Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Pri Kawasakiju je pri 42.000km predviden čeking zračnosti in nič drugega.

Ni samo čeking pri BMWju, nego adjustment+chekcing.

Zdaj pa že malo neumnosti kvasiš... :slap:

D:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema je res bolj poljudno-znanstvena, a vse le ni iz trte zvito :)

new-1.jpg

ne, to ni iz manuala za BMW :grrr

Zakaj pa bi potem sploh preverjal, če ni mišljeno, da bi potrebno nastavljat?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak pravi tudi moj mehanik :)

No, gremo dalje.

Spet en lep primer, da GSka ni za offroad, po urejenem kolovozu še gre, ko se je pa začelo zares pa je teža svoje opravila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak pravi tudi moj mehanik :)

No, gremo dalje.

Spet en lep primer, da GSka ni za offroad, po urejenem kolovozu še gre, ko se je pa začelo zares pa je teža svoje opravila.

ja stari, svaka čast .....

kje s pa spet tega invalida staknu ??????????

pa a ti sploh maš kakšn posnetk Gs-a s kakšnim normalnim voznikom, al s tole spet snel nekje iz kšne rubrike kok je lohk kdo štorast po makadamu .....

-najprej ti lahko rečem, da tale tipčk nikol ni še od deleč vidu motokros motorja, kaj šele da bi se lahko pol paču po makadamu z GS-om.

- drugo, kar ti pa sicer dam prov je pa to, da za kšne ekstreme od voznih razmer GS mogoče res ni, vsaj ne v primerjavi s kšnim KTM-om

- no pa še tretje, kar se pa ciklistike tiče in še marsčesa, je pa GS ZAKON !!!!

PS.

pa probi v naslednjem filmčku ne predstavljat spet kšnga klovna na motorju, a prov ???? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Interesantno je, da je toliko posnetkov o teh super motorjih na netu v taksnih situacijah. Verjetno jih objavljajo nezadovoljni lastniki, ki so nasedli propagandnemu materiali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu pa spet blato in lep primer, kako se kamerad smeje nad tujo nezgodo.

hahahahahahah ..... sej posnetki so pa dobri .....

res še mene spravjo v smeh....

k takele debile motoristične je pa res težko najdt ..... :OK:

........ stari, pa a se ti sam v družbi takih gibaš, al od kod ti tolk tko kvalitetne robe ???? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno mam raje Kwako, ker se ne mislim voziti po blatu in pesku, in kot vidim Gs tudi ne zna, js sm pa štorast...kwak 4 ever (al pa ne). Madona sm neodločn, pa kwaj mi je? :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno mam raje Kwako, ker se ne mislim voziti po blatu in pesku, in kot vidim Gs tudi ne zna, js sm pa štorast...kwak 4 ever (al pa ne). Madona sm neodločn, pa kwaj mi je? :blush:

Definitivno je za štorastost voznika kriv motor ... :) ... zanimivo, sam imam čisto drugačne izkušnje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno je za štorastost voznika kriv motor ... :) ... zanimivo, sam imam čisto drugačne izkušnje ...

Jaz tudi nobenemu posnetku ne verjamem, dokler kakšen motosvetovec ne bo kaj iz svoje bogate zbirke iz Afrike pokazal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno je za štorastost voznika kriv motor ... :) ... zanimivo, sam imam čisto drugačne izkušnje ...

kakšne ????

a da si dobr voznik na štorastem motorju, al štorast voznik na dobrem motorju :) ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno je za štorastost voznika kriv motor ... :) ... zanimivo, sam imam čisto drugačne izkušnje ...

adaja...zakaj maš pa potem sam en kos bmweja? :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena :)

Spet oba bmwja s težavami preko. Prvemu je še ratalo in so ga pohvalili (well done).....

.

.

pri drugem pa se je izlet končal kot l.41.

Lahko mi pa kdo od poznavalcev pove, katera znamka je prva prečkala, se mi zdi da je zelene barve motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi nobenemu posnetku ne verjamem, dokler kakšen motosvetovec ne bo kaj iz svoje bogate zbirke iz Afrike pokazal...

čak, čak, čak .....

ja a to ti iz svoje bogate zbirke potovanj objavljaš posnetke ????? :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!