Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Toliko imaš za povedat naredi to z V-maxom te pokoplje !

Ps: men je 50% tega naredil V-max,ko sem enkrat preveč(samo) na zadjo zavoro pritisnil,če neverjameš enkrat probaj boš videl kako te bo skipal neka hitrst sploh ni potrebna je dovol ca 60 Km/h.

Brumer, saj vem, da te peće, ampak to je tema za pljuvat čez bemfe in ne Yamahe!

Le še toliko offtopics, da jaz VMax-a nič ne zagovarjam niti hvalim. Že vsak zase ve zakaj mu je všeč in zakaj ne.

Lahko pa seveda odpreš svojo temo "Zakaj ne bi imel V-Maxa", ampak nimaš šans za tako publiciteto kot tu. Tud pod razno ne.

Bmfa je zakon

.

.

.

.

.

.

.

.

za pluvat! :whistle:

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič na svetu tako dobro razporejeno kot pamet:vsakdo misli,da je ima dovolj! :grim

 

zase govor bmflar z magisterijem... :P

Toliko imaš za povedat naredi to z V-maxom te pokoplje !

Ps: men je 50% tega naredil V-max,ko sem enkrat preveč(samo) na zadjo zavoro pritisnil,če neverjameš enkrat probaj boš videl kako te bo skipal neka hitrst sploh ni potrebna je dovol ca 60 Km/h.

kaj ima v-max integralne zavore pa ti je vmesni ventil zaštekal?? ali je katera druga finta da ga z zadnjo zavoro naprej kipaš?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko imaš za povedat naredi to z V-maxom te pokoplje !

Ps: men je 50% tega naredil V-max,ko sem enkrat preveč(samo) na zadjo zavoro pritisnil,če neverjameš enkrat probaj boš videl kako te bo skipal neka hitrst sploh ni potrebna je dovol ca 60 Km/h.

 

sicer imam še vedno težave z branjem teh bremzerjevih slovničnih remek del (beri: skropucal), pa vseeno...

 

če sem prav dojel, mu ga je (bremzerju vmaxa) ob zaviranju z zadnjo zavoro 50% preko sprednjega kolesa vrglo.

to pa je talent, majkemi!!!

 

tak hud vzdevek, pa še bremzat ne zna...

začeti pa bi bilo treba pri prstih, ki več kot očitno ne dohajajo možganov. za slednje bi bilo pa treba pribremzat svet, se za bremzerja čisto prehitro vrti...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer imam še vedno težave z branjem teh bremzerjevih slovničnih remek del (beri: skropucal), pa vseeno...

 

če sem prav dojel, mu ga je (bremzerju vmaxa) ob zaviranju z zadnjo zavoro 50% preko sprednjega kolesa vrglo.

to pa je talent, majkemi!!!

 

tak hud vzdevek, pa še bremzat ne zna...

začeti pa bi bilo treba pri prstih, ki več kot očitno ne dohajajo možganov. za slednje bi bilo pa treba pribremzat svet, se za bremzerja čisto prehitro vrti...

če je pa vozu u rikverc :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je pa vozu u rikverc :P

 

 

aja, na to pa v svoji omejenosti res nisem pomislil...

vseen je kam se je peljal..če je stisnil zadnjo zavoro je heroj da ga je na prednjega vrglo...

čeprav bi se potemtakem lahko reklo da o nemcih ne vemo nič .. in posledično ne vemo nič o tej japonski fori ki so jo skopirali od nemcev... 

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vseen je kam se je peljal..če je stisnil zadnjo zavoro je heroj da ga je na prednjega vrglo...

čeprav bi se potemtakem lahko reklo da o nemcih ne vemo nič .. in posledično ne vemo nič o tej japonski fori ki so jo skopirali od nemcev... 

360 stopinj je naredu, kapišiš?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko imaš za povedat naredi to z V-maxom te pokoplje !

Ps: men je 50% tega naredil V-max,ko sem enkrat preveč(samo) na zadjo zavoro pritisnil,če neverjameš enkrat probaj boš videl kako te bo skipal neka hitrst sploh ni potrebna je dovol ca 60 Km/h.

