Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Krk je bistven.

kdo sploh hodi na krk?

Šalabajzeri. :D

Bla sn stokrat. Lepo je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Navadne" vilice so za od kafiča do kafiča super.

Ko pa naložiš vso kramo in babo ter svojih 100 kil ti pa prav pride Bmw-jeva rešitev.

Poizkusite.

Tdm-ka se mi je v ovinkih zvijala ko razkuhan špaget...

V takšnem primeru je bolje razmišljati o avtomobilu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V takšnem primeru je bolje razmišljati o avtomobilu.

... in to sem potem naredil, kupil terenca in maggiolino (šotor za spat na strehi). Super.

No potem je šla zgodba še naprej....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No nerodno sem pisal.

Vzmetenje na BMW-ju je super. TDM-ka (mimogrede super motor) se je pač zanič peljala naložena oz. preveč naložena.

@cartman

Ti pa kr neki flancaš. Na Krk hodim večinoma z avtom, pa z zelo malo prtljage.

Ne vem a si v hrib obrnjen, ker ne vidim, kje sem pisal, da so ostali motorji jajca?

Napisal sem izkušnje z TDM 900, ki sem jo vozil pred nakupom GS-a.

Tema je super ja. Sploh izživljanje nad raznimi primerki :kva2:

Ja no...če se pa noben neče kregat. . . . jez pa čist razpizden zarad bmwjaša k me je ustrašil med telefoniranjem, brez varnostnega pasa in luči in žmigavcev.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nej ti bo

sam bod priden naprej! ker če ne ti bom BMW-ja kupu! :ninja:

Bom pazil.

Drgac pa....sestavlam budget za r1150r. Zberem za tega, teb pa dovolim dokapitalizacijo tistih 50ccm, ker mi je r1200r res lep in hud in cool.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo prosim, de to razložite Mausu, pa Marji, ker tepca po svetu furata neke navadne vilce, pa bate mata enga zraven drugega. Marja celo ženo naloži..in kar greta....Človek sploh ne ve, da se to bez BMW ne da....Pa še Lord&Lady pište...ta teleban se tud z nekim japoncem okrog vozi....z navadnimi vilcami. fuck. Dangerseeker.

prosim, da mi razložite vse .... zdele prec :angry:

:krneki: .. :lol:

no ja ... moje vilce niso čist navadne ampak ene BPF Showa (neki tazga) :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi motorji in vsi avtomobili so lahko dobro in slabi... Vse je v večini odvisno od sreče...lahko da bo vse delalo BP, lahko pa da bodo ves čas ene težave...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, veš, to pa si dobro povedal. Ker jez nism še čist nič probal. Kaj šele kam it z babo zad.

ona je bla na švabu manj tečna kot na japoncu, zato pa je blo moje veselje obratno sorazmerno.

ampak...ker pametnejši popušča....bo Honda ostala u garaži....morda pride zraven še kej bol udobnega.

U bistvu je tole najbol stereotipen BMWjaški refren.

Če preberemo med vrsticami,

Tisti ki nimate BMWja, nimate pojma (še)

BMW je edini sposoben na Krk prepelat 2 osebi in nekaj prtljage.

Šele ko kupiš BMW, ugotoviš, kakšna jajca so vsi ostali motorji.

Lepo prosim, de to razložite Mausu, pa Marji, ker tepca po svetu furata neke navadne vilce, pa bate mata enga zraven drugega. Marja celo ženo naloži..in kar greta....Človek sploh ne ve, da se to bez BMW ne da....Pa še Lord&Lady pište...ta teleban se tud z nekim japoncem okrog vozi....z navadnimi vilcami. fuck. Dangerseeker.

dej mi mal namigni katera sta ta dva svetovna popotnika... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej mi mal namigni katera sta ta dva svetovna popotnika... :lol1:

To sta pa dva popotnika ki se tako in tako ne upata zapustiti SLO mej in se vozita do Črnega kala in nazaj :wallbash: Še do Izole se peljeta samo 1x na leto ker nimata BMW-jev.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sta pa dva popotnika ki se tako in tako ne upata zapustiti SLO mej in se vozita do Črnega kala in nazaj :wallbash: Še do Izole se peljeta samo 1x na leto ker nimata BMW-jev.

pri tem sploh ni važno kaj vozimo, da smo taki popotniki, če se peljemo z motorjem do Turčije je pa malo smešno in še to po asfaltirani cesti. Drugi se vozijo po Mavretaniji, Mongoliji in po fukojebini..... so pa pussyji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že k ste tko didaktično navdahnjeni, nej še en BeliStreli razloži kaj je to SARKAZEM. :krneki:

Vidim pa, da je neposedanje motorja in "mehka" balanca stvar okusa. Jst sm naivno mislna, da se to pač vsem strašno dopade, ker je komot, nisem pa vedla, da so motoristi pač mal sado-mazo, ko sem pa tko frišna. :unsure: Globoko opravičilo + kavo dolgujem vsem prizadetim.

