratka model, ki premaga fizikalne zakone.

In seveda še vse druge zgodbe, ki zelo spominjajo na nekoč uničujočo nemško ideologijo =uberMotor za ubermensche.

Še nisem zasledil, da bi kakšen lastnik Harleya npr. na tem forumu zadevo dvigal v nebo.

Nimaš kaj dvigat u nebo, kar je res je res :bum::boobies: :hooray:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak za Harleya še nisem zasledil, da bi kdo govoril, da ima najboljše performanse pod soncem.

Pri GSki pa izveš, da je to najboljši enduro motor pri 260kg teže in da se to sploh ne čuti na terenu. Skratka model, ki premaga fizikalne zakone.

In seveda še vse druge zgodbe, ki zelo spominjajo na nekoč uničujočo nemško ideologijo =uberMotor za ubermensche.

Še nisem zasledil, da bi kakšen lastnik Harleya npr. na tem forumu zadevo dvigal v nebo.

Navadno vsak svoje hvali. Bolj ali manj. Ti si recimo v zmoti.

Preden streljaš kozle vsaj preveri podatke. GS-ka ima 229kg pripravljena na vožnjo s polnim rezervoarjem. Še vedno lažji od daljnovzhodne kvazi konkurence, za offroad pa res ni, pogojno s primernimi pnevmatikami.

Veš kaj je v kur....to kar imaš ti pod čelado :ninja:

Zakaj to misliš? Sej nisem varaderota kupil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GS s štangami ima zaenkrat 259kg, novi navadni GS, ki je že na vodo ima 239kg, enako kot japonski konkurent, ki pa ima celo 4 valje.

Koliko bo tehtal vodni GSA lahko samo ugibamo, najbrž 269kg :)

V tem rangu pa je praktično vsa konkurenca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor na katerega napeljuješ, je še veliko manj endure kot GS-ka. Predvsem zaradi pnevmatik in vzmetenja, pa tudi zaradi vseh teh plastik. Z1000 s balanco in šipo pač

Edino kar ti dam je to, da je poceni, value for money kot KIA, ampak saj tudi posebno dober ni, pogledov pa tudi ne bo pritegoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak za Harleya še nisem zasledil, da bi kdo govoril, da ima najboljše performanse pod soncem.

Pri GSki pa izveš, da je to najboljši enduro motor pri 260kg teže in da se to sploh ne čuti na terenu. Skratka model, ki premaga fizikalne zakone.

In seveda še vse druge zgodbe, ki zelo spominjajo na nekoč uničujočo nemško ideologijo =uberMotor za ubermensche.

Še nisem zasledil, da bi kakšen lastnik Harleya npr. na tem forumu zadevo dvigal v nebo.

Kje si pa vse to slišal, da vsi lastniki oz. večina tako razmišlja?

Jaz pri tebi parkrat nisem vedel ali želiš provocirati (kar se mi zdi simpatično, ker je tema pač temu namenjena...na nek način) ali res tako razmišljaš, kot je razbrati iz tvojih prispevkov. Bojim se, da je slednje...

Kot je donas Jonas pisal o neki drugi temi: preveč vas je in zato se vdam...

:closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!