Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Obstajajo tudi taki:

Enkrat Golf, vedno Golf, enkrat Renault, vedno Renault...

Nekateri pa se odločamo glede na trenutno stanje...tako za avto, kot motor...

Torej kar ti je takrat, ko se odločaš za nakup bolj všeč in bolj uporabno.

Vseeno mi je ali vozim Kwak, Yamo, Hondo, Bmw,...samo, da uživam v vožnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam se imam za presneto komunikativnega in pozdravljam in oblajam vsevprek! Imam pa soseda čez cesto ki nikoli ne reče dober dan, ne odzdravi in se obnaša kot tazadnji narcisek vesolja!!

Pa ugante na kakem mopedu sedi!!!? (de vam pomagam...Začne se na B in konča na W) :yea1:

Drgač pa moj prjatu ki je dolga leta furkal zastarelo Harleyevo pumpo sedi že na drugem bmfu čist zapufan. Mam filing de eni pač ne morejo mimo imiđa katerega kupiš z mopedom. To je nekek tko kt si lah kupiš psa in že imaš najboljšga prjatla. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je nekek tko kt si lah kupiš psa in že imaš najboljšga prjatla. :whistle:

Ojej. Ojejojej. LMFAO!!! Use boli....skor sm se uscal.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robertjur Bemti še en psihijater :P a do zdaj si srečal same takšne ko majo bmfla in so čist zapufan,naduti...itd...dej ne bluzi v tri dni in ne sodi ljudi po seb ^_^

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vseeno mi je ali vozim Kwak, Yamo, Hondo, Bmw,...samo, da uživam v vožnji.

Bmw je definiral užitek v vožnji... :smoke:

freude-am-fahren-thumbnail.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi nimam ! Kaj če bi si skupaj enega kupli? :kva2: :kva2:

Škoda dnarja bambi61. Boš spet kardan odtrgu :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kitajski šrauf zgleda.

je odgovoril lastnik bmfla .. očitno ga na daleč spozna :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... do zdej so zmeri, ko sem napisal ZAKAJ NE BI IMEL BMW-ja ( kot je opisano v naslovu tematike) zbrisalo moj post.... zdej bom pa prekršu pravilo, pa napisal " ZAKAJ BI GA IMEL".... pa da vidimo, če mi bodo spet pobrisali...

....imel bi ga zato, ker na njem ne bi mogel zaspati na dolgi furi, ker tolk tressseee mašina, pa tolk bi bil skoncentriran na vožnjo, ker bi se skozi bal, kdaj bi mi kardan navilo, k tolk cuka..

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a, ne... tut navilo ga je že... enkrat ko sem z nakladalko pobiral mrvo, mi ga je zvilo ko presto... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a na marsu servisiraš? hudo, torej ima bmw res razvejano servisno mrežo. intergalaktično... wuauuuuu

Ne, ni servis na marsu, BMW dela tut vesoljske sonde, pa je uporabil kar kose od GS, k je tok dober :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ni servis na marsu, BMW dela tut vesoljske sonde, pa je uporabil kar kose od GS, k je tok dober :D

včasih se je reklo : "a si ti tut not padu" .... zdj se bo pa reklo .. a si ti tut z marsa padu :P ... če bomo kakšne kose po cest nabasal :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... do zdej so zmeri, ko sem napisal ZAKAJ NE BI IMEL BMW-ja ( kot je opisano v naslovu tematike) zbrisalo moj post.... zdej bom pa prekršu pravilo, pa napisal " ZAKAJ BI GA IMEL".... pa da vidimo, če mi bodo spet pobrisali...

....imel bi ga zato, ker na njem ne bi mogel zaspati na dolgi furi, ker tolk tressseee mašina, pa tolk bi bil skoncentriran na vožnjo, ker bi se skozi bal, kdaj bi mi kardan navilo, k tolk cuka..

:P

Cuka ker ne znaš vozt :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robertjur Bemti še en psihijater :P a do zdaj si srečal same takšne ko majo bmfla in so čist zapufan,naduti...itd...dej ne bluzi v tri dni in ne sodi ljudi po seb ^_^

Psihiater ja he he!! Sej sem bil na specializaciji pr DrRuglju :smoke: Sej mam še druge prjatle ki furkajo Bmfe pa so čist super!! Navedel sem pač dve perle k sta mi res čist pred nosom.

Ti si pa kokr te poznam (sam te bol slabo) nek umes he he!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!