Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Ste vedeli?

Kateri kitajski proizvajalec izdeluje agregate za BMW-jeve motocikle?

dejanski vzorec je seveda drugačen "osvobodi se dela" in slepcem dobro zaračunaj :fight2:

Ta agregat delajo za najcenejši bmw-jev moped. Tako kot delajo honde na kitajskem. Tudi pri avtomobilih je enako. Vsak normalen proizvajalec si poizkuša na tako velikem trgu kot je kitajska priboriti del pogače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej.............za mojga vem, da je bil iz "erste klase" Aluminijum leguren ulit. Če pa je "župco" u kalup kitajc, bolgar, japonc al pa korejc ulival.......................pa ne bi vedel................ .

Ampak pol je tut Golf 7 čist mim, ker u Heli delajo luči. Ker kokor pounam "arbajtarje" u Heli - ni teorije..............da je dobr narjen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej tanov maxiskuter BMW ima pa Kymco agregat :) pa to je res, da ne bo kdo mislu da se hecam, kr poglejte v živo na odlitek bloka motorja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če tak mal počez pogledam, je čist možno da za mojga Kwaka delajo kaj u Nemčiji :D(bom počaku, če se bo kaj pokvarlo-bom prec vedu)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veste,da za novega BMW-eja boxerja vodno hlajenega delajo menjalnike na Japonskem - mogoče boste zdej Japanajzerji manj kritiziral BMW-eje ! !

Samo japanarji ne delajo za 50 centov na uro kot Kitajci to je poanta :klicaj: .....menjalniki, če je to res, bodo sigurno brezhibno delovali :smoke: :grim

Popravljeno . Popravil royal
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

161020121321.jpg

opet bmw fahrer

Ga ni dneva, ko grem v Hofer, da ne bi ujel kakšnega. Vrnem voziček, vidim bemfla, ki prihaja, nekam čudno zavija in je nervozen, ker mu je nekdo zasedel plac ob vozičkih (desno na sliki, SUV registracija CE, tu ni kaj dodati) in model hladnokrvno zapelje na prvi plac za invalide. Ok, mogoče je pa res invalid. A ven "skoči" mladenič srednjih let.... okoli pa polno praznih parkingov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa da je to problem Štajercev, ker jaz tukaj kaj takega ne opazim. Mogoče ljudje ne pravijo zastonj, da je od Trojan naprej Azija !?

Če ne bi bilo "azijcev" od Trojan naprej, bi ti lepo vsak dan makaronce papcal :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bi bilo "azijcev" od Trojan naprej, bi ti lepo vsak dan makaronce papcal :kva2:

ja sej tko pa 스파게티 namest nudlnou ... bi bilo zanimivo videti število in procenti bimerjev po pokrajinah ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bi bilo "azijcev" od Trojan naprej, bi ti lepo vsak dan makaronce papcal :kva2:

sej mogoče bi blo bolš makarone papat, pa met zajamčeno plačo 1050€, regres v enakem znesku in 13 plačo v enakem znesku...sam razmišljam na glas....
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bi bilo "azijcev" od Trojan naprej, bi ti lepo vsak dan makaronce papcal :kva2:

Eh, vsak je za kej dobr. Azijci vzhodno od trojan so ocitno kanonfuter. Se dans majo sam 2 izvozna artikla. Vojak in policaj.

sej mogoče bi blo bolš makarone papat, pa met zajamčeno plačo 1050€, regres v enakem znesku in 13 plačo v enakem znesku...sam razmišljam na glas....

Pa razmisli na glas se kolk stane letno zavarovanje poprecnega femili auta......

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, vsak je za kej dobr. Azijci vzhodno od trojan so ocitno kanonfuter. Se dans majo sam 2 izvozna artikla. Vojak in policaj.

Pa razmisli na glas se kolk stane letno zavarovanje poprecnega femili auta......

kljub temu bi jedu makarone...počak še mal bomo tut na področju zavarovanj vodilni...pa gorivo bo tut enako drago pr nas.

p.s. je pa res da so rableni mopedi cenejši..sploh BMWji :P

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... da ne boste preveč kitajce al pa japonce hvalil...Slovenski TOMOS (eni še vemo, kdo je to!) je odlival za BMW že od daljnega leta 2000 (pa verjetno tud že prej ...)! Za tiste ki ne poznajo kosa na sliki: pokrov oljnega filtra BMW K1200! Tko!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, če pritisneš gumb "pripni to datoteko", se potem ponavadi tudi prikaže v postu .... :headbang:

post-28839-0-84380400-1350574350_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer, mogoče tebi, meni ne, pa sem jih fino matral!

Je pa bilo treba vedno mal šravfat in pilit in je šlo ko strela. Jaz sem razsul menjalnik na ATX-u, na dvojkah, trojkah, BT-ju, Ctx-u in elektroniku pa nisem imel nobenih drugih težav razen tistih, ki sem jih sam povzročil s svojimi eksperimenti. Pa tudi danes mi Joungster kljub prekomerni obremenitvi moje teže prav lepo služi.

Edina težava Tomosa je ker gre fabrka v rit in so začeli kitajce prodajat. Mogoče se pa celo to v bodoče pokaže za dobro potezo, vsaj svetovni trend kaže v to smer.

A kaj ima to z BMW-jem? Pojma nimam.

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kaj ima to z BMW-jem? Pojma nimam.

Pred leti je tomosovo livarno prevzela Alusuisse firma.

Livarna je specializirana za litje aluminija, tako da so vlivali kar nekaj izdelkov za bmw.

Kolikor imam v spominu so bila kolesna pesta, blok motorja za 650, prtljažnik za gs 1150, tudi orodja za vlivanje so bila narejena v sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!