Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Zdej sem osu še sam.

P.S. a je mogoče kdo od vas že postavu svojga GS-a na vago ali verjame tovarni, men se zdi da vas ŠVABI (k vemo kakšna je njihova zgodovina) mal NATEGUJEJO. GS men glih ne zgleda 20-30kg lažji od cenenih konfekcijskih JAPANERJEV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sem osu še sam.

P.S. a je mogoče kdo od vas že postavu svojga GS-a na vago ali verjame tovarni, men se zdi da vas ŠVABI (k vemo kakšna je njihova zgodovina) mal NATEGUJEJO. GS men glih ne zgleda 20-30kg lažji od cenenih konfekcijskih JAPANERJEV

Jaz bi pa verjel. Odkar vgrajujejo poceni kitajski špiater je to možno. Se kar nekaj kardani lomijo in podobne zgodbe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res dobr ja, da primerjate težo endure in enga šolskega triciklčka.

To, da je suh Z750 težji od suhega R1200R (2007 letnik, razlika 10 kg) ... in da slednji velja za težko zavaljeno kravo s skoraj še enkrat toliko kubiki... :yawn: ... je pa skoraj nemogoče?

Totaln on topic: js sm zgubila ful prjatlov, ker mam predrag motor. Samo se bojim, da če ga prodam, da jih ne bo nazaj. In takih tut ne maram.

js mam pa ful novih frendu k vozim kwako...sumim, da so to tvoji bivši...zajedalci da jim jebem!!! ;D
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Totaln on topic: js sm zgubila ful prjatlov, ker mam predrag motor. Samo se bojim, da če ga prodam, da jih ne bo nazaj. In takih tut ne maram.

Pole že niso bili prijatelji ...

čisto off topic... priporočam nakup Yamahe, jst sem jih letos ogromno dobil in ne boš verjela, prevladujejo bmw-jaši :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a če nimaš bemvejaša za frenda nis "in"? o šit...

To bova pr inštrukcijah obdelala :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pole že niso bili prijatelji ...

čisto off topic... priporočam nakup Yamahe, jst sem jih letos ogromno dobil in ne boš verjela, prevladujejo bmw-jaši :grim

Ne priporočaj nakup Yamahe,če maš prjatle BMW-ejaše boš kmalu tudi ti postal ! ! Enkrat se zapelji s K-ajem pa boš zasvojen !

Ps; pazi zarečenga kruha se veliko poje ! ! Pet (5) kolegov je presedlalo z Yamah na BMW-eje in to z :Diverzione 900,FJR,V-max,XJR,Virago 1100, tudi sam sem presedlal iz V-mxa nažalost precej prepozno saj sem na V-maxu vztrajal 9,5 let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pole že niso bili prijatelji ...

čisto off topic... priporočam nakup Yamahe, jst sem jih letos ogromno dobil in ne boš verjela, prevladujejo bmw-jaši :grim

Js bom predlagu, da združmo temo o bmflih pa kwakah in se enoglasno odločmo, da od sedaj naprej :kava: plačujejo JAMAHARJI!!!!

Vzrok, k se tule štulijo pa pljuvajo po naših lepih motorčkih :grim

zgleda kwak privablja folk, bmw pa odbija. se pravi se splaca met bmw ni treba kawe placevat :D

Kwak prvablja princese, k ga hočejo poljubit, da bi princ postal :P

a če nimaš bemvejaša za frenda nis "in"? o šit...

A ti zrihtam kerga, jih je ko peska in trave....?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bom predlagu, da združmo temo o bmflih pa kwakah in se enoglasno odločmo, da od sedaj naprej :kava: plačujejo JAMAHARJI!!!!

Vzrok, k se tule štulijo pa pljuvajo po naših lepih motorčkih :grim

Kwak prvablja princese, k ga hočejo poljubit, da bi princ postal :P

Podpišem :OK:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bo cajta :blush: morva druge stvari obdelat....

Glede na to, kok bosta obdelovala, lahko prideta k men obdelat vrt -predlagam kmeta-, pa pajčuno pomest u garaži :P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bom predlagu, da združmo temo o bmflih pa kwakah in se enoglasno odločmo, da od sedaj naprej :kava: plačujejo JAMAHARJI!!!!

Vzrok, k se tule štulijo pa pljuvajo po naših lepih motorčkih :grim

Ni problema, se teh 5000€ ka zaslužim, morem tudi nekje zapravit ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, kok bosta obdelovala, lahko prideta k men obdelat vrt -predlagam kmeta-, pa pajčuno pomest u garaži :P

Lej ni problema,pridem z GSA pa ti zorjem vrt,dvorišče pa še čez Kawo se z zadnjo traktorsko gumo podpišem na tank z malimi pisanimi črkami :P

Jah GS je lohk kmetijski stroj al pa švicarska ura odvisen kaj namontiraš na njega :D

Glede pajčune se morš pa z Pajki pogovort :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema, se teh 5000€ ka zaslužim, morem tudi nekje zapravit ...

Eh jaz se za 5000 tud ne obrnem :glare: ko spim :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej ni problema,pridem z GSA pa ti zorjem vrt,dvorišče pa še čez Kawo se z zadnjo traktorsko gumo podpišem na tank z malimi pisanimi črkami :P

Jah GS je lohk kmetijski stroj al pa švicarska ura odvisen kaj namontiraš na njega :D

Glede pajčune se morš pa z Pajki pogovort :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko men moj dela.

A je to kej narobe?

Pomoje je to una matica, k mi je v cilinder padla... :glare:

Če ne bo postalo glasneje je vredu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi kolegi s primernimi motorji že zdavnaj preko ... Še en ki je nasedel reklame, da gre za Gelande motor ... zdaj razumem Belostrelo, da je izgubila prijatelje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!