Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Sori, folk, ampak tega štosa o polizdelku pa res ne štekam.

Bi ti še enkrat lahko napopal tisto o sarkazmu pa dvomim, da bi kaj pomagalo.

Drugače pa ja, mašina, ki po defoltu pije olja toliko, da ga je treba med servisi dolivat je dobra definicija polizdelka. Ampak to je verjetno podobno kot pri Applu ... its a feature not a bug!

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TDMko so naredili l.91 in je od tedaj praktično nespremenjena.

Raje jo primerjaj s kakšnim BMW R100, ki je takrat prihajal iz nemške tovarne.

ABS pa danes ni več noben problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem po treh japoncih s štirimi cilindri isto mislil. BMW-ji so težke krave, precenjene, nerodne, dizajnersko daleč od italjanov...

Nato pa se mi je ponudila priložnost in sem šel na testno vožnjo brez nekih pričakovanj, da pač preizkusim še te nemške kozolce, če so tako številčni že mora bit nekaj na njih.

No potem sem v budgetu našel € za še enega japonca, prodal hondo si zapel "hvala nebu, hvala zemlji, da sem se te končno znebu!", vzel kupček bruseljčanov, šel po BMW-ja in zdej sem zadovoljen, ker končno vozim dober motor.

Zaključek je znan. Potem se pač s snecerjem in ostalimi zaplankanci pregovarjaš na motosvetu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe,lahko sem ti fotr. Itak pa vsak svojega konja hvali. Verjetno so švabska jajca tako napredna, da jih vidimo na dirkah moto GP. Lahko si pa kar obesiš te tvoje stabilizatorje pa zaščitne šipce na ušesa namesto uhanov.

Kdo je pa rekel, da si ninja-mladec prav ti? :huh: Teh ninj z mladci gor (maus included :xx: ) je že skor tok k GSov!

Morš vedet, da je z BMWjem kot s Chuckom Norrisom - ko bo MotoGP dosegel BMWjev nivo, se bodo pa umešali :P

Kruci, kruta usoda nas je doletela, js jo vsak dan objokujem. :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TDMko so naredili l.91 in je od tedaj praktično nespremenjena.

Raje jo primerjaj s kakšnim BMW R100, ki je takrat prihajal iz nemške tovarne.

ABS pa danes ni več noben problem.

A ne morem verjet.. to pa je izjava poznavalca...

Tdm se je kar močno spremenila.

Primerjaš lahko TDM iz devedestih in BMW enakega letnika.

Ali pa recimo TDM letnik 2012 in BMW 2012... pa smo hitro tam, kjer ne-beemwejaši ne želite bit... Na golfu 2, recimo.

Dovršenost stikal na BMW-ju je res top. TDM-ka ima vse bolj v stilu Tomo Vinković motokultivatorjev. No ja, vseeno malo boljše a ne preveč:)

Snecer pa si ti kdaj probal vozit BMW-ja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ga ne bi imel, ker je polizdelek...

Argument:

Nima prvih vilic, ampak neko čudo, ki ga imenujejo z besedo, da se ti jezik zaveže prej kot ga izgovoriš.

Škili na dve različni prednji luči.

Armatura nekaj jačastega, bolj spada na moped kot na resno motorno kolo.

Poštarska šipa.

Čudo stikal za smirokaze

Pa kaka fora je, da ima dva ločena sedeža...

Zadnje kolo vijačeno na nek kos aluminija, namesto med dve phištvene cevi kot ostali tapravi motorji.

Pozabili namontirati verižnike in verigo, halo pogon na propeler?

Brez vodnega hladilnika,

Cilindri štrlijo kar nekam, desni sploh skorj pol metra nazaj

Mislim pa kaj vidite na tem polizdelku sploh normalnega, alo zbudite se....

In absurd brez primere za to skrpucalo zahtevajo še kup denarja mislim, haloo.

Popravljeno . Popravil RSa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Argument:

Nima prvih vilic, ampak neko čudo, ki ga imenujejo z besedo, da se ti jezik zaveže prej kot ga izgovoriš. -temu se reče TELE (otrok od krave) LEVER. TE-LE-LE-VER? Bo šlo? Ko boš to enkrat probal, ne boš hotel drugačnega vpetja. Mogoče probi vsaj malo prebrat, kako zadeva deluje; že teorija je zelo obetajoča.

Škili na dve različni prednji luči. -samo modeli GS in K....R.

Armatura nekaj jačastega, bolj spada na moped kot na resno motorno kolo. -http://www.motorcyclemojo.com/wp-content/uploads/2010/11/2011-BMW-R1200R-Classic-Cockpit.jpg ?????

