Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

A je mogoče kej podobn temu :P

http://www.motosvet....ttach_id=194336

hahahahahahah .... to je pa na primorskem "za prvo pomoč" .....

.... kadar se mi orng vrti, mi pa primorci tole posodjo, da se mal prslonm gor ....

:grim

..... edin noge mi pa mal dol gledajo, ker je narjena bl za pajacke .....

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rižarji nevajeni bmwja, dobro da so na mali gski "vadili". Zanimivo, da se ni ob padcu mašina ugasnila

Mašina na BMW -ju nikoli ne ugasne! Moj stric ima GS-a že 27 let prižganega ! Ker ga nea zna vgasnt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismu nikoli ne vem al sem v debati o BMW al Kwakih ...

Postalo je malo mešano na žaru..... :)
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismu nikoli ne vem al sem v debati o BMW al Kwakih ...

to pa zato k hodte vsi v temo o Kwakih, srat po BMWejih :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se bo kdo lotil kardana, naj ne pozabi na fen za lase in kladivo.

Za getribe pa je ogenj dovolj he he ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti si Romun? :OK:

No, izpljuni kolko so te fedre prišle, sicer sem videl da ima Čarman neko akcijo, a vseeno.

Stare fedre bi pa sedaj lahko podaril kakšnemu, ki ima kawasakija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od starih ostane bore malo, ker je to nadgradnja in ne nov kos. ESA ostane original.

Se pravi, da si vseeno bil rahlo prekrayek, za kaj boljsega, npr. Ohlins ali Hyperpo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi, da si vseeno bil rahlo prekrayek, za kaj boljsega, npr. Ohlins ali Hyperpo :D

A mi lohk utemeljiš zakaj so in po čem boljši Ohlins,Hyperpo od Wilbersa?Resno me zanima g.Strokovnjak za GS vzmetenje :P Ali je to bučka z mislijo....dražje je boljše :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lohk utemeljiš zakaj so in po čem boljši Ohlins,Hyperpo od Wilbersa?Resno me zanima g.Strokovnjak za GS vzmetenje :P Ali je to bučka z mislijo....dražje je boljše :)

Ti si bučka, pa še vicev ne znaš pripovedovat :D

Ded ve zakaj si je zamenjal amortizerje, ne pa ti, ki limaš nalepke na felne in tebi podobni hehe :D

All have paid off more or less to full, except the rear suspension. We should have had the Hyperpro from the start. Live and learn, make that “travel and learn”!

Well, OK. Let’s get down to the Achilles Heel of your bike: Your poor beast has blown shocks in Brazil, again in Argentina, again in Pakistan You’ve repaired and broken an Öhlins a Wilbers, and you’re on to some purple things now?

new+shock.jpg

Yes, the purple is the Hyperpro.

broken+shockIMG_1994_s.jpg

I'd say Hyperpro is almost makes those kind of shocks these days. Compared to our last Wilbers and Öhlins they are built considerably more robust, with thicker rods and stronger overall look. I guess being smaller and less known company they are trying to find their niche on the suspension market.

Popravljeno . Popravil gift
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si bučka, pa še vicev ne znaš pripovedovat :D

Ded ve zakaj si je zamenjal amortizerje, ne pa ti, ki limaš nalepke na felne in tebi podobni hehe :D

All have paid off more or less to full, except the rear suspension. We should have had the Hyperpro from the start. Live and learn, make that “travel and learn”!

Well, OK. Let’s get down to the Achilles Heel of your bike: Your poor beast has blown shocks in Brazil, again in Argentina, again in Pakistan You’ve repaired and broken an Öhlins a Wilbers, and you’re on to some purple things now?

new+shock.jpg

Yes, the purple is the Hyperpro.

broken+shockIMG_1994_s.jpg

I'd say Hyperpro is almost makes those kind of shocks these days. Compared to our last Wilbers and Öhlins they are built considerably more robust, with thicker rods and stronger overall look. I guess being smaller and less known company they are trying to find their niche on the suspension market.

No pa ne more bit vsak tak humorist kot ti :glare:

Jaz nisem menjal montizerjev ker mi originalni zadoščajo.pa tud ne vozim se okrog sveta.nalepke pa nalimam.da motijo tebe in teb podobnim :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Ulica" je kupovala fedre in je nasedel reklami.

Če misliš mene se motiš ,kot vedno :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GS-ka zložena nazaj z novimi amortizerji.

Ker je res žalostna zgledala prej ...

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!