 

Na zadnjo si stisnil in ti je sprednje blokiralo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

360 stopinj je naredu, kapišiš?

NE. pa tudi če bi kapiral ne bi priznal tega ... zanalš .. :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremzer prosim javi se in povej tem japončkom kaj si mislil in to laično,ker strokovno te nben ne razume,razn mene :P :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremzer prosim javi se in povej tem japončkom kaj si mislil in to laično,ker strokovno te nben ne razume,razn mene :P :lol:

aja mi smo laiki ... ti ga pa strokovno ne razumeš ... jebiga 2 "faksa" v enem letu rata samo tebi naredit...  :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thamper brez foušije prosm :Pče bi se učil bi lohk bil isto neumn ko jaz :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thamper brez foušije prosm :Pče bi se učil bi lohk bil isto neumn ko jaz :lol:

 

ne fouš ti pa res nisem zarad tazadnje diplome ..čist nič ...sam maš pa srečo da si jo naredil samo s 7,2 ...

Študij na daljavo kaže rezultate.

jap . dober učitelj se pokaže ko učenec dosega višje rezultate od njega samega ...pa sem mu lepo govoril da naj se ne meče preveč ven ker potem me bodo vsi hoteli za mentorja..

mu pa zamerim ker je naše slovensko znanje šel raztresat po hrvaški...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brumer, saj vem, da te peće, ampak to je tema za pljuvat čez bemfe in ne Yamahe!

Le še toliko offtopics, da jaz VMax-a nič ne zagovarjam niti hvalim. Že vsak zase ve zakaj mu je všeč in zakaj ne.

Lahko pa seveda odpreš svojo temo "Zakaj ne bi imel V-Maxa", ampak nimaš šans za tako publiciteto kot tu. Tud pod razno ne.

Bmfa je zakon

.

.

.

.

.

.

.

.

za pluvat! :whistle:

 

 

... no, marsikdo tud tega ne ve ....  :lol1:

 

 

 

.

ps.

.... tema "Zakaj ne bi imel V-Maxa" pa ne bi uspevala zato, ker V-Maxa itak noben ne jebe ....   :kva2: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je to vmax?

isto kot Max, samo da ima še črko V spredaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... no, marsikdo tud tega ne ve ....  :lol1:

ps.

.... tema "Zakaj ne bi imel V-Maxa" pa ne bi uspevala zato, ker V-Maxa itak noben ne jebe ....   :kva2: 

 

zato ker na vsakem semaforju v-max vse ostale zjebe ...

Kaj je to vmax?

 

nisi še tam ... najprej boš propelerčke obdelal pol pa če boš pridn dobiš novo nalogo..

isto kot Max, samo da ima še črko V spredaj :P

saj v osnovi so hoteli ime motorja MAD MAX .. pa pol zarad avtorskih pravic ni šlo skozi...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mi smetit s tem japonskim srajem od V-maxa v tej poučni temi,ker bo drugače profesor Snecer potalal opomine pred izključitvijo v tej temi... :grim 

...pol ne boste mogli pa nikjer pljuvat :grrr

 

Banda nevzgojena japonska :P :lol: pa še mal britanske zraven.........čajček ob petih :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Banda nevzgojena japonska :P :lol: pa še mal britanske zraven.........čajček ob petih :lol1:

 

ve se kdo je prava banda oz. kaj so njene posledice...

 

crocodile-Leahter-Car-Key-Case-For-font-

 

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je to vmax?

To je 247 Kg železa z 140 Ks,ki te pri naglem zaviranju "SAMO Z ZADNJO" zavoro in pri  samo 60 Km/h  zabriše dol ali, da bo laikom bolj jasno vdigne zadnji konec(brez uporabe prednje zavore)za več kot 1/2 mera "sprobano" zato sem napisal,če neverjame naj na svojem V-maksu sproba in nerazumem kaj tu ni nekaterim Japsarjem jasno !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!