Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Ne vem katerega leta ko so vozli z boxerjem Dakar - mislim, da je bil agregat od 1150 je bil predelan na fergazerje. Tudi sam sem pred leti zasledil na netu zasledil opcijo predelavo na vplinjače - sicer za model 1100.

Ni bil predelan na ampak je imel fergazerje!

Pr njem tud KTM ni bil vozen...dolgo :P

???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol bi pa lahko updejtov status na FB :D

ga nimam:)

samo ga pa odprem ko grem naslednjič na ta veliko potrebo;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bambi61: Mongolija, poleg Pamirske avtoceste bo ena izmed mojih naslednjih solo potovalnih ciljev. Nekaj mi je prišlo tudi na ušesa, da se že da v Tibet z lastnim motornim prevoznim sredstvom. Pa bom takrat računal makadamske km vse tja do Nepala :smoke: Ne vem kako si svojega BMW priganjal, da je tako kmalu spustil dušo, vem pa to, da moj GsA po 80.000 km vsega živega prede kot mucka :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa na nivoju hipi-kafanskih debat. Če upaš, raje napiši kaj vse si fleksal, varil, menjal, ojačal, da je bil tvoj moto za silo vozen. GsA ni bil nikoli namenjen oranju po njivah.

Je pa priloženi video lepo vzvalovil to tematiko. Manjkam pol dneva, pa pridno nafilate celi dve strani. Ko na novem modelu odpravijo porodne težave, bo spet kar nekaj MS duš vzdihovalo za njim :grim

Nekaj podobnega se je dogajalo l.41, samo da je tam bila rasputica :smoke: in še kakšna katjuša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še slika, agregat od 1150 predelan na vplinjače za rally Paris Dakar

U. Long time no see. A opazite, da zadeva nima paralrtetltrealetlever, ampak navadne, plebejske teleskope?

mord se motim...ampak verjetno ne :D

Zgodba o BMWju, enemu najboljših rally voznikov in bokserju...

Richard Sainckt je z F650GS dakar osvojil leta 1999 in 2000. potem se je BMW odločil, da gre na Dakar s temle kolosom, na dva bata. Sainckt se je zahvalil za sodelovanje in šel na zasebni KTM. Oranžni so tud leta 2001 sklenili da 1 bat za Dakar ni dovolj, in na rally poslali fabrizia meonija z LC8 V2. Meoni je zmagal, John Deacon, ki je ostal pri BMW pa ni dosegal omembe vrednih rezultatov. 2003 je sainckt osebno kaznoval BMWjevo neumno potezo, in dakar zmagal z 1valjnim zasebnim KTM

Meoni in Sainckt sta že oba pokojna. Fabrizio je umrl 2002 na Dakarju, (fucking 10 let!!!) Richard 2004 na rally faraonov v Egiptu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še slika, agregat od 1150 predelan na vplinjače za rally Paris Dakar

Ideja za Stanovnika, ki ga mučijo finance, da na netu kipi staro GSko in jo predela za južno Ameriko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, tkole mamo pr nas. Poleg dostavne Vespe še Yamaha, da se lah sploh kej pelm k je pa BMW skos pokvarjen. :mellow:

post-31596-0-12222600-1351510499_thumb.jpg

tuki jst ne vidim nobene vespe ... en novodoben poskus kloniranja z variomatikom edino ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja za Stanovnika, ki ga mučijo finance, da na netu kipi staro GSko in jo predela za južno Ameriko.

Snečer, nena ga lomi, z GS-ko bi še kje zmagal, če odpravi vse težave od Bambi-ja :D

Jah, tkole mamo pr nas. Poleg dostavne Vespe še Yamaha, da se lah sploh kej pelm k je pa BMW skos pokvarjen. :mellow:

post-31596-0-12222600-1351510499_thumb.jpg

Sem res že pomislil, da imaš vsaj en dober motor - beri Vespo, ampak zdaj vidim, da voziš neko plastično zadevo hehe :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no za vztrajnost dobi 5 :OK:

ja, za inteligenco bi pa težko dobu šenkano dve .... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj podobnega se je dogajalo l.41, samo da je tam bila rasputica :smoke: in še kakšna katjuša

Samo tale je pa štorast pa skoz se neki z motorjem pogovarjat:" daj vstani prosim, no... prosim, prosim"

No tehniki navkljub, Gs ŠE nima glasovnega upravljanja. Kar ne pomeni, da to ni v razvoji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism mu fouš :glare: .... če bi se js tko zagovnal u blatu, bi se samo usedu in zjokal :cry: ... snemal pa nebi, bi pa solze kaplale na motorček in ga spucale :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj hudiča pobira pa spet meče po tleh? :unsure:

to je pa zaveravanje protivnika ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih so si kameradi pomagali, danes raje snemajo.

t2ec16vhjhge9n0yfjibqiek.jpgmwroczeremvt2durntls8fa.jpg

res je !!! življenje je grdo in kruto .... kdor pade, pade .... ga ne pobiramo ....

sicer si pa lahko ogledaš legendo boksersko zdej ....

evo, že "vermahtekspres" je to uporabljal ... :OK:

o takihle pogojih kšne kwakce lohk sam sanjajo .... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha :OK: ... full se zabavam v teli temi k se pluva in blati po bmflnih :lol: ....

una tema, o prečudovitih kawasakijih, ni tok zabavna :P

:kva2::OK::010

:krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je !!! življenje je grdo in kruto .... kdor pade, pade .... ga ne pobiramo ....

sicer si pa lahko ogledaš legendo boksersko zdej ....

evo, že "vermahtekspres" je to uporabljal ... :OK:

o takihle pogojih kšne kwakce lohk sam sanjajo .... ;)

Kolker vidim iz slik govoriš o peš pogonih. Ja Kwakce so to že pozable, ker imajo ketnkulupasepele pogon. Kwakarji Kwakce vozjo ne pa purivajo. Za purivat mamo drugo robo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V gornjih pogojih se kawasaki odlično znajde. In še globje.

svaka čast ....

A ti delaš u video knjižnci ??? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha :OK: ... full se zabavam v teli temi k se pluva in blati po bmflnih :lol: ....

una tema, o prečudovitih kawasakijih, ni tok zabavna :P

:kva2::OK::010

:krneki:

valda ne more bit tok zabavna, k pa za nami ponavljate...

k Triumph za Beemwjem... recimo:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snečer, nena ga lomi, z GS-ko bi še kje zmagal, če odpravi vse težave od Bambi-ja :D

Sem res že pomislil, da imaš vsaj en dober motor - beri Vespo, ampak zdaj vidim, da voziš neko plastično zadevo hehe :)

Oklep je še vedno plehnat, oblika brezčasna. Variomat tudi mene moti, ampak taka pač je. Vsem pravim motoristom v posmeh, ki se v avtih gužvajo pred semaforji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!