Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Malo si ti pomešal stvari ... mam F 650 GS doma pa ni nobenega dolivanja olja, štelanja ventilov ipd ... na 10kkm narediš redni servis, ki na uradnem servisu stane cca 100 EUR pa se veselo furaš naprej ;)

Ne govori prehitro...ko ti bo štarter sklopka crknila, boš plačal za vse nazaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko vem so bili problemi s starter sklopko pri enocilindraših, no bomo videli ... sicer pa je bilo govora o dolivanju olja in stelanju ventilov, ''problemi'', ki jih ima R ne pa F ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti maš pnevmatike skoz isto napumpane,al si obremenjen al nisi,al je toplo al je zima...itd..?

Ja rad mal hitrej vozim,toda varno!

ASC za prvo kolo je v razvijanju :grim

Kaka pomagala,a ni to samo šopanje potrošnikov :P

Tlak se mi med vožnjo spreminja samodejno, glede na temperaturo (fizika pač) :grim

Doma napumpaš in je mir.

Hitro in varno pa ne gre skupaj, s hitrostjo pada varnost, to je pa statistika in še kaj. :K Je pa res, da je pri bmwju lahko drugače, da moraš hitro voziti, da se ne pregreje, da se ne skuri sklopka in še kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... No ti pa še kar naprej ostani na svojem fergazarju,onesnažuj okolje,glej kelnarce....jaz se bom pa vozu ko črnogorec...digni se zemljo da legnem :lol1:

No, če BMW-jaši gledanje kelnarc prepuščate drugim, sami pa tega ne počnete, je to še en dodaten argument, da ne kupim BMW-ja! :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko prahu dvigujejo tile konjički, res ... takšnega besednega in pravega tudi. Me zanima, katerega je več ... :whistle::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj cvilte zdej.

Najdte 10 hondinih potovalnikov s po 200 000 km (če bo šlo) in 10 BMWjevih potovalnikov z 200 000, priližno enakega letnika. Dente se skp u garažo (vam odstopim oba lifta doma), namest da ste hitri po tipkovnci.

Razdrite. Primerjajte posamezne sklope in zavežte. :xx: Drgač to tut po fabrkah delajo, js vm zrihtam malco. Malomešano pa štruco kruha.

Js si rok ne bom mazala k sm preveč fina. O:-)

ASC in ABS rabmo glupe pi***, da se lah vozmo z motorji. Ostale fabrke so preveč na Bieberjevi strani, da bi kej tazga sprovedle. Dobri motoristi seveda ne rabijo niti števca za temperaturo, niti za bencin. To vendar ni športno. :doze:

Menda u kuplungo od nekod olje pricuri in zdrsi. Nč novga. A je zato motor slab? Meni se zdi slabo, če ti mast na belo jakno zadi meče. :xx:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem povsem goreče pripadnosti eni znamki, še manj pa trash-talkanje čez druge znamke. Ampak se kljub temu neznansko zabavam ob prebiranju teme. Pa na cesti pomaham vsem xD.

Carry on. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem povsem goreče pripadnosti eni znamki, še manj pa trash-talkanje čez druge znamke. Ampak se kljub temu neznansko zabavam ob prebiranju teme. Pa na cesti pomaham vsem xD.

Carry on. :)

tud jest .... :yes:

p.s. Sicer mi je pavšeč tud kšna kvaka, pa kšna repsolka, pa mogoče kšna Yamahca.... :worship: čeprov mi pa tud na kraj pameti ne pade, da bi menjal .... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jest .... :yes:

p.s. Sicer mi je pavšeč tud kšna kvaka, pa kšna repsolka, pa mogoče kšna Yamahca.... :worship: čeprov mi pa tud na kraj pameti ne pade, da bi menjal .... ;)

itak, da ti je kwak ušeč :P ... sam k si tok velk, bi se vozu z mojim kao z minimotom .. vsak ovink kolenčku :P

kar se pa tiče raznih elektronskih pomagal ... se pa strinjam s Kmetom ... tudi jaz jih imam kar nekaj, čeprav sem se komot mal več kot 30 let vozu brez TC-ja, ABS-a, in vseh ostalih abeced, ki so napopane, kot oznake .... dokler jih nism meu jih nisem imel za mar ... zdaj jih imam in morm povedat, da so mi že parkrat prav prišli ... pri naglem speljevanju ni več vrtenja v prazno, pri naglem prehitevanju ni več vožnje po zadnjem kolesu, pri naglem zaviranju, ni zdrsevanja sprednjega ali zadnjega kolesa, pri naglem manjavanju navtzdol pri mal višjih obratih ni blokiranega zadnjega kolesa ... in še bi našteval .... marsikaj tudi lahko izklopim in sem "taprau" bayker, ampak bom imel kar uklopljeno :P

