Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Malo sem pred spanjem še prebiral to temo, pa me nekaj zanima;

 

Kaj BMWji nimajo stranske tačke, da jih tako sparkirajo med tem ko se njihovi lastniki pogovarjajo?

Lažje v takem položaju olje dolit in več ga gre notri, da ni treba potem večkrat na dan nalivat.

Popravljeno . Popravil krucymucy
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vse samo bemfl. :O

Na kardan od traktorja jih zgleda več dobiš. :lol1:  :lol1:

 

attachicon.gif120.jpg

ta nartalepš BMW kar sm jih vidu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo gledam BMW-je tam okoli 80 do 85 letnik da bi si naredil Bobberja.Zanimivo pa je to da imajo vsi ti motorji tam od 40 do 70 tisoč kilometrov (v dobrih 30 letih)!Kar pomeni da so letno prevozili dobrih 1000 km.Zelo zanimivo!! 

Potem pa se seveda ne gre čuditi zadovoljstvu BMW -jevih lastnikov kako dober in nepokvarljiv je ta stroj.Seveda če pa jih imajo 30 in več let- parkirane.Se ja nima kaj pokvarit! 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne pogledaš za kakega KTM-a letnik 1980?! :kva1:

 

Ker bi od leta 1980 do danes imeli ca. 300.000 prevoženih km :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo gledam BMW-je tam okoli 80 do 85 letnik da bi si naredil Bobberja.Zanimivo pa je to da imajo vsi ti motorji tam od 40 do 70 tisoč kilometrov (v dobrih 30 letih)!Kar pomeni da so letno prevozili dobrih 1000 km.Zelo zanimivo!! 

Potem pa se seveda ne gre čuditi zadovoljstvu BMW -jevih lastnikov kako dober in nepokvarljiv je ta stroj.Seveda če pa jih imajo 30 in več let- parkirane.Se ja nima kaj pokvarit! 

 

Znamka gor al pa dol... Kilometrov se je včasih manj delalo. So bili starejši mladinci kar frajerji. Opremo je bilo težko dobit. V kavbojkah in z odsluženo čelado pregurat sezono je kar umetnost. Pa vse tiste štorije kako so iskal in švercal, da so do delov prišli.  Pa une zgodbe z boni za bencin in kotulčkanje po makadamu. Še konec devedesetih je bila večina motorjev čez zimo brez tablic. Danes z polno ritjo se pa kregamo kateri je najboljši in kdo ima večjega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo gledam BMW-je tam okoli 80 do 85 letnik da bi si naredil Bobberja.Zanimivo pa je to da imajo vsi ti motorji tam od 40 do 70 tisoč kilometrov (v dobrih 30 letih)!Kar pomeni da so letno prevozili dobrih 1000 km.Zelo zanimivo!! 

Potem pa se seveda ne gre čuditi zadovoljstvu BMW -jevih lastnikov kako dober in nepokvarljiv je ta stroj.Seveda če pa jih imajo 30 in več let- parkirane.Se ja nima kaj pokvarit! 

 

Poglej se druge oglase. Cez 40k skoraj nima noben pa nima veze znamka :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej se druge oglase. Cez 40k skoraj nima noben pa nima veze znamka :)

 

Počakaj, da pridejo ta plave ropotarnice na avtonet, se bo takoj dvignilo povprečje kilometrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta nartalepš BMW kar sm jih vidu!!!

Prokleta pijača, zarat nje si narod domišlja da bmw dela traktorje  :glare:

Popravljeno . Popravil Žan96
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje, da bodo morali vsi vozniki enoslednih BMW vozil namestiti nad registersko tablico spodnje opozorilo. :ninja:

 

post-38230-0-72726900-1378396473_thumb.jpg

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prokleta pijača, zarat nje si narod domišlja da bmw dela traktorje  :glare:

Še dobro, da se  ne streznijo, potem bi bili šele obupani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo gledam BMW-je tam okoli 80 do 85 letnik da bi si naredil Bobberja.Zanimivo pa je to da imajo vsi ti motorji tam od 40 do 70 tisoč kilometrov (v dobrih 30 letih)!Kar pomeni da so letno prevozili dobrih 1000 km.Zelo zanimivo!! 

