Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

ko bi ti vedel kako mali sem izpadel, ko sem prišel med stare ate, ki so vozili Golde in me še s pogledom niso ošvrnili, kaj šele pozdravili. Ali Harleisti tudi niso še nikoli pozdravili. Sem pa že naletel na svoje brate bmw-jaše, ko mu tudi ni bilo, da bi dvignil roko v pozdrav. Men se pa tako lepo zdi, ko te kdo pozdravi in celo nakaže, da te kakšen kilometer nazaj čakajo policisti z raderjem. Lp

No, tole je pa cukrček.

Ma kakšne brate? Brat zato ker ma motor enake znamke? Pol dejmo to posplošit na vse. brat ker ima canon printer, brat zarad ima adidas superg in doc martens bulerjev, brat zato ker kupuje u merkatorju, brat ki ima rad instant polento..... :

zarad ene budalaštine iz trgovine že na prvi pogled človeku rečeš brat.... :SS:

Ja, čredni nagon je majka.

jez nimam brata. mam frende in znance, in poznam kretene. so relativno enakomerno pomešani med motoriste in nemotoriste, in med voznike/lastnike taljanov, nemcev, in japoncev.

Čeprav tle na forumu, kjer si čas krajšam z neko simulacijo debatnega krožka zgleda, da je bmwjaštvo res bratovščina, ker se med sabo strašno bodriste in zagovarjate.

BTW, men se ne zdi nič tragičnega, če tepec motor zapele pregloboko u vodo. BMW res ni kriv, da se lastniku ne da prej ocenti stanja.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si pač SPET narobe razumel, bom pa od zdaj naprej vsem, ki vozijo kwaka pokazal fakiča... pa brez zamere :whistle:

če boš men ... ni panike .. me to razveseli ;) .. če boš pa Jovotu iz Fužin, ki ma tut ninđo .. mislim da letnik 2004, pa ti odsvetujem :lol: ... pa bmflarji mu gredo mal na jetra ... včasih mal povoda rab ... ;)

pa brez zamere, kar se mene tiče ... zanga pa ne vem ... včasih mal čudn reagira :whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tole je pa cukrček.

Ma kakšne brate? Brat zato ker ma motor enake znamke? Pol dejmo to posplošit na vse. brat ker ima canon printer, brat zarad ima adidas superg in doc martens bulerjev, brat zato ker kupuje u merkatorju, brat ki ima rad instant polento..... :

zarad ene budalaštine iz trgovine že na prvi pogled človeku rečeš brat.... :SS:

Ja, čredni nagon je majka.

jez nimam brata. mam frende in znance, in poznam kretene. so relativno enakomerno pomešani med motoriste in nemotoriste, in med voznike/lastnike taljanov, nemcev, in japoncev.

Čeprav tle na forumu, kjer si čas krajšam z neko simulacijo debatnega krožka zgleda, da je bmwjaštvo res bratovščina, ker se med sabo strašno bodriste in zagovarjate.

BTW, men se ne zdi nič tragičnega, če tepec motor zapele pregloboko u vodo. BMW res ni kriv, da se lastniku ne da prej ocenti stanja.

mislil sem brata po motorju, večji brat, manjši brat... ampak tebi ne bo kapnilo... :slap:

maus malo sem se pohecal, nimam namena žalit in pod čelado ne veš kdo je. Moram ti rečt, da so me v moji motoristični karijeri pozdravli veliko motoristov z različnimi motorji in tudi odzdravil sem, če sem le mogel... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maus malo sem se pohecal, nimam namena žalit in pod čelado ne veš kdo je. Moram ti rečt, da so me v moji motoristični karijeri pozdravli veliko motoristov z različnimi motorji in tudi odzdravil sem, če sem le mogel... :OK:

itak.. js tudi ... tut v ovinku, če ne drugač pa z nogo ;) ... vsm odzdraulam, otrokom ob cest, pomankljivo oblečenim punčkam ob cesti, policajem odmaham, ko mi mahajo ... skuteristom, kolesarjem ... vsem ... in to za vsak slučaj .. za gurat do benz pumpe so vsi dobri :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak.. js tudi ... tut v ovinku, če ne drugač pa z nogo ;) ... vsm odzdraulam, otrokom ob cest, pomankljivo oblečenim punčkam ob cesti, policajem odmaham, ko mi mahajo ... skuteristom, kolesarjem ... vsem ... in to za vsak slučaj .. za gurat do benz pumpe so vsi dobri :lol:

ko meni policaji mahajo jim tudi jaz odmaham... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še menjava olja, mehanik je pravi, prvo s tacami po olju čara, potem pa celi motor prešlata in "naolji", tudi po sprednji gumi.

Pa še posnetek da na Youtube ..... svašta.

