Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Kmetu se je smejal, ker je pršu na 1 m zraun Kawasakija :P ... leu uč mu je skoz trzu in gledu postran, ampak moje soko okolovo ga je opazilo ... takrat je spoznal, zakaj ne bi meu več bmflna :lol:

aja .. pa čeulau sm ga :krneki:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet !

Zdaj mi je šele jasno, zakaj maš v avtarju sliko z klobukom na glavi !

Zakaj, še sam ne vem :P

Z veseljem naznanjam, da je Kmeta končno srečala pamet in je svoj kozolec zamenjal za tapravi motor!!

Glede tega kako mu je bilo všeč mislim, da je komentar nepotreben.. Nasmeh pove vse! :)

post-1190-0-69652500-1351957985_thumb.jpg

Ne pa ni res,smeju sm se zato,ker je Dami sedu na BMW-ju pa govoru,šele zdej vidi z kakim jajcom se voz,bemti ga nisem dol več dobu je mel roke k kragulj zapopane na ročke,zdej pa ne vem al ga je zakrčl od mraza al od vročih ročk :P:lol1:

Pri naš družin smo pa dobil novo bmflarko Bibi,sem ostal brez besed.......DSC03411.JPG

Seveda je takoj hotla za krmilo....

DSC03413.JPG

In nisem mogu vrjet,skoraj takoj ji je začel rast,,,,,,, :whistle: od takrat več ne ščije po damsko,ampak kot kakšen pes :surrender: in to še ni vse :grrr takoj je vedla kam bo parkirala ko bo velka :grim

DSC03414.JPG

:blush: res je neki na teh propelerjih temačnega v dolini Šentflorjanski :evilgrin: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pa ni res,smeju sm se zato,ker je Dami sedu na BMW-ju pa govoru,šele zdej vidi z kakim jajcom se voz,bemti ga nisem dol več dobu je mel roke k kragulj zapopane na ročke,zdej pa ne vem al ga je zakrčl od mraza al od vročih ročk :P:lol1:

Ni panike stari, sam krč me je primu, k sm vidu kako usodno napako sm naredu k sm se na kozouc usedu...in to že ta drugič...od prvič imam pa hemoroide, a ne Kruci?
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra sta... Eden drugega kritizirata, pa slinasto pogledujeta kritizirano... :kva2: :kva2:

Drugače pa... zakaj ne bi imel BMW? Ker bi me vsi kritizirali, da sem se vrnil nazaj na BMW... Nikoli pa ne veš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike stari, sam krč me je primu, k sm vidu kako usodno napako sm naredu k sm se na kozouc usedu...in to že ta drugič...od prvič imam pa hemoroide, a ne Kruci?

Si vendar pripravljen javno priznat da si se peljal na BMW-ju kot sopotnik? :P

Prasci! Snecerju in giftu ste temo uničli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj, še sam ne vem :P

Ne pa ni res,smeju sm se zato,ker je Dami sedu na BMW-ju pa govoru,šele zdej vidi z kakim jajcom se voz,bemti ga nisem dol več dobu je mel roke k kragulj zapopane na ročke,zdej pa ne vem al ga je zakrčl od mraza al od vročih ročk :P:lol1:

Pri naš družin smo pa dobil novo bmflarko Bibi,sem ostal brez besed.......DSC03411.JPG

Seveda je takoj hotla za krmilo....

DSC03413.JPG

In nisem mogu vrjet,skoraj takoj ji je začel rast,,,,,,, :whistle: od takrat več ne ščije po damsko,ampak kot kakšen pes :surrender: in to še ni vse :grrr takoj je vedla kam bo parkirala ko bo velka :grim

DSC03414.JPG

:blush: res je neki na teh propelerjih temačnega v dolini Šentflorjanski :evilgrin: :lol1:

hahahahaha ....

hudoooo . :)

no, tud pr nas se bo baje konc januarja znašu en nov cock .... :)

pred dobrim mescem smo namreč mogl našga carja dat "spat" :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: .....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si vendar pripravljen javno priznat da si se peljal na BMW-ju kot sopotnik? :P

Prasci! Snecerju in giftu ste temo uničli!

Nope, pa makar me tepli.....

pfuj !!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nope, pa makar me tepli.....

pfuj !!!

no, zdej pa res vidm, da ste mel pravi razvrat učeri .... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, zdej pa res vidm, da ste mel pravi razvrat učeri .... :kva2:

ja stari....kwa smo bmflom delal...prilagam posnetek:

http://www.youtube.com/watch?v=nrquqH-vo6k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami34 pa Maus včeri v Kopru.......smo jim bmflari dali mal jabčnega soka pa tortico častli,pol sta pa tku zganjala.....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto hipotetično: zakaj je v temi "Zakaj ne bi imeli motocikla BMW" več kot polovica postov od lastnikov BMW-jev. Morda zato, ker oni res vedo, zakaj ne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resnicno super motor...ni kaj za dodat ;)

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si vidu Gift,tud letiš lohk,morm na svojmu pogledat kje ma ta gumb :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z japoncem dol skocis, saltas eno dol pa gas :)

Če bi japonc dol pou, bi mogu jt tapru domu po škatle !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto hipotetično, mogoče površno bereš?

Mislim, da ne, daj me razsvetli - jaz npr. si ne bi upal pisati v temi "Zakaj ne bi imeli Kawasakija", ker tega ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!