Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Kmet2@ katere bmwje pa si vse imel do sedaj?

(da boš imel lepši vikend, ko se boš lahko "pohvalil" na anonimnem motorju).

Je blo kaj na vodo al si samo staro železo iz Panzerjev vozil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2@ katere bmwje pa si vse imel do sedaj?

(da boš imel lepši vikend, ko se boš lahko "pohvalil" na anonimnem motorju).

Je blo kaj na vodo al si samo staro železo iz Panzerjev vozil?

K1200S

K1300S

F650CS

F650GS Twin

F700GS

R1200GSA.......

Še kaj anonimnega??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 let na motorjih (11 let izpit no) in od takrat do danes sem mel 11 različnih motorjev..od tega sam en bmw in bi ga spet mel (če ne bi triumpha vozu) :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 let na motorjih (11 let izpit no) in od takrat do danes sem mel 11 različnih motorjev..od tega sam en bmw in bi ga spet mel (če ne bi triumpha vozu) :D

Ma sem prov srečen,da je še kakšen takšen,da ne ubijajo sam mene :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč..razen če vedno kupuje eno in isto znamko, pol me pa zabava :D

1x golf, vedno golf...baje je tu najbuljši avto (sejdrugihnitiprobalni)

Točno to. In najbolj glasni v tej temi BMW-ja niso niti probali, kar pa jih ne ustavi pri brihtoliranju.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2@ katere bmwje pa si vse imel do sedaj?

(da boš imel lepši vikend, ko se boš lahko "pohvalil" na anonimnem motorju).

Je blo kaj na vodo al si samo staro železo iz Panzerjev vozil?

Eh sm pozabu,Pancer je samo eden bil in je še.....mogoče naslednji že z antifrizom,oz. katera druga znamka :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 let na motorju 11 motorjev..3 celo cele prodau :D ..nism pa mu nobenga bmw-ja(pa mi zato nč n manka :D )

Bi se pa z enmu bmw-jem kmal do smrt ubil,k sm fuknu 2 dol pred ovinkom..tega nam nkol pozabu..zato se mi je tud mal zameru bmw :D...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 let na motorju 11 motorjev..3 celo cele prodau :D ..nism pa mu nobenga bmw-ja(pa mi zato nč n manka :D )

Bi se pa z enmu bmw-jem kmal do smrt ubil,k sm fuknu 2 dol pred ovinkom..tega nam nkol pozabu..zato se mi je tud mal zameru bmw :D...

No sej pol nas je pa kar neki,ko se hitr naveličamo,oz ga popravmo ob asvalt :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kmet2:

Zanimivo je, ko človek fuk*e kost, kako jo vsi zagrabijo. Res interesantno! Kmet, ne vem zakaj takšno nervozno pisanje? Prideš iz službe, potem pa navališ najprej na računalnik, da vidiš kaj je kdo napisal. Večino stvari, ki so ljudje napisali niso tako mislili kot je zgledalo, plus tega je pa bila tema odprta ravno zaradi zajebancije in dejstvo je, da bodo takšni tudi odgovori. Kmet2, treba je kdaj pa kdaj stvari v življenju jemat z rezervo, tako da ne vedno štartat na polno!

V celotni temi, ki si jo TI odprl, ne vem, če sem napisal 10 (naj bo 15) postov. Res mi ni, da bi šel vse nazaj gledat in delat analize.

Glede število motorjev .... OK, ne se razburjat, škodi lepoti! Kur*c me ne boli, mi pa je vseeno. Zanimivo oz. smešno se mi je zdelo, da v sezoni, ki traja, ajde 7 mesecev, da si pri teh letih zamenjal že 6 BMWjev. OK, ko voli nek izvoli, bi rekli južni bratje. Hvala bogu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bli vsi taki potrošniki kot on, nebi blo recesije! Tko pa šparate tistih petsto evrov pod pouštrom, je pa situacija taka kot je.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bli vsi taki potrošniki kot on, nebi blo recesije! Tko pa šparate tistih petsto evrov pod pouštrom, je pa situacija taka kot je.

Ti pa čist tiho bodi, k vsak moped prodaš dražje kot ga kupiš :D Tajkun :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prav razumem, prodajaš Bmfla? A si se ga že naveličal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, zdj sm se spomnu. Ja, za rezervne dele :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, tajkuni in reveži! Konkurenco se hočjo it s temo "zakaj ne bi imel Kawasakija".

Baje da je to nek motor. Jaz tega ne poznam ampak ne bom tam kej dost sodeloval, da si ne pokvarim imidža.

Pa tud za vsak slučaj, ker kaj pa če je ta, kako se reče.. Kawasaki... recimo dober motor...

No mogoče kakšnega pripeljejo v Bistro pa si ga grem pogledat.

Vas obveščam!

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, tajkuni in reveži! Konkurenco se hočjo it s temo "zakaj ne bi imel Kawasakija".

Baje da je to nek motor. Jaz tega ne poznam ampak ne bom tam kej dost sodeloval, da si ne pokvarim imidža.

Pa tud za vsak slučaj, ker kaj pa če je ta, kako se reče.. Kawasaki... recimo dober motor...

No mogoče kakšnega pripeljejo v Bistro pa si ga grem pogledat.

Vas obveščam!

:smoke:

Temo je odprl vaš vohun, k se skriva pod lažnim imenom...:D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič se ne skriva. Napredoval je s sintisajzerja na propeler.