Poštarska šipa. -za dokupit, se jo dobi praktično za vsak motor

Čudo stikal za smirokaze -in Harley? Čudno je samo zato, ker te od malega učijo da je to na levem palcu. Je pa res, da moški uporabljate samo eno polovico možganov in je možno, da vam deljena stikala delajo težave. So pa zelo ergonomska, če te kaj tolaži.

Pa kaka fora je, da ima dva ločena sedeža... -WTF!? dedkov R60 je mel že 50 let nazaj t. i. "socius" in sta bla z babi taglavna.

Zadnje kolo vijačeno na nek kos aluminija, namesto med dve phištvene cevi kot ostali tapravi motorji. -no tle si si že sam odgovoru: pohištvene cevi so za pohištvo, ki običajno stoji pri miru in ne drvi kakšnih 200 km/h. Reče se mu PARALEVER.

Pozabili namontirati verižnike in verigo, halo pogon na propeler? NA PROPELER?! Kaj ima kardan s propelerjem?

Brez vodnega hladilnika, -samo bokserji pa še pri teh se na veliko žalost poznavalcev oljnega hlajenja poslavlja

Cilindri štrlijo kar nekam, desni sploh skorj pol metra nazaj Stari, to je FIČR.

Mislim pa kaj vidite na tem polizdelku sploh normalnega, alo zbudite se....

In absurd brez primere za to skrpucalo zahtevajo še kup denarja mislim, haloo.

Boljše argumente prosm(o)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa koji qrac se tolk obremenjujete, kaj kdo vozi al pa ne vozi, al pa za kaj meče dnar al pa ga ne?

Vsak vozi tisto, kar rabi, kar si želi, kar misli, da ga bo nardilo bolj carja al pa bodo pičke bol padale. Ok, pičke na motorjih so tu anomalija, ker dejansko ne vem, zakaj motorje vozijo - verjetno zato, ker majo jadne tipe, ki jih nočejo zraven na zadnjem zicu vozit, al pa jim hormoni na moško vlečejo.

Hočem rečt - svi goli pa ko šta izvoli. Pa makar to vozilo BMW :D.

/sarkazem off

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa koji qrac se tolk obremenjujete, kaj kdo vozi al pa ne vozi, al pa za kaj meče dnar al pa ga ne?

Vsak vozi tisto, kar rabi, kar si želi, kar misli, da ga bo nardilo bolj carja al pa bodo pičke bol padale. Ok, pičke na motorjih so tu anomalija, ker dejansko ne vem, zakaj motorje vozijo - verjetno zato, ker majo jadne tipe, ki jih nočejo zraven na zadnjem zicu vozit, al pa jim hormoni na moško vlečejo.

Hočem rečt - svi goli pa ko šta izvoli. Pa makar to vozilo BMW :D.

/sarkazem off

Se strinjam, kako kdo kakšno čez ta propeler so že nekateri v luftu in takoj perejo glavo kaj je uber itd.....sam vozim tretji propeler na 4 kolesih pa ne morem trdit, da je to in edino to super kar ostaja,,,,so dobri.. :OK: pokvarljivi pa tudi, kot malokateri :BUA: ...sem že tiho :music4:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj smo izvedeli kaj je v glavah bmw fahrerjev, da parkirajo na mestih za invalide.

Na ta način si zagarantirajo prevoz vozila če ne vžge.

Snecer ne smeš posploševat,če bi natančno prebral post,bi videl,da imajo v glavah samo nekateri to invalidnost in se strinjam z tabo, če parkiraš na mesto za invalide in si povsem zdrav si pač invaliden v glavo.

Kako pa veš,da niso bili invalidi z BMW na za to določenem park platzu?

Vidiš,tud ti si men invalid v glavo pa ne mečem v isti koš vse motoriste,ki vozijo tvojo znamko motorja,nekateri oziroma večina je prav fajn decov,so pa izjeme kot ti :P

No zdej pejt pa še kakšno slikco kakšnega BMW-ja fotografirat,ki je narobe parkiran :lol: .......bemti,sej res,ti bi bil dober Jankovičev delavec(mestni šerif-redar) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi ti dobro pogledal prispevke, bi videl, da je "invalidni" bmw fahrer parkiral kar na vozišču, ne na parkplacu, ne na invalidskem mestu, dobesedno pred vhodom.

Poglej raje kdo je odprl to temo, da bi dobil potrditev za svoj nakup oz. kako ne razume, da nekaterim bmw pač ni všeč iz teh ali drugih razlogov.

Če nekdo odpre kmečko temo, bodo prispevki pač prava štala. Nekateri pa vse to hudo resno vzamete, no to pa je že vprašanje kaj je v glavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi ti dobro pogledal prispevke, bi videl, da je "invalidni" bmw fahrer parkiral kar na vozišču, ne na parkplacu, ne na invalidskem mestu, dobesedno pred vhodom.

