Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Sile osi se znova povezujejo :lol:

prej sile oslov ...sam za vas tainteligentne je placa zmanka ... smo propelerčki pa britanci pa italjani vse zafilal...

Popravljeno . Popravil thumper
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avstrijci so klasa zase, to se ve :lol1:

 

 

... no, "krauti" so res razred zase, ja .... :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avstrijci so klasa zase, to se ve :lol1:

Ja....al pušnejo al pa pušnejo.....če pa ne je pa Anschluss .... pol so pa nekej časa nevtralni .. do naslednjič ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo dejstva štetejo;  Tole mi je poslal en navdušen BMW p'rjatu iz Venezuele;

 

BMW F 800 GS in R 1200 GS

 

Vorrei far notare a tutti con che tipo di moto BMW ci fa circolare. Sono proprietario di una gs 1200 del 2005 con all'attivo 65000 km, percorsi su strade asfaltate senza fare mai percorsi di enduro, cosa per cui questa moto è nata. Un mese fa si é rotto l'albero intermedio del cambio con rischio di blocco ruota posteriore. BMW sa ma tace. Per un caso come il mio c'è stato anche un morto, senza considerare poi tutti quelli che hanno rischiato di brutto e sono caduti senza conseguenze particolarmente gravi (provate a cercare su internet "rottura cambio gs"). E pensare che BMW non ha mai fatto modifiche su quel particolare e quindi tutti i cambi sono sottoposti a questa rottura. Volete delle foto? Bene eccovi accontentati....come è ben visibile la rottura si è innescata dove é visibile la macchietta bianca in basso, sono ben visibili anche le linee di spiaggia ( lineette arcuate) e la rottura finale in alto quando ho sentito il particolare "tac" della rottura. A tutto ciò aggiungiamo anche le difettosità rilevate sui cardani di tutte le serie fin dal gs 1100, rotture vergognose dei telaiGs 800 e de nuovo gs 1200 ecc. ecc. Forse conviene iniziare anche a pensare che prezzo alto non vuol dire qualità alta..............io riparo, vendo ed acquisto una bellissima Yamaha e se tanti facessero così, forse ci penserebbero un attimo a fare schifezze e non considerare i clienti.

 

Rad bi obvestil vse, s kakšnimi motorji BMW se vozimo okoli . Sem lastnik 1200 gs 2005 s prevoženimi 65.000 km, po asfaltiranih cestah , ne da bi šel kdaj z Enduro spoti , za kar se je narejen bil ta motor. Pred mesecem dni je počil srednji del menjalnika, s tveganjem za blokiranje zadnjega kolesa . BMW ve, ampak tiho. Za primer , kot je moj in se ni odzval, tudi ob upoštevanju vseh tistih, ki so bili v nevarnosti in so padli brez hujših posledic ( pobrskajte na internetu " breaking gs menjalnik "). Neverjetno, BMW nikoli ni naredil nobenih sprememb kar se tega tiče, tako da so vsi menjalniki podvrženi tej napaki. Hočeš slike? No .... tu so , saj je jasno vidni počen del , bela lisa je vidna na dnu , celo rob vrstice. Ko sem slišal pok počenja, sem se ustavil. V ta namen smo dodali pomanjkljivosti , ugotovljenih na kardanih vseh serijah od 1100 GS, prelom s sramotnimi Gs 800 novih gs 1200 itd . itd . Morda bi moral začeti razmišljati tudi, da visoka cena vedno ne pomeni visoko kakovost .............. popravljam , prodajam in kupujem eno lepo Yamaho. in če tako delajo, morda bi za trenutek pomisliti, da naredijo sranje in ne upoštevajo kupce.

 P.S.    Ko sem imel pred veliko leti R 100 s katerim sem pred tridesetimi leti prevozil en cel drug kontinent, so mi  na garancijo zamenjali menjalnik le nekaj mesecev po nakupu - in pred omenjeno potjo. Še dobro, da se mi ni  to zgodilo na tem boguzahrbtnem potovanju.

