Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Ne rabš še enga,sam kupi ga z A,evo jz ga prodajam,ker več ne dobim podaljšanega kroja :P :lol: gat za sebe

še dobr, da ma Bimmer kardan k drgač ti bi ga lahk ketna notr potegnila... auč. :kva2:

Ekola. poslovna priložnost! Tank torba za Beemweje za velke kurce.. Zviješ, lepo odpreš predalček, vstaviš pa se pelješ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo zdaj tako, k to je pa že vse skupaj malo BUTASTO

KDOR BO ŠE PISAL V TEJ TEMI JE OSEL

mi k pluvamo, lahko pluvamo še naprej :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še dobr, da ma Bimmer kardan k drgač ti bi ga lahk ketna notr potegnila... auč. :kva2:

Ekola. poslovna priložnost! Tank torba za Beemweje za velke kurce.. Zviješ, lepo odpreš predalček, vstaviš pa se pelješ...

Ne rabiš tega ... narediš luknjo v sedež in lepo spelješ ob ''üeberlauf'' cevkah ... pa še ustavit se ne rabiš, ko te pritisne :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno nabijate :) Sem pozabil odgovorit na vprašanje "Zakaj ne bi imeli BMW motocikla". Glede na 104 strani razno raznih komentarjev in ugotovitev sem prišel do pravega odgovora.

Zato, ker bi mi bili vsi fouš :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno nabijate :) Sem pozabil odgovorit na vprašanje "Zakaj ne bi imeli BMW motocikla". Glede na 104 strani razno raznih komentarjev in ugotovitev sem prišel do pravega odgovora.

Zato, ker bi mi bili vsi fouš, da imaš daljšega :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, jaz sem imel prej skuterja 50 ccm pa me nobeden ni nikoli pozdravljal, zdaj, ko pa sem naredil izpit sem si pa kupil 10 let starega BMW 1200 LT me pa tudi, kdo od motoristov ne pozdravi, zakaj , ne vem ? jaz pozdravim vsakogar, ker nikdar ne veš, kdo je tvoj ata in ker nikoli ne veš koga bom , kje rabil, ha, ha... jest pa moji babi se pa le peljeva fajn... sicer bolj pošas, ampak sigurno. Je pa res, da je BMW , kar težak... na mestu... uh, težji, kot skuter.

lp, Takanaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, jaz sem imel prej skuterja 50 ccm pa me nobeden ni nikoli pozdravljal, zdaj, ko pa sem naredil izpit sem si pa kupil 10 let starega BMW 1200 LT me pa tudi, kdo od motoristov ne pozdravi, zakaj , ne vem ? jaz pozdravim vsakogar, ker nikdar ne veš, kdo je tvoj ata in ker nikoli ne veš koga bom , kje rabil, ha, ha... jest pa moji babi se pa le peljeva fajn... sicer bolj pošas, ampak sigurno. Je pa res, da je BMW , kar težak... na mestu... uh, težji, kot skuter.

lp, Takanaka

ne sekiraj se :OK: sigurno si naletel na Snecerja :yea1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo bi bilo,da kar zahtevaš od drugih prvo tudi sam narediš......za začetek bi bili zadovoljni z kakim posnetkom ko voziš BMW in se ti odlomi kardan,odpade guma,zariba desni cilinder...itd :P ......ja človek po tvojem pisanju misli najmanj,da si diplomiral na BMW motorjih,no sej če boš priden se že zbirajo sredstva za tebe,pa ne za motor,ampak za strokovno pomoč,kako pozabit BMW motocikel :lol:

Been there, done that. Papa GS1200A. No, vsaj mašina. Pa smo šli s prikolco nazaj domov. Je pa zdržal od Medvod do 20 km naprej od Kamnika. Prekmurja pa nism vidla tist dan :/

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Been there, done that. Papa GS1200A. No, vsaj mašina. Pa smo šli s prikolco nazaj domov. Je pa zdržal od Medvod do 20 km naprej od Kamnika. Prekmurja pa nism vidla tist dan :/

Kaj si mu cilinder odpilila pri zalaganju ovinka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si se tako skopala gor kot tisti model?

Ne, samo začelo je kr naenkratz tolk razbijat v mašini, da je blo treba na prvi i bankini ustavit, preden bi šlo res vse na prafaktorje. Pri razstavljanju motorja me sicer ni bilo zraven, ampak baje je prijelo ležaje in je šla zadeva zugrund.

Kaj si mu cilinder odpilila pri zalaganju ovinka?

Ne. Tisti dan sem se šla V.I.P z lastnim šoferjem in rezerviranim zadnjim zicem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje je brala ta forum in bila na vse pripravljena, vendar je očitno kitajski material popustil.

Bo prispevek v motosi? :ninja:

je rekel tip od katerega še stransko stojalo beži.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem naznanjam, da je Kmeta končno srečala pamet in je svoj kozolec zamenjal za tapravi motor!!

Glede tega kako mu je bilo všeč mislim, da je komentar nepotreben.. Nasmeh pove vse! :)

post-1190-0-69652500-1351957985_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem se tud smejal ko so mi dal z minimoto za peljat :D

Razumljivo.. Vse je bolš k kozolec, tut minimoto.. :P(masesammalhecam) :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem naznanjam, da je Kmeta končno srečala pamet in je svoj kozolec zamenjal za tapravi motor!!

Glede tega kako mu je bilo všeč mislim, da je komentar nepotreben.. Nasmeh pove vse! :)

post-1190-0-69652500-1351957985_thumb.jpg

Sami izdajalci so bili dns v Kopru:

post-18923-0-50663700-1351965194_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem naznanjam, da je Kmeta končno srečala pamet in je svoj kozolec zamenjal za tapravi motor!!

Glede tega kako mu je bilo všeč mislim, da je komentar nepotreben.. Nasmeh pove vse! :)

post-1190-0-69652500-1351957985_thumb.jpg

pizda izdajalska :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!