Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Zdaj pa še kakšen video o defektu, ker ta ostale posnetke je stroka na forumu ugotovila, da je šlo za neznanje ali namerno poškodovanje :)

Na 3:20 je ko je raztrgalo kardan. Kakšen komentar?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa še kakšen video o defektu, ker ta ostale posnetke je stroka na forumu ugotovila, da je šlo za neznanje ali namerno poškodovanje :)

Na 3:20 je ko je raztrgalo kardan. Kakšen komentar?

Pa ti si res pacient prve klase :OK: Se pravi če padeš z motorjem katere druge znamke npr. Kawo,ki joimaš ti se ne zlomi nič,pa govorijo ,da so bemflari ko ribiči,no potemtakem si ti Snecer jager :P :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če dobro pogledaš komentarje, vidiš da je padel zaradi počenega kardana. Eden je še zraven pribil, da je to normalna napaka pri GSki in da bo zato raje vzel 800gs.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti si res pacient prve klase :OK: Se pravi če padeš z motorjem katere druge znamke npr. Kawo,ki joimaš ti se ne zlomi nič,pa govorijo ,da so bemflari ko ribiči,no potemtakem si ti Snecer jager :P :lol:

Ne, ne tu je bil padec posledično zlomljenega kardana :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kardan je tak tak, zmeraj si v dvomih da ne crkne...ko pa crkne, pa te stane toliko, kolikor te ketna ne more stat, do konca zivljenske dobe motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če dobro pogledaš komentarje, vidiš da je padel zaradi počenega kardana. Eden je še zraven pribil, da je to normalna napaka pri GSki in da bo zato raje vzel 800gs.

Če pogledaš lom je lepo videt da je počil kot da ga je kdo z macolo odbil,je pa seveda za svojo nerodnostjo lažje rečt da je počil med vožnjo.

Ja včasih je bolje izpast budala kot iz aviona je rekel en motosvetovec :whistle:

P.S. je pa res ,da svoje trditve ne moreva dokazat niti jaz niti ti.........no sory,ti boš že najdu kako bučko v peški :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne tu je bil padec posledično zlomljenega kardana :BUA:

To veš ker si bil tam a ne :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW družba, kaj ko bi ustanovili sklad, s katerim bi zbirali sredstva za pomoč pri nakupu BMW motorja.

Izkupiček bi seveda namenili Snecerju....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer, veš kaj mi je pa zdele prišlo na misu ....

razmišljam, a ti sploh maš kakšn motor, al si cel življenje sam filmčke gledu pa očitu revije Motorrad kradu.

No, dej objav kšno slikco tvojga motorja .... al pa kšno fotko, k se peleš čez kšn winklčk .... lahko tud vožnjica po kšnem terenčku .... :)

da si ustvarim "umjetnički dojam" :)

ps. pa ne spet kakšne fotke od kšnga druzga modela gor limat, a prov ???? :)

poglej, ko je šel na golico :kva1: več, ko tri minute ne boš gledal, če ti uspe pet minut boš bruhal... :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW družba, kaj ko bi ustanovili sklad, s katerim bi zbirali sredstva za pomoč pri nakupu BMW motorja.

Izkupiček bi seveda namenili Snecerju....

če bi prej vedu da boš dal tako pobudo bi še jest drgač govoru o njih..

p.s.: tut 650 dvovaljnik bi bil čist zadost (al mora met tisto kardansko zadevšno?)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej, ko je šel na golico :kva1: več, ko tri minute ne boš gledal, če ti uspe pet minut boš bruhal... :hooray:

veš kaj, mal sem prejle pregledu tele super vožnje od Snecerja ....

...... pa, kaj čem rečt ????

.... lej sej motorizem nam je itak vsem skupi všeč, pa ne glede na to, kako kdo vozi .... :)

edin tiste njegove vožnje prot Železni kapli in po Jadranski magistrali so mi pa kar srce trgale ...... :cry:

..... rajš bi se po sedežni pred televizijo valu, kot pa tkole pasu po ovinkih, k so za zdrkat .... :yawn:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš kaj, mal sem prejle pregledu tele super vožnje od Snecerja ....

...... pa, kaj čem rečt ????

.... lej sej motorizem nam je itak vsem skupi všeč, pa ne glede na to, kako kdo vozi .... :)

edin tiste njegove vožnje prot Železni kapli in po Jadranski magistrali so mi pa kar srce trgale ...... :cry:

..... rajš bi se po sedežni pred televizijo valu, kot pa tkole pasu po ovinkih, k so za zdrkat .... :yawn:

zato pa toliko na MS-u visi... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v BMW Weltu. So se pršli učit, kako se nrdi dobr dirkalnik, HP4.

post-31596-0-01663200-1351703759_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil BelaStrela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile imajo za sabo celo ekipo inženirjev in serviserjev pa tri tovornjake delov. Bi reku naš "kolega"

edit: une zgornje sem mislu.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile imajo za sabo celo ekipo inženirjev in serviserjev pa tri tovornjake delov. Bi reku naš "kolega"

edit: une zgornje sem mislu.

suport je važen... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v BMW Weltu. So se pršli učit, kako se nrdi dobr dirkalnik, HP4.

Ja sej revež je gor sedel 5ur, pa mi je na koncu vseeno reku, da ni čist zihr kaj vidijo v BMW.ju! Da ni občutu ničesar, sam rit ga je bolela.... pol je pa še zamommlal nekaj po japonsko...da sej je lep pa to, sam duše Japonske pa ni :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!