Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Sem bral ja.. Samo kaj je to 215 na uro.. pa kaj pol.. mater... (pa nima veze Bmw ali kaj drugega...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je zame eden boljsih potopisov, samo se mi pa Estonec smili, ker je nasedel reklami neunicljivega svaba in je nonstop sraufal proeler.

Ne vem ce kaj na propelerju sploh se obstaja, kar on ni zamenjal (nekatere dele celo dvakrat), kljub temu, da je pred odhodommna pot, na motorju tak vse ze zmenjal :)

http://www.advrider....ad.php?t=480532

Je pa dober potopis predvsem je nazorno pokazano, kako popravit propelern:)

Hvala, res fajn link za pogledat. Joooj, kakšne skomine dobim ob teh potopisih. Ko sem prvič pogledal Long Way Round, se mi je nekaj premaknilo v glavi :).

Popravljeno . Popravil Kavbojc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mi naj še povejo poznavalci. Zakaj nima nobenih oznak zadaj? 516i npr. :) Si namerno snamejo, ker imajo osnovne modele?

Jst sem snel 1200GS da mislijo da imam ER6-n

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri GSki vedno Afriko reklamirajo.

Lep posnetek in komentar:

Kenya Bikers. A BMW GS Rider crashes into the dust after overestimating the capability of his offroad motorcycle

Glavno, da je snel oba cestaka, ki sta vozila po pameti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tej temi niti sledit ne morem več. 5 minut ne pogledam pa že par novih strani razlogov zakej ne bi mel BMW-ja ...

Če kupš kawasakija boš hitrej sledil ... v bistvu boš lahk temo še prehitel :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ako me spomin ne vara, smo že bili sklepčni, da takle prizor ni povezan z lastništvom avtomobila dotične znamke, pač pa z lastnikovim pedigrejem!

Da se ne bo še kaki Vseved spomnu pa reku, da je povezano z registracijo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa še bi bil hitrejši.

Ja, to so lastnosti bmwa, ki pri isti hitrosti gre hitreje in pri večji teži tehta manj.

Čeprav po uradni podatkih je rižar hitrejši, je pa res da so to nepomembni podatki za civilno uporabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to so lastnosti bmwa, ki pri isti hitrosti gre hitreje in pri večji teži tehta manj.

Čeprav po uradni podatkih je rižar hitrejši, je pa res da so to nepomembni podatki za civilno uporabo.

Vrži ven podatke obeh. I challenge you ...

Bi jaz, pa grem spat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oooo, da se vam le ljubi????!!

Eh boš vidu ko bomo v penziji,šele pol se začne zares :P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kupš kawasakija boš hitrej sledil ... v bistvu boš lahk temo še prehitel :D :D

Eh, bom kr pr Yamahi ostal :grim , tako mi teme ni treba niti sledit niti je ne prehitet ... V bistvu teme sploh ni, ka tako žari :naughty: :lol: ... (rdeča yamaha z dvema reflektorjema) :P:photo:

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrži ven podatke obeh. I challenge you ...

Bi jaz, pa grem spat.

Ok (navadni gs).

propeler: HÖCHSTGESCHWINDIGKEIT: 215 km/h

FAHRLEISTUNGEN: Beschleunigung 0-100 km/h: 3,7s

masa: 245,5 kg vollgetankt , gsa 260kg

ceneni rižar:

top speed: 220 KM/H

ER6: 0-100 : 3"74

Gewicht fahrfertig 204 kg

Če sem se kje zmotil, boš popravil, sicer pa ne vem zakaj bi se ta dva mdela sploh primerjala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, vidim, da še zdaj ne vemo, zakaj bi mel bemflna.....

Vemo zakaj ga "ne bi imeli" :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res dobr ja, da primerjate težo endure in enga šolskega triciklčka.

To, da je suh Z750 težji od suhega R1200R (2007 letnik, razlika 10 kg) ... in da slednji velja za težko zavaljeno kravo s skoraj še enkrat toliko kubiki... :yawn: ... je pa skoraj nemogoče?

Totaln on topic: js sm zgubila ful prjatlov, ker mam predrag motor. Samo se bojim, da če ga prodam, da jih ne bo nazaj. In takih tut ne maram.

Popravljeno . Popravil BelaStrela
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!