PIKA :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda u kuplungo od nekod olje pricuri in zdrsi. Nč novga. A je zato motor slab? Meni se zdi slabo, če ti mast na belo jakno zadi meče. :xx:

Še slabše je, če nisi slišala za PDL, ki nič ne meče :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tlak se mi med vožnjo spreminja samodejno, glede na temperaturo (fizika pač) :grim

Doma napumpaš in je mir.

Hitro in varno pa ne gre skupaj, s hitrostjo pada varnost, to je pa statistika in še kaj. :K Je pa res, da je pri bmwju lahko drugače, da moraš hitro voziti, da se ne pregreje, da se ne skuri sklopka in še kaj.

Pr BMW-ju greš hitreje,varneje in udobneje,varčnejše..itd....če bi probal bi ga hotel imet :P res bi blo pa lepo če bi iz svojih izkušenj povedal kaj,zakaj ga ne bi imel :) ne pa plonkal kot naši vrli poslanci in tako kot ti poudarjaš kaj imajo v betici bmflarji se tudi pri tebi očitno vidi......v šoli si plonkal :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne strinja, se zamenja. Majhen strošek, če seveda upoštevaš prost pretok blaga v EU.

Ni velik, je pa odvečen strošek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni velik, je pa odvečen strošek.

V primerjavi z uničenim kardanom je malenkost, sploh ob dejstvu, da imaš poa vsaki menjavi seta spet povsem novo ketno. Pri kardanu pa si z vsakim kilometrom bližje defektu (matematika).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr BMW-ju greš hitreje,varneje in udobneje,varčnejše..itd....če bi probal bi ga hotel imet :P res bi blo pa lepo če bi iz svojih izkušenj povedal kaj,zakaj ga ne bi imel :) ne pa plonkal kot naši vrli poslanci in tako kot ti poudarjaš kaj imajo v betici bmflarji se tudi pri tebi očitno vidi......v šoli si plonkal :lol:

Mogoče, da sem kdaj plonkal, ti pa si zagotovo veliko manjkal v šoli, sicer ne bi v tej temi sodeloval :grim al ne razumeš naslova

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče, da sem kdaj plonkal, ti pa si zagotovo veliko manjkal v šoli, sicer ne bi v tej temi sodeloval :grim al ne razumeš naslova

Heheeh zgleda ,da ga tud ti ne razumeš,saj parkir platzi nimajo nič z to temo in še in še tvojih bučk :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak da ne, saj sem napisal, da obstaja nevarnost, da ko kupiš bmwja, da te spremeni in postaneš "invalid" :)

To je torej tudi od razlogov zakaj ne. Ker pa ti seveda nisi verjel, da je kaj takega možno, so se v potrditev pojavile fotke, celo take bizarne, da jih je v eni drugi temi objavil nevede bmw fahrer.

Drugača pa prav nasprotno še nisem zasledil nobenega tvojega prispevka v tej temi, ki bi se nanašal na temo, zakaj ga ne bi imel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni velik, je pa odvečen strošek.

Boljše rjava ketna, kot BMW pogonski jermen - ne hvalal lepa :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak da ne, saj sem napisal, da obstaja nevarnost, da ko kupiš bmwja, da te spremeni in postaneš "invalid" :)

To je torej tudi od razlogov zakaj ne. Ker pa ti seveda nisi verjel, da je kaj takega možno, so se v potrditev pojavile fotke, celo take bizarne, da jih je v eni drugi temi objavil nevede bmw fahrer.

Drugača pa prav nasprotno še nisem zasledil nobenega tvojega prispevka v tej temi, ki bi se nanašal na temo, zakaj ga ne bi imel.

Ne bi ga imel,ko več ne bom imel cvenka za njega :P ......no zdej pa še ti iz svojih izkušenj z BMW-ji kaj povej ^_^ ...invalid si pa itak že,BMW ti lohk sam pomaga ,da boš manjši :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!