Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Mislim, da ne, daj me razsvetli - jaz npr. si ne bi upal pisati v temi "Zakaj ne bi imeli Kawasakija", ker tega ne vem.

Lej itak je tema popolnoma iztirila in je sam še ena navadna zajebancija,kar pa tud ni slabo za krajšanje deževnih dni in abstinenčne krize :yes:

Če boš prebral celo temo boš videl,da sem se trudil obdržat nit teme,eh pa sem obupal,sej se Kwakarjem ne da nič dopovedat :P:D

Lahko ti pa povem zakaj ga neb jaz mel..........če ga neb mel.......zaradi denarja,saj so zlatarji pr servisih,delih ...itd...

Sam motor me pa ni nikol razočaral,se pokvaril...itd...

Zdej se nam pa lohk prdružš pa pohecaš z nami al nas pa steraš nekam in več ne bereš :) Lp

P.S. če pa ne veš zakaj neb mel Kawasakija pa povej,ti bomo pomagal :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NIč jih ni Rusija izučila.

:OK: ene par je res dobrih,se mi zdi ,da so jih prvo napili potem pa na motorje posedl :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi pa rada napisala, zakaj nočem kawasakija pa se ne upam... :xx: :cry:

Dej sej te bomo branli :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi pa rada napisala, zakaj nočem kawasakija pa se ne upam... :xx: :cry:

Alo "demokracija = "...Schieß los ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej itak je tema popolnoma iztirila in je sam še ena navadna zajebancija,kar pa tud ni slabo za krajšanje deževnih dni in abstinenčne krize :yes:

Če boš prebral celo temo boš videl,da sem se trudil obdržat nit teme,eh pa sem obupal,sej se Kwakarjem ne da nič dopovedat :P:D

Lahko ti pa povem zakaj ga neb jaz mel..........če ga neb mel.......zaradi denarja,saj so zlatarji pr servisih,delih ...itd...

Sam motor me pa ni nikol razočaral,se pokvaril...itd...

Zdej se nam pa lohk prdružš pa pohecaš z nami al nas pa steraš nekam in več ne bereš :) Lp

P.S. če pa ne veš zakaj neb mel Kawasakija pa povej,ti bomo pomagal :lol:

Je vsaj zabavno in s tem ni nič narobe.

Vprašanje, če je komu res čisto jasno, zakaj ima tisto, kar pač ima in zakaj tisti, ki bi to želel imeti, tega nima in kje tiči vzrok ... ker ne želi ali pa ne more imeti?

Oziroma ... kaj pa, če nekdo ima, pa ni želel imeti ampak ne more imeti tistega, kar bi rad imel, pa ima zato tisto, kar pač ima in je to točno tisto, kar si je želel imeti nekdo drug, ki ima tisto, kar je brez veze da sploh ima, saj si ne zasluži imeti tega, kar si večina želi, saj je navaden šalabajzer?

Eh ... ni pomembno. Glavno, da imamo.

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej itak je tema popolnoma iztirila in je sam še ena navadna zajebancija,kar pa tud ni slabo za krajšanje deževnih dni in abstinenčne krize :yes:

Če boš prebral celo temo boš videl,da sem se trudil obdržat nit teme,eh pa sem obupal,sej se Kwakarjem ne da nič dopovedat :P:D

Lahko ti pa povem zakaj ga neb jaz mel..........če ga neb mel.......zaradi denarja,saj so zlatarji pr servisih,delih ...itd...

Sam motor me pa ni nikol razočaral,se pokvaril...itd...

Zdej se nam pa lohk prdružš pa pohecaš z nami al nas pa steraš nekam in več ne bereš :) Lp

P.S. če pa ne veš zakaj neb mel Kawasakija pa povej,ti bomo pomagal :lol:

Oprosti, sem se tudi jaz zafrkaval, v bistvu dobro vem, zakaj ga ne bi imel. Mislim Bayerische Mist Wagen. Zaradi dolžine (nog in denarnice)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od lastnikov sem edino jaz napisal par razlogov zakaj ga nebi imel.

pa še teb nuben nč ne verjame :P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je vsaj zabavno in s tem ni nič narobe.

Vprašanje, če je komu res čisto jasno, zakaj ima tisto, kar pač ima in zakaj tisti, ki bi to želel imeti, tega nima in kje tiči vzrok ... ker ne želi ali pa ne more imeti?

Oziroma ... kaj pa, če nekdo ima, pa ni želel imeti ampak ne more imeti tistega, kar bi rad imel, pa ima zato tisto, kar pač ima in je to točno tisto, kar si je želel imeti nekdo drug, ki ima tisto, kar je brez veze da sploh ima, saj si ne zasluži imeti tega, kar si večina želi, saj je navaden šalabajzer?

Eh ... ni pomembno. Glavno, da imamo.

:smoke:

Men je čist jasno,če mi neb blo,bi si kupil drugega :P pa še zabavno je kot si rekla :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer in Gift,vam častim prvič ko vas spoznam ali vidim :beer2: sam popljuvajte še mal R1200R,da bo tud Belastrela potešena :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma še vidu ga ni nben, to je fantom, fantje.

in borila se bom do zadnga diha, sama, brez kolaborantskega kmeta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma še vidu ga ni nben, to je fantom, fantje.

in borila se bom do zadnga diha, sama, brez kolaborantskega kmeta.

Mam pa že rajš Kawasakija k da se borim.... :P ..sm bl Črnogorski tip :D
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj gre za isti izdelek brez vode :)

Da te popravim.....polizdelek :grim se mi zdi ,da si tako citiral v enem izmed postov :yes:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer in Gift,vam častim prvič ko vas spoznam ali vidim :beer2: sam popljuvajte še mal R1200R,da bo tud Belastrela potešena :P :lol:

Glej ce ti zensko potesis s tem, da jo popljuvas kar izvoli he he ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej ce ti zensko potesis s tem, da jo popljuvas kar izvoli he he ;)

A lohk še enkrat prebereš moj post,koga popljuvat :glare: preden spet pišeš :yes: banda protibmflarska :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prenesenem pomenu se to verjetno na koncu tudi zgodi, če je Kmet normalno razvit... :grim

In hvala gift :004

In ti boš potem o kolaborantih izdajauka,pa sam pomagat sm ti hotu,k si prosla,da bi še tvojga popluval :slap:

In ne ti men u prenesenih pomenih,da ti ne bom spet kej povedal...... :whistle: brihta ^_^

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!