Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Danes v BMW Weltu. So se pršli učit, kako se nrdi dobr dirkalnik, HP4.

na vašo žalost je tale japanac verjetno enden od inženirjev v bmw -jevi dirkalni ekipi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno čakamo, da poveš kater motor voziš...

sej on ne voz noben motor .... a še nis porajtu tega .???

on ima zgleda samo enga tajnika tuki na forumu, k namest njega objavlja neke filmčke od enga "prometnika", k se po mariborskih ulcah voz gor pa dol, pa fotke dela ... :kva2:

no, včas se pa tud do Senja zapele .... sam tja pa kokr hitr voz, bi blo pa boljš da bi začel hodit z vlakom .... ker bi tko sigurn hitrej dol pršou ... :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počas bomo imeli profil snecerja.

Samo res ne vem zakaj se je tako izogibal vprašanju kateri motor vozi?

A mu je nerodno?

Saj mi beemwejaši sprejmemo vsakega. Nismo tolk zlo grozni.

Snecer, a ti živiš v MB?

Btw: daj še kako video gor... Mi je prav zabavno.

Kaj bi bilo nerodno.

Samo ti si pač bebec, ki ne zna pogledat v moj profil, kjer imam blog, slike in video :K

Vse je javno, nič ni skrivano zakaj bi, ampak pacient-bmw fahrerji ste se pač spravili ad hominem, dajte še zdaj svoje izdelke pokazat, al vam je nerodno?

In pokazalo se je točno tisto kar sem pisal v šali.

Psiha bmw fahrerjev :OK:

V temi, ki je napol šaljiva in provokativna, največ pišejo užaljeni bmwjaši, ki pač ne razumejo, da nekaterim iz takšnih ali drugačnih razlogov bmw ni všeč.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale tema je super za nasmejat, samo dejte se malo manj žalit. Pol se boste pa kje srečali bo pa .....

nihče nikogar ne žali, samo debatiramo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Btw: daj še kako video gor... Mi je prav zabavno.

Glede na tvoje prevožene km, vidim, da res raje gledaš video posnetke, kot pa da bi propeler vozil hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej on ne voz noben motor .... a še nis porajtu tega .???

on ima zgleda samo enga tajnika tuki na forumu, k namest njega objavlja neke filmčke od enga "prometnika", k se po mariborskih ulcah voz gor pa dol, pa fotke dela ... :kva2:

no, včas se pa tud do Senja zapele .... sam tja pa kokr hitr voz, bi blo pa boljš da bi začel hodit z vlakom .... ker bi tko sigurn hitrej dol pršou ... :kva2:

Posnetkov pač ne razumeš.

Gre za mariborske radarje, ki sem jih pač posnel, da bodo tudi neMariborčani vedeli kje se nahajajo, predvsem je to koristno za tiste, ki težje vozijo po omejitvah.

http://snecer-poi.blogspot.com/2010/01/slovenija-poi-2010.html

Enako pa tudi drugih posnetkov ne razumeš, ni poanta kako se vozim (objestnih videoposnetkov je kolikor hočeš), ampak lokacija=kje.

Drugače pa se sploh ne čudim, da je toliko nesreč, glede na miselnost (katastrofalno) praktično večine motosvetovcev (to kaj lahko preberemo), ki sponzorirajo objestno vožnjo. Tu ne gre za kak posamezen primer, ki se vsakemu zgodi, da kje kdaj pritisne ali slično, ampak kar za pravilo.

In potem pride seveda do vožnje s skupini, čredni nagon in slej ko prej je tragedija tukaj.

Objestno naganjanje do onemoglosti, nakar sledi nujen postanek na čiku in kavi (morda še pir), da telo pride k sebi in spet dalje. Praktično ni vožnje, da ne bi srečal kakšnega žalostnega dogodka ob cesti (tudi nazadnje na Golici, kjer sem za letos zaključil).

Je pa res, da smo sedaj malo skrenili, a povod za to so bmw fahrerji :) bo že Cufa poskrbel/a, da se tem vrne v prave vode.

p.s.

za vse ostalo pa imam osebno vozilo s klimatsko napravo, pozimi gretje itd :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posnetkov pač ne razumeš.

Gre za mariborske radarje, ki sem jih pač posnel, da bodo tudi neMariborčani vedeli kje se nahajajo, predvsem je to koristno za tiste, ki težje vozijo po omejitvah.

http://snecer-poi.bl...a-poi-2010.html

Enako pa tudi drugih posnetkov ne razumeš, ni poanta kako se vozim (objestnih videoposnetkov je kolikor hočeš), ampak lokacija=kje.

