Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Defekten semering med motorjem in menjalnikom, ki potem napaca sklopko in posledično začne drset.

Se rado dogaja, baje zaradi previsokega nivoja olja v motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govoril serviser BMW iz Lj. servisa, da je pred tedni vzel GSa 1200 z 4.000 km za čez vikend, po 2 dneh bolj hard vožnje mu je že začela drseti sklopka, nasplošno pa pravi, da je GS zelo pokvarljiva roba in da jim dela ne manjka

Dajmo kaj novega raje napisat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govoril serviser BMW iz Lj. servisa, da je pred tedni vzel GSa 1200 z 4.000 km za čez vikend, po 2 dneh bolj hard vožnje mu je že začela drseti sklopka, nasplošno pa pravi, da je GS zelo pokvarljiva roba in da jim dela ne manjka

Mi je povsem vseeno, sem naročil novega crosstureja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo kaj novega raje napisat :)

Men se na mojih 6-tih BMW-jih,kar sem jih imel ni nikoli nič pokvarilo in nikoli me ni pustil na cedilu :yes: pa letno prevozim od 10kkm do 20kkm ;)

P.S. no napisanega je nekaj novega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si videl v drugi temi kako bmw fahrerji "ne" parkirajo na prostoru za invalide :)

ko bi mojega videl pred vhodom v hotel :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si videl v drugi temi kako bmw fahrerji "ne" parkirajo na prostoru za invalide :)

Sm,sam Pik 1 je trenutni invalid,dan prej sem mu čez nogo zapelu,sva probavala vzmetenje na BMW-ju :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna znamka pa je poleg GSA parkirala? :)

K1300S tud invalid :P tega je pa Pik1 povozu,zato k se mu je smeju,ker sem mu zapelu čez nogo :lol1:
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je povsem vseeno, sem naročil novega crosstureja :OK:

Za te solde bi že skor GS-a dobil. :kva1:

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak se bodo med sabo uničl :lol:

Res je, bo treba propelerje zdaj posraufat...jesen stize, Dunjo moja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti je semering prepuščal? Sicer je pa materiala za 100€, ostalo je pa delo "zlatarjev".

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni semering, lamela znucana, km 84.000, košara modra(zažgana) pol sem reko naj vse komplet zamenja, pa še cilinder z potisnim ležajem, moj motor je zmiraj obremenjen cc200kg , pa letos je bilo kar neki višinske razlike, tko da je bilo za pričekovat stroške, od 32 let motorizma 8-smi Bmw pri hiši in nespreminjam znamke, ker do sedaj sem bio izredno zadovoljen z kvaliteto.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekam hitro je šla tale lamela. Ponavadi zdrži 200k in več, kolikor sem bral po forumih.

Sicer pa lej, tole menjaš, pa si potem spet dober za naslednjih 84.000

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj zdaj nova sklopka je v oljni kopeli, vodno hlajenje, no saj počasi se bodo kaj naučili.

Motor izgleda kar solidno, žal pa agregat skazi celoto.

rhfred.jpg

kaj na fotki mu olje pušča na sprednjih vilicah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti je semering prepuščal? Sicer je pa materiala za 100€, ostalo je pa delo "zlatarjev".

Ti si pa res brihten"zlatar" saj pri Luisu stane samo "lamela" NEORIGINALNA 190 € kje je še vse ostalo;vztrajnik(vsaj podrejat),če pa je zažgan razpokan ga je potrebno zamenjat,nov semering na motorju in menjalniku,nova potisna plošča,nov potisni ležaj,nov hid.cilinder sklopke,novo olje zavorno in v menjalniku itd.verjetno pa nisi še nikoli videl koliko je dela saj je potrebno ves motor razmontirat in potegnit narazen tako,da je v dveh delih ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da Bremzer, točno to kar si našteo, sem strojnik, tko da točno vem postopek zamenjave, jebiga in toje samo potrošni matrijal, cena na eby cc 600 € samo materijal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!