No, ampak ker menjava olje na Bosanskem Motornem Wozilu to ni problem ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa na svojem GS-u ne menjam olja... samo dolivam ga :l_01:

Ce ga je potrebno toliko dolivat, kot nekateri pisejo, ga pa res ne rabis menjavat ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moti me to, da si lastniki BMWjev mislijo, da so nekaj več (da ne bo pomote!! NE VSI!! Nekateri in potem pač človek dobi tak vtis), ter da jim je znamka statusni simbol. Enostavno bi jih lahko dal v isto skupino, kot ovce, ki se zakreditirajo samo zato, da imajo iPhona in mislijo, da so zaradi tega v družbi več vredni. Prav nasprotno, zame je tak človek, ki kampira pred trgovino .... bedak!

Dej ne bluzi spet o profilu človeka ki vozi BMW,ker nima zveze z temo,naprimer pr men si pihnu mim kolk si dolg in širok!!!! In prosim ne žali ljudi ,ki jih ne poznaš!!!!

P.S. no povej kolk motoristov tu na MS poznaš ,ki so takšni kot jih omenjaš pa jih je velik in mimgrade noben ni tvojmu profilu podoben g. Dr. Rugelj :slap:

Pljuvaj po motorju,ščij,kritiziraj sam ne žali ljudi vsepovprek!!!!....z nivojem tvojega posta pa sam dokazuješ zadnjo besedo v tvojem postu :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

all road Futka, kapo dol, pa še ketne pozimi. :D

Kje je kak GS, ki zmore tak ko futka, kaj? Dejmo zdej BMWjarji, konkurenca se je pokazala, tle pa nimate argumentov :kva2:

Pridem na Mamute :grim a boš pršu tud ti ?? Seveda z motorjem :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet drugo leto te povabim na pir, da vidim ce je to res kar pises :)))

Gift zmenjeno :OK: da ne boš pozabu,sej bom jaz plačal :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gift zmenjeno :OK: da ne boš pozabu,sej bom jaz plačal :P

pol pa še js pridem, čeprau ne bi meu bmfla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa še js pridem, čeprau ne bi meu bmfla :P

Maus,kaj pa če bi na bmfla montiral lojtrce :lol: drgač pa teb plačam vedno,sam da vozš prvi,takrat vem,da bom pršu domov brez darilnih pik in avtoportretov :lol:
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je po načelu .. fičo je lider .. vedno prvi v koloni :lol:

aja ... pa ne bi meu bmfla :P ... pa po lojtrci gor pa po lojtrci dol ;) ... a-a ... s tem bmflnom ne morm pecat :lol: ... 20- ;)

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gift zmenjeno :OK: da ne boš pozabu,sej bom jaz plačal :P

Ok roka, jaz bom vzel liter boxer olja s sabo, da sva kvit, pa bo koza sita volk pa cel :)

P.s. "maus kar pridi, samo kako se bos nazaj peljal me ne vprasaj :)"

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.s. "maus kar pridi, samo kako se bos nazaj peljal me ne vprasaj :)"

po zadnem .. tk kt vedno :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok roka, jaz bom vzel liter boxer olja s sabo, da sva kvit, pa bo koza sita volk pa cel :)

P.s. "maus kar pridi, samo kako se bos nazaj peljal me ne vprasaj :)"

Maus si po potrebi namontira stranska koleščka..... :lol1:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kmet2:

Vidim, da me nisi razumel!

Nisem sploh omenil motosveta, tako da ne vem od kod ta ideja.

Doživel sem sarkastične poglede BMWjašev recimo v Avstriji. Pač dobil sem občutek, da se imajo za več vredne. Zaradi tega nisem imel o njih nič kaj slabše mnenje. Se ne obremenjujem s tem, kakšen videz dajem nazven z mojim motorjem, ker sem si ga kupil za sebe in ne za druge, tako kot ti, predvidevam.

Ne izbiram si prijateljel, znancev in kolegov okrog sebe po znamki motorja, ker to, bi pa bilo resnično bolano.

Pozdravim vsakega, govorim z vsakim, ki pokaže voljo, tako da teh težav hvala bogu nimam. Tudi kava ni problem ..... ko si človek izmenjuje izkušnje z ceste.

Kot sem rekel, vsak si kupi kar mu je všeč, nekateri so bolj nekateri manj predani znamki, sam pač teh težav nimam in motor za užitek, avto pa kot nujno zlo.

V moji garaži je že tretja Yamaha, ker so mi pač ti motorji všeč, tako kot BMWjašem BMWji, zato si ga kupijo, sam ga pa resnično ne bi imel.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej breitner. Obstajata samo dve vrsti motoristov: tisti, ki imajo za BMW in tisti ki nimajo...

:)

Mislim da ni glih tako. So tisti ki so že padli, pa tisti ki še bojo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!