Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Glede na izgled "povprecnega" GS fahrerja, mislim da se le ti ne sekirajo prevec, ce je kasna kila go al dol :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr, dejmo mi še enkrat tole.

Tema je o BMWju in ne sam o zdihani GSki...

...Ki sem jo danes mimogrede krotila kakšnih 20 km in to adventure-ja! :sleep2: (ja noge mam do riti). Udoben babji posreden motor k maš lah skos čelado odprto. Ma ja dej. Pol moči mu hod vilc požre, druge pol pa debela rit. Je pa komot. Dobr gre po foglih - glede na to kok ga je skupi :klicaj: , z roadsterjem se seveda ne more primerjat. Kardan je otroško nežen. Ne bi ga mela, je copata. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak za Harleya še nisem zasledil, da bi kdo govoril, da ima najboljše performanse pod soncem.

Pri GSki pa izveš, da je to najboljši enduro motor pri 260kg teže in da se to sploh ne čuti na terenu. Skratka model, ki premaga fizikalne zakone.

In seveda še vse druge zgodbe, ki zelo spominjajo na nekoč uničujočo nemško ideologijo =uberMotor za ubermensche.

Še nisem zasledil, da bi kakšen lastnik Harleya npr. na tem forumu zadevo dvigal v nebo.

Kot še nikol nisi videl ,da je lastnik kake druge znamke avtomobila parkiral na platz za invalide........če grem čez mesto najdeš na takih platzih,kjer je prepovedano parkirat veliko drugih avtomobilov in motorjev ,ki niso BMW.......ampak ne ti pacient vidiš sam BMW,kar potrjuje da bolehaš za bmwfobijo. :P

Po moje si ga potihem želiš,zato pa skoz težiš :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal pazte, da se navte skregal med sabo zrad Bemfelnov. Ni vredno. Lahko smo prjatli vsi z vsem ne glede kaj kdo vozi. Oprostite za tale post.

Tista dva BMWeja, ki sem jih sam vozil v davnih 60tih letih sta oba imela menjalnik kot tovornjaki včasih (počasen in zamuden)

. Pri nizkih obratih je še nekako šlo pri višjih pa ne tako zlahka.

Morda pa imajo novi modeli to zdaj rešeno in to boste najbolje vedeli tisti, ki BMWeje vozite.

Pa veliko srečnih kilometrov Vam želim.

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno se prepirate o oslovi senci... Komur je všeč in ima denar, si ga kupi. Komur ni ali pa nima denarja, ga pač ne kupi... :whistle:

Toliko različnih firm in modelov je, da vsakdo najde kaj zase. Ne vem zakaj bi nekdo moral imeti nekaj, kar ima sosed. Ali pa zaničevati nekoga, ki ima model, ki ti ni všeč...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ziher je Snecerja razkurlo :kva2: še bolj bi ga, če bi bili BMW-i :hooray:

http://www.zurnal24....j-clanek-169435

Nop on vidi sam BMW :P .......drgač pa bemflarji mormo tolk delat,da lohk pokrijemo vse okvare in servise,da postanemo invalidi... :lol1: pa pravjo ,da delo plemeniti :blush:

Tok da Snecer,če vidiš še kakšnega BMW-ja parkiranega na platzu za invalide,je invalid,če ne v telo pa v glavo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nop on vidi sam BMW :P .......drgač pa bemflarji mormo tolk delat,da lohk pokrijemo vse okvare in servise,da postanemo invalidi... :lol1:pa pravjo ,da delo plemeniti :blush:

Tok da Snecer,če vidiš še kakšnega BMW-ja parkiranega na platzu za invalide,je invalid,če ne v telo pa v glavo :grim

zna biti da de je res... tisto o plemeniti plesni... ..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,tu je moj razlog!! Zakaj ga imam In zakaj ga kljub recesiji velik vozim!!!

BMW.wmv

In morte mi priznat,da mam prav!!

