Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

K smo že mal pri avtovalu: žena je pa sitna k sto mater...

Le zakaj..... :whistle:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma niste resni.

Jaz si pač kupim kar mi paše in kar se mi dobro pelje.

Dajte mi kak dober predlog, da ne bom šel spet z Vespo na potovanje.

Torej iščem nekaj z boljšim vzmetenjem od GSa (sicer bi kavč s katerega tipkam tole bil kar konkurenca).

evo ti dobr razlog ... za potovanje z vespo : do morja bi te cel dan vsi mahajoče pozdravljali ...pa na kavi bi ti vsi zelo pozitivno prikimali...mogoče bi te kdo še s kavo častu... pr bflu nimaš šans ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ti dobr razlog ... za potovanje z vespo : do morja bi te cel dan vsi mahajoče pozdravljali ...pa na kavi bi ti vsi zelo pozitivno prikimali...mogoče bi te kdo še s kavo častu... pr bflu nimaš šans ...

Ej ampak a veš, da maš čist prav!

Namreč točno to sem naredil nekaj let nazaj.

So me (oz naju-s punco) častili kavice, celo enkrat sva imela kamp zastonj....

Samo kje so ta leta?....

Zdaj pridem na OMV, pa vsi na hitr naročujejo pa kelnarci s prstom name kažejo: bo tale z bemflom plaču...

Pridem na morje, sedim sam za svojo mizo, noben ne pozdrav, nč....

Sej je fajn k maš tolk ogromen denarja pa bmwja a res je da si sam, da sicer je dobr vzmetenje ampak kurac pa tud ni zrastu... Včasih sem vsaj kafe dobil.... Zdaj pa kurac....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vespa je zakon! Jo moraš nujno met, če imaš BMWja, da se lahko pelješ po nove dele. :grim

V bistvu je res... ampak če voziš propeler moraš imet Vespo, da vsaj nekaj zraven BMW-ja lepo izgleda :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej ampak a veš, da maš čist prav!

Namreč točno to sem naredil nekaj let nazaj.

So me (oz naju-s punco) častili kavice, celo enkrat sva imela kamp zastonj....

Samo kje so ta leta?....

Zdaj pridem na OMV, pa vsi na hitr naročujejo pa kelnarci s prstom name kažejo: bo tale z bemflom plaču...

Pridem na morje, sedim sam za svojo mizo, noben ne pozdrav, nč....

Sej je fajn k maš tolk ogromen denarja pa bmwja a res je da si sam, da sicer je dobr vzmetenje ampak kurac pa tud ni zrastu... Včasih sem vsaj kafe dobil.... Zdaj pa kurac....

vsak svoj križ nosi ... al pa propeler ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi pri modernem 2013 r1200gs je to tako..in zadeva deluje noro dobro..še posebno če si kakega wilbersa omisliš..

Ja točno ! In potem še zadaj Ohlinsa, pa fergazere namesto notšprica,pa še vse od Touratecha ...potem je končno vozen samo stane okrog 30 jurjof!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si ža BMWja že pripravljen

:P

Ja točno ! In potem še zadaj Ohlinsa, pa fergazere namesto notšprica,pa še vse od Touratecha ...potem je končno vozen samo stane okrog 30 jurjof!

Pozabil si dodat še ca. jurja za dodatne kesle, ker če gre propeler na fergazer pol sisa hehe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja točno ! In potem še zadaj Ohlinsa, pa fergazere namesto notšprica,pa še vse od Touratecha ...potem je končno vozen samo stane okrog 30 jurjof!

Za 25k se ga da kar dobr prpravt :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neb ga meu zato, k še nimam hemoroidou ...:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neb ga meu zato, k še nimam hemoroidou ... :D

tut če bi jih meu, jih cestak bolj nazaj nabije :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neb ga meu zato, k še nimam hemoroidou ... :D

GSH????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Greš Srat Hitro????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem enkrat nekje slišal da res hard GS popotniki predelajo vse, ena švicarska firma pa naredi še predelavo na fergazerje. hmmmm :ninja:

Ne vem katerega leta ko so vozli z boxerjem Dakar - mislim, da je bil agregat od 1150 je bil predelan na fergazerje. Tudi sam sem pred leti zasledil na netu zasledil opcijo predelavo na vplinjače - sicer za model 1100.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih na skretu tole berem mater...

Pol bi pa lahko updejtov status na FB :D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu je res... ampak če voziš propeler moraš imet Vespo, da vsaj nekaj zraven BMW-ja lepo izgleda :OK:

Jah, tkole mamo pr nas. Poleg dostavne Vespe še Yamaha, da se lah sploh kej pelm k je pa BMW skos pokvarjen. :mellow:

post-31596-0-12222600-1351510499_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja točno ! In potem še zadaj Ohlinsa, pa fergazere namesto notšprica,pa še vse od Touratecha ...potem je končno vozen samo stane okrog 30 jurjof!

To je pa na nivoju hipi-kafanskih debat. Če upaš, raje napiši kaj vse si fleksal, varil, menjal, ojačal, da je bil tvoj moto za silo vozen. GsA ni bil nikoli namenjen oranju po njivah.

Je pa priloženi video lepo vzvalovil to tematiko. Manjkam pol dneva, pa pridno nafilate celi dve strani. Ko na novem modelu odpravijo porodne težave, bo spet kar nekaj MS duš vzdihovalo za njim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa na nivoju hipi-kafanskih debat. Če upaš, raje napiši kaj vse si fleksal, varil, menjal, ojačal, da je bil tvoj moto za silo vozen. GsA ni bil nikoli namenjen oranju po njivah.

Je pa priloženi video lepo vzvalovil to tematiko. Manjkam pol dneva, pa pridno nafilate celi dve strani. Ko na novem modelu odpravijo porodne težave, bo spet kar nekaj MS duš vzdihovalo za njim :grim

Pr njem tud KTM ni bil vozen...dolgo :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa na nivoju hipi-kafanskih debat. Če upaš, raje napiši kaj vse si fleksal, varil, menjal, ojačal, da je bil tvoj moto za silo vozen. GsA ni bil nikoli namenjen oranju po njivah.

Je pa priloženi video lepo vzvalovil to tematiko. Manjkam pol dneva, pa pridno nafilate celi dve strani. Ko na novem modelu odpravijo porodne težave, bo spet kar nekaj MS duš vzdihovalo za njim :grim

Zdaj če misliš KTM-a s katerim sem bil in prišel nazaj v Mongoliji-nič!

Če misliš BMW GSA s katerim sem bil v Iranu in tam tudi ostal -tudi nič! Je pa ta zadnji v svojem 22000 km življenju videl kakih 5 km makadama! Vse ostalo asvalt! Razpadel je pa kar sam.

Koliko km makadama je v Mongoliji si izračunaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!