Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Tema je že bila zaklenjena in vrjem,da jo nisem jaz odlkenil,niti prosil za to.Ma si me narobe razumel,ne da me ne bi pozdravil ker mam BMW,sam smo se tu na forumu prepucavali oz. nabijali tko kot z tabo in oba veva kdo je kdo,pa mi je rekel,da je bolje če se ignorirava,ko se vidiva.Jaz si forum vzamem za sprostitev,hec in si stvari ne jemljem k srcu,je pa res,da si nekomu všeč nekomu antipatičen,sam sem pa mnenja,da tu niso isti ljudje kot zunaj,sem to doživel na lastni koži..heheeh...tu ta glaven nabijač,zunaj si pa še mu ne upa zint :grim no skratka želim ti lepe praznike,lp

P.S. tema se je res izrodila,predvsem zarad dveh treh brihtnežev ,ki motorja sploh niso še nikol imeli,a vseeno se zabavamo a ne

ti si ne morš jemat k srcu ...kvečemu h granitni kocki .. :P

pozdravu sm še vsazga če sm le mogu...tud neki bemflarjeu - prznam... če sm le lohk .. če pa nism mogu roke uzdignt sm pa z levo obrvjo pomigu ...

na cest je vseen kero kosilnco ma človk pod sabo ... pa tud če ma bmfa .. no pa sej si je sam kriu če ga ma ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pa misliš ,da me lahko taki kot ti in gift pa snecer znervirajo se spet motiš kot pri ocenjevanju mojga profila dr. Phil.

Kmet, moras prit na pir :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmfla neb meu samo zarad tega komada:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K se bova js pa maus poročila, bova mela usak svojga GSa (on 1200, js 700 - Napoleonovski kompleks bo že tako prevelik!) in enaki opremi. :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Kawasaki... recimo dober motor...

No mogoče kakšnega pripeljejo v Bistro pa si ga grem pogledat.

Ne vem, zakaj bi kdo Kawasakija pripeljal v Bistro. No recimo čez kakšnih 50 let bo res že kakšen zrel za v staro šaro poleg vseh tistih bemf, ki so že danes tam. Bolje da nos iz muzeja na cesto pomoliš, pa jih boš dovolj videl. To bo tisto, ko bo zagrmelo in potem piiiiiaaaaaaauuuuuummm mimo tebe zažvižgalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, zakaj bi kdo Kawasakija pripeljal v Bistro. No recimo čez kakšnih 50 let bo res že kakšen zrel za v staro šaro poleg vseh tistih bemf, ki so že danes tam. Bolje da nos iz muzeja na cesto pomoliš, pa jih boš dovolj videl. To bo tisto, ko bo zagrmelo in potem piiiiiaaaaaaauuuuuummm mimo tebe zažvižgalo.

Če malo pogledaš propeler v letu 1984 in japanera iz tistih časov, je menda povsem jasno, kaj sodi v muzej.

800px-bmwr80rtdg9.jpgkawasaki-gpz-900-r-02.jpg

Da ne govorimo, da je imel "ladjedelec" 2x več konjev, vodno hlajenje itd. ter da je bil celo lažji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam dons je pa slika mal drugačna..so pa tudi potrebe drugačne..in nenazadnje so tudi kazni za izkoriščanje konjev drugačne..

sej pravim..bi ga mel če ne bi.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če malo pogledaš propeler v letu 1984 in japanera iz tistih časov, je menda povsem jasno, kaj sodi v muzej. ...

Seveda. Ne vem zakaj se propeleraši sploh trudijo tole na trg pošiljat, se matrat na cesti in potlej še na odpad pa muzej lifrat. Cel kup nepotrebne logistike. A ne bi bilo bolj simpel, če bi Bmflne iz tekočga traku kar direkt čez ena vrata na odpad, čez druga pa v muzej lifral. Še farbe ne bi blo treba sušit, ma v muzeju dost časa. :evilgrin:

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, no, krištušmačk, rajž je že mogoče takrat poganjal, samo že ene 4 leta prej si se lahko s tem Kawlnom peljal: 4-8-1.jpg

1941 tga leta pa še po luft s temle: ki61-1.jpg

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to, ko so se šwabe spomnil, da bi pod znakom zaribanga propelerja lahko pleh štancal, so japanezerji pod imenom Kawasaki že kar nekaj ladij, podmornic in letal naredili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Primerjajmo še BMW in Kawasaki letnik 1960 ...

bmwkawa1960.jpg

že takrat so bili ekološko usmerjeni..ne morm verjamit 1:0 za kwaki :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Diavel. al pa er6f

Kul, frajer sem že, kaj bi šele bilo čeb si še "kozolec" kupu?!

OK, po prebranem sem zasledil, da bi mi še kurac zrastu.

Vsaj neki... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kul, frajer sem že, kaj bi šele bilo čeb si še "kozolec" kupu?!

OK, po prebranem sem zasledil, da bi mi še kurac zrastu.

Vsaj neki... :grim

Sepravi svinjak imaš kozolec bi kar zraven potreboval, samo ku..c bi težko podhranjena Devilka peljala !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nemaram BMW-eja "četrtega", ga nimam res več kam parkirat !

Ga lohk prpeleš k meni zbiram železje :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga lohk prpeleš k meni zbiram železje :grim

Če je kaj "železje" potem je to HD sem ga vozil leta 1997 od predsednika HD kluba v Ulmu(Werner Roschmann) on pa takratnega mojega V-maxa in da ti še povem kaj je rekel po ca 20 kil.vožnje, takoj bi menjal za V-maxa ampak nemorem-nesmem, sem predsedni HD kluba.

Še moje mnenje - res kup železa krama od krame, edino pozitivno na njemu je,da od rukanja batov v rit nemoreš zadremat !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

r1200cb.jpgreimselinet-bmw-r-1200-y.jpg

Eden redkih primerov, kjer bemflov bokser pride do izraza in se lepo zlije z dizajnom. Ampak, ne švabi so očitno ta model nehali delali, ker je preveč lep.

Dr. Herbert Diess, then President BMW Motorrad, cited a prime reason for discontinuing the bike was the apparent unsuitability of the 1,170 cc (71 cu in), 61 hp (45 kW) engine to then current market tastes and the unavailability of a suitable engine for further development

uradni razlog drugačen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V obeh podanih primerih so morali na Bmfle dobre babe posadit, da se je kompenziral Bmflov gravž in traktorizem. Še gajbo krompirja, pa bi bil vtis popoln. :grim

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!