Vsak nej uživa na svojem!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak v videu so tudi modeli, ki pijejo olje :)

ko vidim tebe v tej temi se vstrašim, da je spet kdo napačno parkiral... :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je prikrita reklama za BMW...zihr je bila plačana za to izjavo :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zraven pa parkiran čigav Kwak?

psssst :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ga ne bi imel, ker je polizdelek...

Drugo polovico pa dokončajo na rednih in izrednih servisih :kva2:

Sicer pa mogoče, da je Ninja izdelek a vozniki so ponavadi en polizdelek, ker skor po pravillu se vozjo v belih štumfih t.i. White Socks riderji...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori, folk, ampak tega štosa o polizdelku pa res ne štekam.

V zadnjem času se malo presedam po motorjih, tudi po tistih z vzhoda in oprostite, roko na srce, BMW je daleč od polizdelka. Yamaha TDM novejšega letnika ima kokpit kot golf 2 - okrogle diodne (?) lučke za N in blinkerje. Ekranček z informacijami na nivoju tamagočija. Za opleteničen zavorni sistem japonci zgleda še slišali niso, zdej jih pa daje driska, ker bodo morali serijsko montirat ABS za moticikle v EU.

Da ne govorimo o kvaliteti plastik... dobr, moja bemvejaška rit ni glih, da bi jo spregledal - japonc je pod mano kar zaječal, da sem se ustrašla, da bo kej počl. Original zaščitna šipa se spraska TAKOJ.

Stabilizator krmila - kaj je to? BMW ga ima serijsko. (ja itak zato k tok trese, da ga če ne vozit ne moreš, ja valda!)

Tačke so zašiljene... tako močno, da je pri padcu kolegu prebila čelado (ki je tut bla japonska). Ja itak, vi ne parkirate na travi!

Vem, da je popularno in cool označit BMW za polizdelek ampak dokler zadeve ne boste argumentirali, se prosim razni ninja-mladci ne oglašite tuki notr. Je preveč uredu folka tle, da bi mogl taka jajca poslušat.

Je pa res, majo pa japonci tišji in manj čemeren menjalnik. Ampak oni so hitri in hitr šaltajo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sori, folk, ampak tega štosa o polizdelku pa res ne štekam.

V zadnjem času se malo presedam po motorjih, tudi po tistih z vzhoda in oprostite, roko na srce, BMW je daleč od polizdelka. Yamaha TDM novejšega letnika ima kokpit kot golf 2 - okrogle diodne (?) lučke za N in blinkerje. Ekranček z informacijami na nivoju tamagočija. Za opleteničen zavorni sistem japonci zgleda še slišali niso, zdej jih pa daje driska, ker bodo morali serijsko montirat ABS za moticikle v EU.

Da ne govorimo o kvaliteti plastik... dobr, moja bemvejaška rit ni glih, da bi jo spregledal - japonc je pod mano kar zaječal, da sem se ustrašla, da bo kej počl. Original zaščitna šipa se spraska TAKOJ.

Stabilizator krmila - kaj je to? BMW ga ima serijsko. (ja itak zato k tok trese, da ga če ne vozit ne moreš, ja valda!)

Tačke so zašiljene... tako močno, da je pri padcu kolegu prebila čelado (ki je tut bla japonska). Ja itak, vi ne parkirate na travi!

Vem, da je popularno in cool označit BMW za polizdelek ampak dokler zadeve ne boste argumentirali, se prosim razni ninja-mladci ne oglašite tuki notr. Je preveč uredu folka tle, da bi mogl taka jajca poslušat.

Je pa res, majo pa japonci tišji in manj čemeren menjalnik. Ampak oni so hitri in hitr šaltajo.

Hehe,lahko sem ti fotr. Itak pa vsak svojega konja hvali. Verjetno so švabska jajca tako napredna, da jih vidimo na dirkah moto GP. Lahko si pa kar obesiš te tvoje stabilizatorje pa zaščitne šipce na ušesa namesto uhanov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!