Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Malo sem pobrskal po zadnjih novicah, pa lej ga zlomka, že u svetem pismu namiguje Jezus na BMWlastnike in sicer (citiram):

O Bog odpusti jim, saj ne vedo kaj vozijo :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemti kam gre ta tema,od psihijatrov,plonkašev do biblije in naprej....... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

raj navijam za Maribor, kot pa da imam bmfla :P

Sej enkrat sem ti že povedu :yes: ti bi ga mel,sam nima lojtrc v dodatni opremi :lol: :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj :glare: ... razumem, da bmflar pluva po men :cry: ... ne razumem pa, da jamahar drži z bmflarjem :angry: ....

ampak ... ninđe zdržimo tut take napade :lol:

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj :glare: ... razumem, da bmflar pluva po men :cry: ... ne razumem pa, da jamahar drži z bmflarjem :angry: ....

ampak ... ninđe zdržimo tut take napade :lol:

:krneki:

Sj zato te mamo pa radi,bl k te tepemo bl si hvaležen :P :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal si ga mim pihnu. Motor je od hondine kosilnice. To je edino kar znajo delat. :D

zdej ugrajujejo električne motorje,ker so hondine skoz crkavale pa tud povne šajtrge ni potegnu v hrib.
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf ta tema se je čisto izrodila :D

Po mojem ni razloga, da nebi imeli BMW motocikla. Jaz ga imam, zelo zadovoljen, naslednji bo definitivno tudi BMW v rangu 1200-1300 ccm :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato se ne zaklene, da se vidi kdo ima bmflna in je lahko sponzor za kavo plačat :krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zaklene se, ker je motosvet dejansko BMW forum, še facebooku sem opazil nek prispevek, ko so nekega otroka vprašali kaj bi vozil, ko bo velik, pa je mulo zmumlal ... bm...lf... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. . .

prispevek, ko so nekega otroka vprašali kaj bi vozil, ko bo velik, pa je mulo zmumlal ... bm...lf... :grrr

No vidiš, že otroci delajo razliko med bmflom in ostalimi prevoznimi sredstvi . . . ?! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne zaklene se, ker je motosvet dejansko BMW forum, še facebooku sem opazil nek prispevek, ko so nekega otroka vprašali kaj bi vozil, ko bo velik, pa je mulo zmumlal ... bm...lf... :grrr

otrok bi za čokolado vse naredu .. tut grdo lagau :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

otrok bi za čokolado vse naredu .. tut grdo lagau :lol:

Pa se je nabralo od včeraj do danes kar nekaj novega branja in ob tvojih postih sem se kar nasmejal, posebaj ob tem zadnjem. :OK:

Nasmejal sem se tudi ob tem, ko sem prebiral malo temo za nazaj, je nekdo, ki je star malček čez 30 napisal, da ima že 8-smega BMWja v lasti in sem se vprašal ali je morda začel vozit že pri 10-ih letih? :lol1:

Ampak OK, saj forum prenese vse ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nasmejal sem se tudi ob tem, ko sem prebiral malo temo za nazaj, je nekdo, ki je star malček čez 30 napisal, da ima že 8-smega BMWja v lasti in sem se vprašal ali je morda začel vozit že pri 10-ih letih? :lol1:

..

Bom jaz vprašal da ne bomo kmeta čakal. Kaj natanko te tako strašno zabava ob dejstvu, da si nekdo vsako leto kupi drug motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom jaz vprašal da ne bomo kmeta čakal. Kaj natanko te tako strašno zabava ob dejstvu, da si nekdo vsako leto kupi drug motor?

Nč..razen če vedno kupuje eno in isto znamko, pol me pa zabava :D

1x golf, vedno golf...baje je tu najbuljši avto (sejdrugihnitiprobalni)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se je nabralo od včeraj do danes kar nekaj novega branja in ob tvojih postih sem se kar nasmejal, posebaj ob tem zadnjem. :OK:

Nasmejal sem se tudi ob tem, ko sem prebiral malo temo za nazaj, je nekdo, ki je star malček čez 30 napisal, da ima že 8-smega BMWja v lasti in sem se vprašal ali je morda začel vozit že pri 10-ih letih? :lol1:

Ampak OK, saj forum prenese vse ......

Mogoče je še kdo kej takšnega napisal :whistle: Na motorjih ,ki presegajo 500cca sem že 18 let,in v teh letih sem imel 9 motorjev,od tega 6 BMW-jew.

Ne vem al ne znaš računat al te pa spet neki moti :whistle:

P.S. prvi motor,no ne motor moped sem imel v četrtem razredu osnovne šole in to je bil Tomosov agregat na rogovem geštelu,no da vidm če znaš računat,kolk naj bi bil takrat star :D

Kot sem že napisal,me res ne moti pljuvanje po BMW,saj z tem namenom sem odprl temo,saj v vseh teh letih kar vozim omenjeni motor nisem imel okvar,slišal pa sem veliko zgodbic,ki pa zdaj vidim,da jih širijo razni Gifti,Snecerji,ki motorja niso videli niti od blizu,kaj šele ,da bi se peljal z njimi :P

Tu gor je tudi veliko pacientov ,ki pljuvajo čez motoriste ki vozijo omenjeno znamko,res ne vem od kje so pshijatrično usposobljeni,da ocenjujejo profile ljudi...itd... :hmm: mogoče ste gledal urgenco,no probajte potem doma operirat kakšnega svojca ,rezultat je že v naprej znan..pogreb,no tako se izkažete tudi pri ocenjevanju nas ki vozimo BMW :BUA:

Vidim Breitner,da te moti tudi menjavanje motorjev,pa kaj te boli k.....kolk sem jih že zamenjal in zakaj.....no ampak vseeno ti povem....zato ker mi paše in si to lahko omogočim pika!!!! In če bi pred svojim pragom pometel te neb tolk stvari motilo,saj bi imel dost dela z sabo :grim

Lp

Čez 2 leti si spet kupim novega!!!!!!....no če bo sreča in zdravje pa kakšen € viška,sej skoz servisiram :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!