Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Če kupiš novga KTM-a bo itak z BMW-ejevo mašino od F-a - 800 ccm povrtana na 900 ccmtako,da si zastonj zmeden !

Zamešal si s Husqvarno ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj ta tema ratala galerija smehljajočih novopečenih bemflarjev?! A starih smehljajočih ne najdete? Ja, ja, vsak enkrat k pameti pride! Tud bemflarji, če imajo srečo in potem Kwako kupijo!

Ja to bo glih obratno,no mogoče ti še nis čez hrib v sosednje mesto pogledal a ti svetujem preden nas vse nasmejiš do smrti :P Z Kawasakija na bmfla to se dogaja zelo velik,iz bmfla na Kawasakija :hmm: .....no vrjetn se zgodi ,ampak neprimerljivo manj :) ...zdej me pa res zanima kdo pride k pameti,statistično gledano definitivno Lastniki Kaw ,saj iz bmfla nikoli ne menjajo nazaj :P naKawasaki,kar je razumljivo,saj ne menjaš konja za osla,no vsaj jaz ne :lol1:

No kot sem že povedal,se pa najde kakšen lastnik (bivši) Kawasakija ki iz bmfla presedla nazaj.....opcije pa so samo dve.......1.z nakupom bmfla ga je srečala pamet a ga je z prodajo tud zapustila 2.enostavno je lahko sado -mazo tip in uživa v mučni vožnji z oslom :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK: :OK:

za mene velja: GLAVNO DA IMAM BMW-JA

Ker, ko si enkrat na BMW-ju neboš valjda se jajcal na đapanezerjih (pa sem jih imel kar nekaj v 30 letih)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu na motosvetu sem zasledil še en domač video, kjer nastopa kiwi. So že vedli zakaj niso vpoklicali bmwja.

Zgodba je preprosta. Lastnica kiwija da beraču, ki nima za servis bmwja, nek denar, nato gre za njo, ker to ni niti za napitnino serviserju in mu mora na koncu dati še oblačila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

No kot sem že povedal,se pa najde kakšen lastnik (bivši) Kawasakija ki iz bmfla presedla nazaj.....opcije pa so samo dve.......1.z nakupom bmfla ga je srečala pamet a ga je z prodajo tud zapustila 2.enostavno je lahko sado -mazo tip in uživa v mučni vožnji z oslom :lol:

Kmet, v tvojem pisanju je zrnce resnice! Bivši lastniki Kaw, ki naredijo življensko napako in kupjo Bmflna, se seveda vrnejo na Kawo, če so s prehodom na Bmfa ohranili zdravo pamet in samospoštovanje. Žal se marsikateremu dogodi, da je za Bmfa prodal zdravo pamet in potem iz zagate ne najde več poti in vztraja v lastni nesreči. Tem lahko seveda pomagajo samo še strokovnjaki!

Kaj pa če je vse res? Seveda da je!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu na motosvetu sem zasledil še en domač video, kjer nastopa kiwi. So že vedli zakaj niso vpoklicali bmwja.

Zgodba je preprosta. Lastnica kiwija da beraču, ...

Že,že, sam kolk je pa to stara baba, je verjetno lastnica kakšnega oldtimerja od Kawe. No, saj tisti so tud zakon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa je to "naša" uporabnica BinaBana al kak je :)

Na 2 minuti 29 se pripelje s svojim kiwijem.

"Berač" pa jo še po celi bajti fehta.

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa je to "naša" uporabnica BinaBana al kak je :)

A to je iz kešne odštevanke? Bin Ban, pet podgan, vija vaja ven?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je mogoče, če na motorju sedi Chris Pfejfer tudi to.

Chris-Pfeiffer-01.jpg

On se poklicno ukvarja s takimi vragolijami 8 ur na dan. videt je pa lepo.

Dec je car. Je v nekem intervjuju rekel, da je vse naslove osvojil in mu je preostal le še ta izziv, da poskusi nemogoče in vse vragolije izvede še z nemogočim. bemflnom. A Chris je samo eden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse je mogoče, če na motorju sedi Chris Pfejfer tudi to.

On se poklicno ukvarja s takimi vragolijami 8 ur na dan. videt je pa lepo.

In taki posnetki so potem osnova za "Epic Fail", kot recimo tile tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to bo glih obratno,no mogoče ti še nis čez hrib v sosednje mesto pogledal a ti svetujem preden nas vse nasmejiš do smrti :P Z Kawasakija na bmfla to se dogaja zelo velik,iz bmfla na Kawasakija :hmm: .....no vrjetn se zgodi ,ampak neprimerljivo manj :) ...zdej me pa res zanima kdo pride k pameti,statistično gledano definitivno Lastniki Kaw ,saj iz bmfla nikoli ne menjajo nazaj :P naKawasaki,kar je razumljivo,saj ne menjaš konja za osla,no vsaj jaz ne :lol1:

No kot sem že povedal,se pa najde kakšen lastnik (bivši) Kawasakija ki iz bmfla presedla nazaj.....opcije pa so samo dve.......1.z nakupom bmfla ga je srečala pamet a ga je z prodajo tud zapustila 2.enostavno je lahko sado -mazo tip in uživa v mučni vožnji z oslom :lol:

preuč kompliciraš:

1. k si mlad pa neumen maš kwako NINĐO in se otepaš pičk, k se jo hočejo dotikat

2. ko rataš str pa pametn, pa zmatran, maš BMW v upanju, da te bo vsaj kaka pička pogledala (đabe upanje)

3. js naum nkul str :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoj nasledn bo bemfl ;)

vsaj 15 let še ne ... še odraščam in zorim :P

pol pa... hmmmmmm ... neki tazga, da bom lohka splezu gor :P ... ninđaminimoto :kva2:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoj nasledn bo bemfl ;)+ vgrajena dodatna oprema

si pozabu :P

post-18923-0-85795400-1353316373_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato pa js num meu bmfla ... naum str :P

Že pred 10 leti bi ga mogu met,če gledamo po starosti :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že pred 10 leti bi ga mogu met,če gledamo po starosti :P

gledamo po zrelosti .. dozoriš, rataš mezol in vn stisneš bmlfa :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In taki posnetki so potem osnova za "Epic Fail", kot recimo tile tukaj.

A je kdo vidu vmes kakšnega bmfla :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet, v tvojem pisanju je zrnce resnice! Bivši lastniki Kaw, ki naredijo življensko napako in kupjo Bmflna, se seveda vrnejo na Kawo, če so s prehodom na Bmfa ohranili zdravo pamet in samospoštovanje. Žal se marsikateremu dogodi, da je za Bmfa prodal zdravo pamet in potem iz zagate ne najde več poti in vztraja v lastni nesreči. Tem lahko seveda pomagajo samo še strokovnjaki!

Kaj pa če je vse res? Seveda da je!

Super upam ,da ti je lažje :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledamo po zrelosti .. dozoriš, rataš mezol in vn stisneš bmlfa :kva2:

In ko stisneš mezol ti postane lažje,pa še bmfla dobiš :P:D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu ne rabm Bmfla, sm mau pobrskal po arhivu in sm ga že meu kot mulc, pa nism bil lih neki zadovoln :(

post-18923-0-12831900-1353321331_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ko stisneš mezol ti postane lažje,pa še bmfla dobiš :P:D

bolečina mine, ko ga stisneš :yes: ... bolečina ostane, ker ga imaš :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!