Nič ni napredoval, sintesajzer še ima, sam mu ga je škoda (čustva pa to), pa ma zato BMfla da ga ukul drajsa.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa njega vpraši, al pa novo temo zakwaj neb meu sintesajzerja odpri :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kmet2:

Zanimivo je, ko človek fuk*e kost, kako jo vsi zagrabijo. Res interesantno! Kmet, ne vem zakaj takšno nervozno pisanje? Prideš iz službe, potem pa navališ najprej na računalnik, da vidiš kaj je kdo napisal. Večino stvari, ki so ljudje napisali niso tako mislili kot je zgledalo, plus tega je pa bila tema odprta ravno zaradi zajebancije in dejstvo je, da bodo takšni tudi odgovori. Kmet2, treba je kdaj pa kdaj stvari v življenju jemat z rezervo, tako da ne vedno štartat na polno!

V celotni temi, ki si jo TI odprl, ne vem, če sem napisal 10 (naj bo 15) postov. Res mi ni, da bi šel vse nazaj gledat in delat analize.

Glede število motorjev .... OK, ne se razburjat, škodi lepoti! Kur*c me ne boli, mi pa je vseeno. Zanimivo oz. smešno se mi je zdelo, da v sezoni, ki traja, ajde 7 mesecev, da si pri teh letih zamenjal že 6 BMWjev. OK, ko voli nek izvoli, bi rekli južni bratje. Hvala bogu!

Zanimivo ,da napišeš skoraj žaljiv post,pol se pa vadiš na neko zajebancijo pa take pa to.....navedel si neresnična dejstva katere sm ti pojasnil,ne vem kje tuki ti vidiš nervozo,če pa misliš ,da me lahko taki kot ti in gift pa snecer znervirajo se spet motiš kot pri ocenjevanju mojga profila dr. Phil.pa še nekaj Breitner,po naravi sm zajebant,dobrovoljček,kdor me pozna to ve.Če pa pišem post v šali ga tako tud napišem,a razumeš kaj ti hočem povedat.

Kam jaz po službi navalim se teb tud sanja ne,pa sej je boljš tok,bi te spet kej zmotl.

Glede lepote sem tok lep,pa še bmfla mam,ki mi je podaljšal k... da ne bo nč narobe če mal škod :P

Glede menjave motorjev sem ti že odgovoril v prejšnjem postu!!!

Še enkrat Breitner,na post odgovorim z isto žaljivostjo kot jo dobim,sem stare šole,ti men vzameš en uč jz teb dva,ti se hecaš ,se hecam jaz še bolj,daleč od tega pa da kej zamerim oz ,kot mi je nekdo napisal,da se ne rabimo pozdravt če se vidimo,če te kdaj vidim oz. prepoznam se z veseljem zapletem v pogovor in častim rundo,seveda ,če nisi eden unih kateri zameri in ignorira....potem pa tud mene k...nč ne boli in mi je tud vseen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kmet2:

No, še malo pa bova na isti valovni dolžini, razen tega ker sem (skoraj) pol starejša winer šule, kot ti.

Sem spregledal post, ki si ga omenil, da je nekdo rekel, da te ne bo pozdravil, ker si na BMWju ..... mislim, to je pa res primitivno. Verjetno ta ne pozna pomena pozdrav motorist-motoristu.

Ne glede na to, kakšen motor kdo vozi se z njim pogovarjam,grem na pijačo, prav tako vse pozdravljam (no, razen skuterjev) .

Pišeš, da sem napisal "skoraj žaljiv post", torej ni bil žaljiv in moj namen niti ni bil, da bi koga užalil. Je pa res, da je tema prešla vse meje dobrega okusa.

Debata ni več konstruktivna in dejansko meče slabo luč na celoten forum zaradi neresnosti. Če mene vprašaš, jaz bi jo že pri 20 strani zaklenil.

Pa srečno!

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@kmet2:

No, še malo pa bova na isti valovni dolžini, razen tega ker sem (skoraj) pol starejša winer šule, kot ti.

Sem spregledal post, ki si ga omenil, da je nekdo rekel, da te ne bo pozdravil, ker si na BMWju ..... mislim, to je pa res primitivno. Verjetno ta ne pozna pomena pozdrav motorist-motoristu.

Ne glede na to, kakšen motor kdo vozi se z njim pogovarjam,grem na pijačo, prav tako vse pozdravljam (no, razen skuterjev) .

Pišeš, da sem napisal "skoraj žaljiv post", torej ni bil žaljiv in moj namen niti ni bil, da bi koga užalil. Je pa res, da je tema prešla vse meje dobrega okusa.

Debata ni več konstruktivna in dejansko meče slabo luč na celoten forum zaradi neresnosti. Če mene vprašaš, jaz bi jo že pri 20 strani zaklenil.

Pa srečno!

Tema je že bila zaklenjena in vrjem,da jo nisem jaz odlkenil,niti prosil za to.Ma si me narobe razumel,ne da me ne bi pozdravil ker mam BMW,sam smo se tu na forumu prepucavali oz. nabijali tko kot z tabo in oba veva kdo je kdo,pa mi je rekel,da je bolje če se ignorirava,ko se vidiva.Jaz si forum vzamem za sprostitev,hec in si stvari ne jemljem k srcu,je pa res,da si nekomu všeč nekomu antipatičen,sam sem pa mnenja,da tu niso isti ljudje kot zunaj,sem to doživel na lastni koži..heheeh...tu ta glaven nabijač,zunaj si pa še mu ne upa zint :grim no skratka želim ti lepe praznike,lp

P.S. tema se je res izrodila,predvsem zarad dveh treh brihtnežev ,ki motorja sploh niso še nikol imeli,a vseeno se zabavamo a ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!