Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Delata zato ker je zračni filter nad vodo,brihta.Ampak je pa razlog zakaj ga neb mela a ne :)

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na naslov teme razumem, da nekateri ne bi imeli BMWja, ker ni podmornica?

Če pa bi se tale Makaronar na posnetku znedeno oziral v zrak in mahal z rokami (blebeta že itak preveč), bi jih motilo, da BMW leta prenizko....

Ejejej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobr da ni agronomija....

sem opazil

sem se hotel narest učenega

že leta nisem uporabu te besede :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delata zato ker je zračni filter nad vodo,brihta.Ampak je pa razlog zakaj ga neb mela a ne :)

ja in? delata.

in ne..razlog, da sem ga prodala je, da nima slovenski uvoznik ničesar na ceniku, kar bi se končalo z X. In če bi ga imel, ga ne bi, ker sem tako bedna, da imam premalo denarja, da bi si ga lahko kupila. Pasja hrana bo šla gor baje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Tukaj je bolj problem v vozniku kot v motorju,ker ni preveril globine oziroma se prej prepričal kje bo prečkal reko.

Kako pa ti preveriš globino reke Kmet...imaš masko :eek: s sabo hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nehajte že, poglejte kaj ste storili BMWju.

Pih-strokovnjaki govorijo o opustošenem evropskem trgu - blatenja na Motosvetu pa sploh ne omenjajo. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: no spet sem se ti nasmejal :OK: Snecer,a bi katerikoli motor delal,če bi bila voda tako visoka,da bi filter potegnil vodo... :hmm: ....jah no mogoče tvoj bi :P Tukaj je bolj problem v vozniku kot v motorju,ker ni preveril globine oziroma se prej prepričal kje bo prečkal reko.Kaj češ tipičen bemflar :D misli da ma hovercraft :P

Saj voda niti do sedeža ni segala... Od takega über enduro/adventure mopeda bi pričakoval, da bo imel zajem zraka malce višje.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej mi mal namigni katera sta ta dva svetovna popotnika... :lol1:

to sta Stan in Olio na BMW-jih ... res je smešno gledat :lol: ... vedno se jima nasmejim do solza :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj voda niti do sedeža ni segala... Od takega über enduro/adventure mopeda bi pričakoval, da bo imel zajem zraka malce višje.

D.

mogoče je to konstrukcijsko predrago...

sam za ta denar bi pa lahko imel sonar .... :P

mogoče ne bi imel bmw-ja ? čist mogoče ...ker nimajo nobenega classic modela ... kak r90s stil recimo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi voda do gležnjev mu zaradi tankovske teže ni všečna.

če ima tisti drugi video res kaj opravit s preveliko maso, je tale v tejle luži nima...voznik je štor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moji oceni se je bal vode, da ne pride v mašino kot v enem izmed prejšnjih video posnetkov in je zato bolj tipal. Kapo dol, če ti obvladaš 300kg mrcino (GSA+oprema) po takšnem terenu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ima tisti drugi video res kaj opravit s preveliko maso, je tale v tejle luži nima...voznik je štor.

Bravo Cufa, če si ženska je Snecer še bolj glup izpadel ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo luža je. vanjo je zapeljal točno tam kjer bi utegnila bit najgloblja. potem ga je z***al rob kolesnice. Pri meni to kvalificira za štora. Verjemi, it takes one to know one..

pri drugem videu ti ne morem ugovarjat (pa saj ne da bi bil to moj namen)

Bravo Cufa, če si ženska je Snecer še bolj glup izpadel ;)

ne vem zakaj bi snecer bolj glup izpadel samo zato, ker sem ženska. Se bom delala, da tega nisi napisal v tvoje dobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa ti preveriš globino reke Kmet...imaš masko :eek: s sabo hehe

Zakaj pa masko :? sej ne gre na podvodni lov :P Ja ne vem Gift npr. prideš z motorjem do reke,sestopiš in greš peške iskat najbolj primern kraj za prečenje,a se ti to ne zdi smiselno -_-

Kakor razumem tvoj post bi ti prišel do reke,mal pogledal levo desno,da neb kak z gliserjem mim prletu in se naslepo zapodil čez :lol: no ne vem,sej sem čudn,sam tok pa spet ne,da mislim ,da je GS podmornica :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Voda skoz filter že lah pride ampak odkod je kakav v karterju??? :eek:

če se jez ne motim, ima bokser bmw suho sklopko, enoploščno, kot avto. Tam je pač zadost prostora, de se voda not nalije.....in če voda ni strašno čista tud uniči kuplungo potisno ploščo.in ostale drobnarije potrebne za voznost motorja.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Voda skoz filter že lah pride ampak odkod je kakav v karterju??? :eek:

Kakav v karterju pride ko se zmeša olje in rečna voda,super kakav :grim kako pa pride voda ob delovanju in kasneje verglanju pod vodo v karter ti pa neb razlagal,ker vem da veš in samo provociraš :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri "resnem" terenu pa se obnaša enako kot nemški tanki l.41

:lol: ... po takem terenu, bi še moja ninđa mau zaplesala :lol: ... (ko se spomnim mojih voženj po takem terenu s športnim mopedom, me kar mal zmrazi) :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol: ... po takem terenu, bi še moja ninđa mau zaplesala :lol: ... (ko se spomnim mojih voženj po takem terenu s športnim mopedom, me kar mal zmrazi) :kva2:

Tvoj zlatko pleše že na asvaltu,ko izklopiš vso uno elektronsko navlako,ki so jo podedval od BMW :P:D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje je Cufa spregledala kdo so bmw fahrerji in pri kakšnih letih si to kupijo. Tam pa ni več takšne kontrole in refleksov, kljub uber znanju.

(še za Šumaherja so sedaj ugotovili, da so ga leta povozila).

Zdaj bi me lahko Bremzer ven potegnil in povedal, da je bolje če se kupi drug model :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoj zlatko pleše že na asvaltu,ko izklopiš vso uno elektronsko navlako,ki so jo podedval od BMW :P:D

to je res .. ampak pred leti te navlake nism mu gor ... "sve mehaničko" ... dostikrat se znajdemo tudi na takih terenih, ker je garmin pokazal lepo cesto, pol je pa kr več ni in je makadam, blato, celo na mokro ilovato podlago s strmim naklonom ... če se je kdo znajdu na takmu terenu s športno 180 ali190 cm široko gumo, ve o čem govorim :eek:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje je Cufa spregledala kdo so bmw fahrerji in pri kakšnih letih si to kupijo. Tam pa ni več takšne kontrole in refleksov, kljub uber znanju.

(še za Šumaherja so sedaj ugotovili, da so ga leta povozila).

Zdaj bi me lahko Bremzer ven potegnil in povedal, da je bolje če se kupi drug model :)

ne vem..jaz poznam čisto zgledno število BMW farejrev, ki niso starejši 40 let. Tisto o refleksih in sposobnosti terenske vožnje pri ne ravno rosnih letih bo pa gospod Silvin Vesenjak znal malo več povedat.

mogoče gre za zaroto, ali pa je tip na videu samo hlod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!