Drugače pa se sploh ne čudim, da je toliko nesreč, glede na miselnost (katastrofalno) praktično večine motosvetovcev (to kaj lahko preberemo), ki sponzorirajo objestno vožnjo. Tu ne gre za kak posamezen primer, ki se vsakemu zgodi, da kje kdaj pritisne ali slično, ampak kar za pravilo.

In potem pride seveda do vožnje s skupini, čredni nagon in slej ko prej je tragedija tukaj.

Objestno naganjanje do onemoglosti, nakar sledi nujen postanek na čiku in kavi (morda še pir), da telo pride k sebi in spet dalje. Praktično ni vožnje, da ne bi srečal kakšnega žalostnega dogodka ob cesti (tudi nazadnje na Golici, kjer sem za letos zaključil).

Je pa res, da smo sedaj malo skrenili, a povod za to so bmw fahrerji :) bo že Cufa poskrbel/a, da se tem vrne v prave vode.

p.s.

za vse ostalo pa imam osebno vozilo s klimatsko napravo, pozimi gretje itd :)

aja ....

pol pa ok ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak... :OK:

p.s. "snecer kupi BMW :yea1:"

Neeee prooosim,sej nas je že dost :P:D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi bilo nerodno.

Samo ti si pač bebec, ki ne zna pogledat v moj profil, kjer imam blog, slike in video :K

Vse je javno, nič ni skrivano zakaj bi, ampak pacient-bmw fahrerji ste se pač spravili ad hominem, dajte še zdaj svoje izdelke pokazat, al vam je nerodno?

In pokazalo se je točno tisto kar sem pisal v šali.

Psiha bmw fahrerjev :OK:

V temi, ki je napol šaljiva in provokativna, največ pišejo užaljeni bmwjaši, ki pač ne razumejo, da nekaterim iz takšnih ali drugačnih razlogov bmw ni všeč.

Umiri se snecer in ne bodi žaljiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se pa s svojimi kameradi zmeni, da se naj lepše obnašajo.

Poglej, jaz se nimam z nikomer za menit razen s tabo, če me "nagovoriš" z bebec.

Temo in nabijanje v njej jemljem kot šalo z dobro mero cinizma.

Nikoli nisem žaljiv in mislim, da to ne paše v forum, kjer se "skrivamo" za nicki.

Pa tudi v živo nisem pristaš tega samo tam imam vsaj možnost...

Ne vem točno kakšen karater si a očitno te je nekaj zbodlo, sporoviciralo in si šel pač čez mejo.

Saj nisem užaljen a podrl si si rejting solidno zabavnega provokatorja (kar mi je bilo všeč).

Škoda. Drugič premisli kaj pišeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je treba korigirat zablode :004 Sploh pa tistim kateri mislijo, da se lahko zvrneš samo z BMW :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, jaz se nimam z nikomer za menit razen s tabo, če me "nagovoriš" z bebec.

Temo in nabijanje v njej jemljem kot šalo z dobro mero cinizma.

Nikoli nisem žaljiv in mislim, da to ne paše v forum, kjer se "skrivamo" za nicki.

Pa tudi v živo nisem pristaš tega samo tam imam vsaj možnost...

Ne vem točno kakšen karater si a očitno te je nekaj zbodlo, sporoviciralo in si šel pač čez mejo.

Saj nisem užaljen a podrl si si rejting solidno zabavnega provokatorja (kar mi je bilo všeč).

Škoda. Drugič premisli kaj pišeš.

sam res... kuko nimaš dostopa do profilou ???? :eek:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmeni se s kameradi, da se boste držali teme, v kateri najbrž sploh ne bi smeli pisati kot srečni lastniki bmwjev.

Eh. Ignorant...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je treba korigirat zablode :004 Sploh pa tistim kateri mislijo, da se lahko zvrneš samo z BMW :smoke:

Zimska sezona je pred vrati, tovrstna inovacija kot zanimivost. S tem se ne moreš zvrniti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

This is the look of bwm driving people and motorcycle riding peopa .. What you want to be ?!?

a.aaa-BMW-driver-body-vs-rider.jpg

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,no er6 je čist fin motorček za ...........ženske :P

Še za ženske NE,moja ga je prodala "komaj" in to z samo 15K km. za 3,4K € z 700€ orig. dodatne opreme !

Sicer pa k men nikoli več ketna v garažo - sem dal letos nov pod ! ! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

This is the look of bwm driving people and motorcycle riding peopa .. What you want to be ?!?

a.aaa-BMW-driver-body-vs-rider.jpg

:smoke:

Bemti mene si trofu u nulo :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!