Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

CTX se mi je poleti v vročini konstantno pregreval.

Če boš dva dni tekel in nič jedel in pil,se boš tud ti pregrel,konstantno za skoz,tako je pa pri zračno hlajenemu agragatu,pri izrednih razmerah pač moraš agregat ugasnit ,mal popihat in pobožat pa gre naprej,brez pregrevanja :)

P.S. za konstantno pregrevanje so izredne razmere(35+,preobremenitve,experimenti kot je že nekdo omenil..itd..) ali pa enostavno nisi narejen za zračno hlajene mašine :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi, se je kar sam ustavil, počakaš pol urce pol pa naprej spet za pol urce. Noro so konstruirali sprednji blatnik, da je premalo dovajal v takih razmerah, če si povečal odprtino ni bilo problemov (poleg prave mešanice, ngk svečke, vžiga itd.)

Pri stari GSki na zrak moraš ugašati? pa z golo roko cilinder božaš?

V Rusiji verjamem, da ni bilo teh težav, tam je bila voda v zraku :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se Tomosi NE pregrevajo več, ker imajo večje cilindre in glave...večja rebra, katera hladijo celoto. Cca 25 let nazaj pa je bilo pregrevanje stalnica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMWja kupis ce jih imas 32, s 16k kupis japonca da ti ostane za bencin, ketn sprej pa internet da lahko neumnosti kvasis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte že enkrat zapreti to temo in si priznajmo:

Nimam gnarja za bawarca in amen!

Lahko se zapre tema, kajti vprašanje je, zakaj ga ne bi imel?......ne zakaj ga imam! denarja he he....sem se že trikrat nasral s propelerjem tokrat zadnjič :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se zapre tema, kajti vprašanje je, zakaj ga ne bi imel?......ne zakaj ga imam! denarja he he....sem se že trikrat nasral s propelerjem tokrat zadnjič :ninja:

Ja,dokler za manj denarja dobim primerljiv motor,ki mi ravno tako dobro služi,ne bom imel BMW.Če pa kdaj ne bom imel kam z denarjem si bom pa omislu še enega ali dva BMW.-čka

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivi so potem uporabniki tukaj na forumu, ki kupijo celo rabljenega, potem pa je stokanje.

Zakaj pa rabiš 32 za bmw, že novega dobiš že pod 10?

Moraš dat bančno garancijo za 22?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker si to izpostavil, imaš očitno to težavo :)

off

Danes sem se celo malo peljal, 340km in zaključil za letos. Če bi imel GSko (staro) bi lahko sezono še nadaljeval, ker ima serijsko gretje za noge, pa še kakšno kavico bi si lahko med počitkom skuhal na režah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govoril serviser BMW iz Lj. servisa, da je pred tedni vzel GSa 1200 z 4.000 km za čez vikend, po 2 dneh bolj hard vožnje mu je že začela drseti sklopka, nasplošno pa pravi, da je GS zelo pokvarljiva roba in da jim dela ne manjka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!