Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Zdaj zakaj imajo bmwjaši tak radi te grde kovinske kufre. Not je ja orodje, kleme itd. Poglejte video, ko mu uspe zaverglati, so taki zvoki, da niti zemljevida od Afrike ne bi približal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rajši to glejte in ne Snecerjeve budalaščine

Ne bit tako naiven... Ta odprava je imela s sabo srednje dostavno vozilo, ki je bilo zadolzeno samo za prevoz rezervnih BMW GS delov in full suport s strani mehanikov ter same BMW fabrike.

V taksnji reziji zmore kaj podobnega se dobra stara APN-ka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bom jaz star ata tk kt ste zdej vi (3/4foruma) bom mel tud BMW.ja v garaži.....

ampak sam za to, da ko se bom fural naokol z Kawasakijem in mi bo kakšen pameten prbil naj si kupim BMW.ja, mu bom lahko mirne vesti rekel, da naj ne skrbi, saj imam doma že enega....evo problem rešen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takrat bo BMWja kupil kakšen Indijski ali Kitajski koncern in je vprašanje koliko bo še to zaželjeno v "visoki" družbi.

tist moment ga bom prodal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha sedaj si pa priznal, imaš ga (BMW-ja) zaradi značke in ne zato, ker je dober :whistle: .

ps, Snecer tule je pa opisano tisto o čemer si spraševal par strani nazaj sicer si pa že najbrž sam našel.

Pa to sem jaz že takoj povedal! Zakaj pa naj bi ga imel?

Kupu sem si najdražjo enduro samo zato, KER LAHKO :kva2:

in kljub temu mi noče zrasti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi, jaz sem si tudi kupil BMW - ja 1200 LT, sicer starega a dobrega tako, kot sem sam. Prej sem imel pa skuterja 50 kubičnega. Ja, razlika je res očitna...

Prej me ni nobeden pozdravljal, ker sem imel samo skuterja, sedaj me pa tudi marsikdo ne, ker mislijo, da sem važen, ampak jaz pozdravim vsakogar saj nikdar ne veš koga boš kdaj rabil.

lep pozdrav, Takanaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da si skuter obdržal :) , se je treba z nečim vozit ko BMW obmolkne :whistle:

Ja ja težka je skuterska :grim no tudi BMWjevska izgleda ,da ni kaj boljša :eek:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj.... zato ker imam aprilio, in si dejansko bmw.ja ne zelim, ker je predober, nepokvarljiv, skratka ne bom se spuscal na bmw-jev nivo.. skoda casa !

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha sedaj si pa priznal, imaš ga (BMW-ja) zaradi značke in ne zato, ker je dober :whistle: .

me boli "velik" kurac kdo je lasnik, ko pa značko zamenjajo..... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje sanje so realne ampak ti mi zgledaš kot avtobot :OK:

Nobene sanje niso realne !

Ps:prosil bi te, da mi to tujko "avtobot" razložiš v šoli tega nisem nikoli šlišal ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist moment ga bom prodal!

tud jest ... pol me pa cena sploh ne bo zanimala ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to sem jaz že takoj povedal! Zakaj pa naj bi ga imel?

Kupu sem si najdražjo enduro samo zato, KER LAHKO :kva2:

in kljub temu mi noče zrasti

ja to pa zato, ker imaš smolo .... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi ste preobremenjeni, BMW je kul, Kawi je kul, Suzi je kul, Yammi je kul, KTM je kul, vse je kul. Sam da se fura :).

Nej raj nekdo zalima kako fotko GSa v snegu v temo :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pričakoval, da bodo bmw fahrerji v tej temi (kjer naj ne bi sodelovali, razen če že prodajajo) pokazati kakšne svoje izdelke vožnje po terenu, Afriki, blatu in snegu, ne pa da limajo sponzorske posnetke slabe kvalitete.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW je res totalni zanič motor, če ga vozi taki štor, kot je tale v zgornjem posnetku ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boštjan se fura po severu kanade sam, pri -40°C ...

http://www.aroundtheworld.si/

To ne vela,ta tip je mel za sabo vlak rezervnih delov,3 kamione podpore pa dva Howerkrafta in en helikopter :P :lol:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je resnica iz l. 41

hahahahahahha .... :)

ja tale je pa res car .... prava telečjad .... :)

....mogoče se pa uči gumo skurit, da bo pol polet znal .... :)

ps.

a ta posnetek si pa najdu v videoteki pod rubriko invalidi ....

roko na srce, ta je pa tolk spretnosti pokazu, da bi lahko tkole žgal gumo tud s kšnim drugim aparatom ........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!