Meni je super, da ima mehko balanco, ker tako lažje manevriram na mestu. In če pri tem panično zagrabim bremzo, ne zaniha divje in mi jo zagode pred polno gostilno. Okej pač, pičke na motorjih. Na prevelkih motorjih celo. :slap:

Vsem, ki potujete na R /črni/ O /kal/ B sveta pa želim srečno pot. ^_^

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že k ste tko didaktično navdahnjeni, nej še en BeliStreli razloži kaj je to SARKAZEM. :krneki:

Vidim pa, da je neposedanje motorja in "mehka" balanca stvar okusa. Jst sm naivno mislna, da se to pač vsem strašno dopade, ker je komot, nisem pa vedla, da so motoristi pač mal sado-mazo, ko sem pa tko frišna. :unsure: Globoko opravičilo + kavo dolgujem vsem prizadetim.

Meni je super, da ima mehko balanco, ker tako lažje manevriram na mestu. In če pri tem panično zagrabim bremzo, ne zaniha divje in mi jo zagode pred polno gostilno. Okej pač, pičke na motorjih. Na prevelkih motorjih celo. :slap:

Vsem, ki potujete na R /črni/ O /kal/ B sveta pa želim srečno pot. ^_^

Nea wajm no, sam če bi jest bil-a Bela Strela, z mehkim še dolgo ne bi bil zadovoljen-a :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že k ste tko didaktično navdahnjeni, nej še en BeliStreli razloži kaj je to SARKAZEM. :krneki:

Vidim pa, da je neposedanje motorja in "mehka" balanca stvar okusa. Jst sm naivno mislna, da se to pač vsem strašno dopade, ker je komot, nisem pa vedla, da so motoristi pač mal sado-mazo, ko sem pa tko frišna. :unsure: Globoko opravičilo + kavo dolgujem vsem prizadetim.

Meni je super, da ima mehko balanco, ker tako lažje manevriram na mestu. In če pri tem panično zagrabim bremzo, ne zaniha divje in mi jo zagode pred polno gostilno. Okej pač, pičke na motorjih. Na prevelkih motorjih celo. :slap:

Vsem, ki potujete na R /črni/ O /kal/ B sveta pa želim srečno pot. ^_^

Na mestu ne moreš manevrirati, razen če ga vrtiš na stranski ali nosiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je mogoče moder z rumenim stolom?

bordo rdeč črn zic kupljen celovška tehnounion

sicer za mene super motorin

odličma argonomija za mojo višino 1, 83 m

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že k ste tko didaktično navdahnjeni, nej še en BeliStreli razloži kaj je to SARKAZEM. :krneki:

Vidim pa, da je neposedanje motorja in "mehka" balanca stvar okusa. Jst sm naivno mislna, da se to pač vsem strašno dopade, ker je komot, nisem pa vedla, da so motoristi pač mal sado-mazo, ko sem pa tko frišna. :unsure: Globoko opravičilo + kavo dolgujem vsem prizadetim.

Meni je super, da ima mehko balanco, ker tako lažje manevriram na mestu. In če pri tem panično zagrabim bremzo, ne zaniha divje in mi jo zagode pred polno gostilno. Okej pač, pičke na motorjih. Na prevelkih motorjih celo. :slap:

Vsem, ki potujete na R /črni/ O /kal/ B sveta pa želim srečno pot. ^_^

ne dramatiziraj, ker ni tako hudo. Noben cestni motor pri bremzanju med guranjem na roke ne niha divje. Tisto ki nihajo, so pa tako lahki, da jih je komot ujet. in niso za na cesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmw ni za na cesto, gre boljše po zraku...tam propelerju ziher ojnice ne ftrga, ker je konstantno hlajenje hehe :)

R_1200_GS_-_1.jpg

R_1200_GS_-_2.jpg

R_1200_GS_-_3.jpg

R_1200_GS_-_7.jpg

R_1200_GS_-_9.jpg

flug_-_1200.jpg

Kot izgleda, po vsakem letu zamenjaš motor ali imaš rezervo kar v kabini :kva2: .....s tem pa me ne dobiš v zrak :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina konkurenčnih modelov je narejena predvsem za vožnjo pod vodo.

Se pravi, če kupiš BMWja, rabiš še jahto ali vsaj gliser, pri ostalih proizvajalcih pa še podmornice ne rabiš.

LP andrej :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko te nagnejo, da je to res terenec oziroma nastane res prava avantura. Zadeva pač ne mara vode, nikakor.

:lol1: no spet sem se ti nasmejal :OK: Snecer,a bi katerikoli motor delal,če bi bila voda tako visoka,da bi filter potegnil vodo... :hmm: ....jah no mogoče tvoj bi :P Tukaj je bolj problem v vozniku kot v motorju,ker ni preveril globine oziroma se prej prepričal kje bo prečkal reko.Kaj češ tipičen bemflar :D misli da ma hovercraft :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!