Poglej raje kdo je odprl to temo, da bi dobil potrditev za svoj nakup oz. kako ne razume, da nekaterim bmw pač ni všeč iz teh ali drugih razlogov.

Če nekdo odpre kmečko temo, bodo prispevki pač prava štala. Nekateri pa vse to hudo resno vzamete, no to pa je že vprašanje kaj je v glavi.

jp Snecer,preden sem odprl temo sem že 6 let vozil BMW motorje,od tega 4 različne tipe oz. modele. Poglej ga zlomka in letos spet kupil novega....a te kej boli :grim .....tko ,da jaz ne rabim potrditve,vem kaj imam in zaenkrat sem zadovoljen. Ker pa sem v teh letih slišal toliko pripomb o okvarah le teh...itd me je zanimal kaj je res......no o teh okvarah pa je v tej temi iz strani ljudi ,ki so ga imeli oz. ga imajo napisano zuelo malo,se mi zdi ,da bi lohk naštel na prste ene roke primere(verodostojne). Večinoma pa so taki primerki kot ti,ki lajajo v luno in mislijo ,da bo padla dol :kva2:

Bereš pa itak samo tisto kar hočeš videt a ne Snecer,prav tako izpostavljaš sam primere ,ki jih hočeš videt oz, favoriziraš.....večkrat sem povedal,da BMW ni moj edini in oh in sploh motor,to so bučke ,ki so zrasle na tvojem malem omejenem vrtičku.

Pa mimgrade,da ti še povem,da se ti prav nasmejim ob tvojih pripombah ,no zdej pa kakšno duhovito spet čakam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm..dva ločena sedeža? hehe..tega res noben drug motor nima..res noben drug..

:D

Tole je bilo carsko, res, kot je rekla BelaStrela. Skoraj bolje, kot s prikoličarjem, no, skoraj.

post-16688-0-37163700-1349708500_thumb.jpg

Ok, pičke na motorjih so tu anomalija, ker dejansko ne vem, zakaj motorje vozijo - verjetno zato, ker majo jadne tipe, ki jih nočejo zraven na zadnjem zicu vozit, al pa jim hormoni na moško vlečejo.

:eek:

Vse OK? Kaj si jedel za zajtrk, Justine? :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa sem mislil da se "zajebavamo" zdaj pa vidim da se eni že na smrt kregajo !

Sem pa končno izvedel zakaj je Kmet2 tako zadovoljen s svojim BMW; če pa ma skoraj vsako leto novega! Se ja ne more tak hitro kardan zlomit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznan avtor in lastnik BMW, človek za katerega ni nič nemogoče in ga briga al se pokvari ali ne, ker on se vozi je pravkar izdal čustveno zelo napeto kriminalko. Pohitite, ker izgleda, da bodo v prednaročilu vse razgrabljene (js sm tut eno že vplačal) : http://shrani.si/f/D/Ty/3X3WomY5/50-bmw.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2@ potem pa si čisto narobe odprl temo :) in bi moral odpreti temo o defektih, če te zanima kaj crkava.

Sem pa pred časom pokazal par slik kako je odneslo karadan in še kaj pa je moderacija če se ne motim hitro ukrepela (v drugi temi). Imaš na tujih forumih, kjer se lahko piše, kar precej teh napak pa tudi na tem forumu so nekateri že o tem pisali.

http://www.aroundtheworld.si/blog/jordanija-2#/image/large/4458

Tudi tale motorist je žal obstal zaradi elektronike.

Jaz sem sicer temo razumel kot nekakšno poživitev na forumu pa je nekatere prizadelo :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boljše argumente prosm(o)!

Ajga, sam teb pa sarkazm detektor ne špila! Mogoče ga majo pa v acosmosu na rezervi...?

In sprednje vpetje vilic...ne, tut teorija ni tako zelo obetajoča kot se mogoče zdi na prvi pogled. Nagradno vprašanje, ki te bo mogoče pripeljalo do odgovora; zakaj motorji niso več opremljeni z anti-dive sistemom na klasičnih sprednjih vilicah, v 80. pa je bil to višek tehnike in si bil vsaj 10 let za leseno žlico, če tega nisi imel na motorju pred kafičom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi en od tistih k ne marate Bmw-jev razloži, pove: so to res za en kurc motorji (oz. približno za en kurc) in kaj drugega naj kupim.

Obljubim, da bom resno razmislil, ker mogoče imate pa prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi en od tistih k ne marate Bmw-jev razloži, pove: so to res za en kurc motorji (oz. približno za en kurc) in kaj drugega naj kupim.

Obljubim, da bom resno razmislil, ker mogoče imate pa prav.

Če ga boš prodal se ti bo tič zmanjšal za en qurc :lol1:
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!