Potem pa se seveda ne gre čuditi zadovoljstvu BMW -jevih lastnikov kako dober in nepokvarljiv je ta stroj.Seveda če pa jih imajo 30 in več let- parkirane.Se ja nima kaj pokvarit! 

 

 

Tko je pri večini starejših motorjev. Skoraj vsakemu se je kariera nabijanja kilometrov nekje ustavila in je nekaj let odspal pozabljen v kakem kotu. Eni so šli na odpad, eni pa so imeli več sreče in so prišli v roke predelovalcev/restavratorjev in drugih znalcev, ki so jih ponovno postavili na cesto.

 

Jst pravim tko, bolš da se motor vozi, kot da stoji v kotu 15-20 let. Hitro se pojavi problem v  trdi in napokani gumi (sploh pri fergih), koroziji, preglodani napeljavi, zataknjenih ventilih itd. Če boš šel kupovat zadevo se prej posvetuj z kakim strokovnjakom-za stare bemfle jih je pri nas zagotovo nekaj...če te zanimajo stari Japanezerji (sploh Kawe) pa jst vem neki o njih.

 

Je pa res da so ti motorji-iz 80 tako japonci kot bavarci-veliko bolj vzdržljivo od današnjim motociklov. Čeprav potrebujejo majčkeno več vzdrževanja, kar je pravemu ljubitelju prej veselje kot muka, so narejeni da trajojo in bodo ob primernem vzdrževanju preživeli marsikateri sodobni motocikel-ki je, roko na srce, zdizajniran da se po določenem številu KM iztroši...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sanje vsakega GS fahrerja...

5e56fa9f32e8f7ca24ed1a3819d2dd66_zpsdc2c

Realnost je drugacna..

 

Kam si zabluzil s tem postom? Kaj naj bi si natancno zelel GS fahrer? Bel moped, dakar nalepko, makadamsko dvorisce ...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam si zabluzil s tem postom? Kaj naj bi si natancno zelel GS fahrer? Bel moped, dakar nalepko, makadamsko dvorisce ...?

A ne vidš koga ma v avatarju dr. Štern,ni zabluzu,takšen je,pa nč ne čut :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam si zabluzil s tem postom? Kaj naj bi si natancno zelel GS fahrer? Bel moped, dakar nalepko, makadamsko dvorisce ...?

GSko na 3 bate. Torej tigra explorerja, brez ocitkov o pluvanju v lastno skledo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam si zabluzil s tem postom? Kaj naj bi si natancno zelel GS fahrer? Bel moped, dakar nalepko, makadamsko dvorisce ...?

 

Klasičen odgovor zaslepljenega BMW fahrerja :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam si zabluzil s tem postom? Kaj naj bi si natancno zelel GS fahrer? Bel moped, dakar nalepko, makadamsko dvorisce ...?

 

Ti nisi pravi GS fahrer, si zgolj potrošnik, ki ga vodi ulica :)

 

Drugače pa sedaj vemo od kod prihaja izraz "mokre sanje"... želja po vodno hlajenem agregatu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti nisi pravi GS fahrer, si zgolj potrošnik, ki ga vodi ulica :)

 

Oboje drzi. Nisem pravi GS fahrer, ker pa me vodi ulica, si bom kupil versysa, pa bova potem skupaj stresala nebuloze.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ti je svetoval nakup versysa? jaz že ne in ga tudi ne svetujem.

Zakaj ne?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ti je svetoval nakup versysa? jaz že ne in ga tudi ne svetujem.

 

Za gsko so mi pa vsi rekli da to ni motor zame. In se pravijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!