Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

kakšne ????

a da si dobr voznik na štorastem motorju, al štorast voznik na dobrem motorju :) ????

Malo sem štorast jaz, malo pa motor ... sicer pa kot so že nekoč rekli ''Sedi drvo na drvo'' ... jaz pravim ''Sedi štor na štor'' ... :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema je res bolj poljudno-znanstvena, a vse le ni iz trte zvito :)

new-1.jpg

ne, to ni iz manuala za BMW :grrr

Nisem dvomil v kilometre, pač pa v to, da je pri Kwaku predvideno samo čekiranje ,pri BMW pa 'čekiranje in nastavljanje'.

V obeh primerih je najbrž mišljeno, da se zračnost preveri in če je treba, tudi nastavi.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

adaja...zakaj maš pa potem sam en kos bmweja? :P

Mam dva kosa, samo je tisti od moje boljše polovice ... hmm torej imam v resnici samo en kos :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem dvomil v kilometre, pač pa v to, da je pri Kwaku predvideno samo čekiranje ,pri BMW pa 'čekiranje in nastavljanje'.

V obeh primerih je najbrž mišljeno, da se zračnost preveri in če je treba, tudi nastavi.

D.

Ne smeš po "nemško" razmišljat, da je vsaki "ogled" obisk zlatarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden boljših.

GSA friški iz tovarne, fahrer nasedel reklami in se mu je zgodila "Rusija", celo na suhem.

halooooooooooooooooo .....

tuki si pa film pozabu prilimat .....

dej ga prosm zraven, ker mi manjka v moji zbirki tvojih potovanj in izkušenj iz dnevnih voženj .... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Podobna scena kot pri opeju gori, ki se je zakopal. Tu je pa fant nasedel :)kak mu je to ratalo.

Ker ne bluzi samo po tipkovnici kot nek Snecer.. :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je !!! življenje je grdo in kruto .... kdor pade, pade .... ga ne pobiramo ....

sicer si pa lahko ogledaš legendo boksersko zdej ....

evo, že "vermahtekspres" je to uporabljal ... :OK:

o takihle pogojih kšne kwakce lohk sam sanjajo .... ;)

če še ne veš ti bom pa jaz zaupal - to je zündapp ...da se ne bi spet preveč hvalili...

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ne bluzi samo po tipkovnici kot nek Snecer.. :P

no, za takele paciente tud tipkovnca ni .... :)

če še ne veš ti bom pa jaz zaupal - to je zündapp ...da se ne bi spet preveč hvalili...

tud dobr motor ... :OK:

to zmore tud r1...

no pustmo zdej r1, no ???? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo junaki, kdo se ponudi da mi za novo leto vso fasungo in ostale stvari zvozi na vikend v primeru snega....seveda dostavo plačam =)

Tako hvalte svoje adventure mopede, da bo to mala malica :)

Cesta je makedamska, ni pa splužena..

MIslim resno!

a sm jst z apnm tud v konkurenci ????

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vid, da je zuni mraz in krompirjeve počitnce. Itak razn z BMW se zdle noben ven ne upa :xx:

Snecer je zapisal: Jaz tudi nobenemu posnetku ne verjamem, dokler kakšen motosvetovec ne bo kaj iz svoje bogate zbirke iz Afrike pokazal... Posnetkov je čez glavo, samo če jih hočeš vidt.

Sem danes oči pasel na enem z GSA v sufiksu registracije. Ma no je mal preveč okranclan. Drgač pa lepo zgleda.

Ta novi Gs še vedno ne bo vodno hlajen :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vid, da je zuni mraz in krompirjeve počitnce. Itak razn z BMW se zdle noben ven ne upa :xx:

Snecer je zapisal: Jaz tudi nobenemu posnetku ne verjamem, dokler kakšen motosvetovec ne bo kaj iz svoje bogate zbirke iz Afrike pokazal... Posnetkov je čez glavo, samo če jih hočeš vidt.

Sem danes oči pasel na enem z GSA v sufiksu registracije. Ma no je mal preveč okranclan. Drgač pa lepo zgleda.

Ta novi Gs še vedno ne bo vodno hlajen :yea2:

Bolje da ne, ker še niso odkrili nepokvarljive hladilne tekočine :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolje da ne, ker še niso odkrili nepokvarljive hladilne tekočine :grim

Ki ne steče :)

A v'm vs'm se pokvar in steče :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolje da ne, ker še niso odkrili nepokvarljive hladilne tekočine :grim

Ki ne steče :)

A v'm vs'm se pokvar in steče :grim

Ne, vozimo nepokvarljive stroje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pričakoval, da bodo bmw fahrerji v tej temi (kjer naj ne bi sodelovali, razen če že prodajajo) pokazati kakšne svoje izdelke vožnje po terenu, Afriki, blatu in snegu, ne pa da limajo sponzorske posnetke slabe kvalitete.

Naš Boštjan - bob7 je pravkar nekje v severni Ameriki in se ponovno odpravlja na sever Aljaske. Na Motosvetu je že krožil posnetek ko vozi pri - 50 stopinj Celzija ... Omenil je, da so to extremne razmere, ki terjajo velike priprave motorja, vseh tekočin za delovanje v tako extremnih pogojih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tako je zfej to. Snecer Vs the (moto)world.

Slucajno sm dans vidu mcnjev primerjalni test f700gs prot konkurenci......pac ignorirali so ga. Noben od udelezencov nebi izbral bmwja. Jez sm bil sokiran.

m.youtube.com/#/watch?v=NC9DBhyC-7c&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DNC9DBhyC-7c&gl=GB

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, vozimo nepokvarljive stroje :OK:

Neki z' neta: ... nehote izveš, da obstaja nepokvarljiv ... stroj (pralni stroj?), ki ga pa noben proizvajalec noče spraviti na trg ...

A ti se voziš s pralnim strojem :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, vozimo nepokvarljive stroje :OK:

Neki z' neta: ... nehote izveš, da obstaja nepokvarljiv ... stroj (pralni stroj?), ki ga pa noben proizvajalec noče spraviti na trg ...

A ti se voziš s pralnim strojem :010

Ne, on uporablja Kalgon :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da dolgo delal bo naš stroj, uporabljaj Kalgon ... :kva2:

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!