Popravljeno . Popravil semering
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo dejstva štetejo;  Tole mi je poslal en navdušen BMW p'rjatu iz Venezuele;

 

BMW F 800 GS in R 1200 GS

 

Vorrei far notare a tutti con che tipo di moto BMW ci fa circolare. Sono proprietario di una gs 1200 del 2005 con all'attivo 65000 km, percorsi su strade asfaltate senza fare mai percorsi di enduro, cosa per cui questa moto è nata. Un mese fa si é rotto l'albero intermedio del cambio con rischio di blocco ruota posteriore. BMW sa ma tace. Per un caso come il mio c'è stato anche un morto, senza considerare poi tutti quelli che hanno rischiato di brutto e sono caduti senza conseguenze particolarmente gravi (provate a cercare su internet "rottura cambio gs"). E pensare che BMW non ha mai fatto modifiche su quel particolare e quindi tutti i cambi sono sottoposti a questa rottura. Volete delle foto? Bene eccovi accontentati....come è ben visibile la rottura si è innescata dove é visibile la macchietta bianca in basso, sono ben visibili anche le linee di spiaggia ( lineette arcuate) e la rottura finale in alto quando ho sentito il particolare "tac" della rottura. A tutto ciò aggiungiamo anche le difettosità rilevate sui cardani di tutte le serie fin dal gs 1100, rotture vergognose dei telaiGs 800 e de nuovo gs 1200 ecc. ecc. Forse conviene iniziare anche a pensare che prezzo alto non vuol dire qualità alta..............io riparo, vendo ed acquisto una bellissima Yamaha e se tanti facessero così, forse ci penserebbero un attimo a fare schifezze e non considerare i clienti.

 

Rad bi obvestil vse, s kakšnimi motorji BMW se vozimo okoli . Sem lastnik 1200 gs 2005 s prevoženimi 65.000 km, po asfaltiranih cestah , ne da bi šel kdaj z Enduro spoti , za kar se je narejen bil ta motor. Pred mesecem dni je počil srednji del menjalnika, s tveganjem za blokiranje zadnjega kolesa . BMW ve, ampak tiho. Za primer , kot je moj in se ni odzval, tudi ob upoštevanju vseh tistih, ki so bili v nevarnosti in so padli brez hujših posledic ( pobrskajte na internetu " breaking gs menjalnik "). Neverjetno, BMW nikoli ni naredil nobenih sprememb kar se tega tiče, tako da so vsi menjalniki podvrženi tej napaki. Hočeš slike? No .... tu so , saj je jasno vidni počen del , bela lisa je vidna na dnu , celo rob vrstice. Ko sem slišal pok počenja, sem se ustavil. V ta namen smo dodali pomanjkljivosti , ugotovljenih na kardanih vseh serijah od 1100 GS, prelom s sramotnimi Gs 800 novih gs 1200 itd . itd . Morda bi moral začeti razmišljati tudi, da visoka cena vedno ne pomeni visoko kakovost .............. popravljam , prodajam in kupujem eno lepo Yamaho. in če tako delajo, morda bi za trenutek pomisliti, da naredijo sranje in ne upoštevajo kupce.

 P.S.    Ko sem imel pred veliko leti R 100 s katerim sem pred tridesetimi leti prevozil en cel drug kontinent, so mi  na garancijo zamenjali menjalnik le nekaj mesecev po nakupu - in pred omenjeno potjo. Še dobro, da se mi ni  to zgodilo na tem boguzahrbtnem potovanju.

z visoko ceno pačaš svoj molk ob težavah ... jast razumel tako napisano bilo kot...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jezik se razveže bmwjašem, ko prodajo in odplačajo kredite.

Dok pa majo v posesti ali garaži pa bodo hvalili kot da so plačani.

Aja, za gori bo ziher komentar, da je prevod kriv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo dejstva štetejo;  Tole mi je poslal en navdušen BMW p'rjatu iz Venezuele;

 

BMW F 800 GS in R 1200 GS

 

S, prelom s sramotnimi Gs 800 novih gs 1200 itd . itd . Morda bi moral začeti razmišljati tudi, da visoka cena vedno ne pomeni visoko kakovost .............. popravljam , prodajam in kupujem eno lepo Yamaho. in če tako delajo, morda bi za trenutek pomisliti, da naredijo sranje in ne upoštevajo kupce.

 P.S.    Ko sem imel pred veliko leti R 100 s katerim sem pred tridesetimi leti prevozil en cel drug kontinent, so mi  na garancijo zamenjali menjalnik le nekaj mesecev po nakupu - in pred omenjeno potjo. Še dobro, da se mi ni  to zgodilo na tem boguzahrbtnem potovanju.

 

 

... hahahahaha ....  :lol1:

... ja, tud jest sem dobival v firmo razne pisemske pošiljke iz podobnih dežel, kot je Venezuela itd ... :eek:

 

... ponavad dobiš kej takšnega, kot ga zdele vi proučujete, takoj naslednji teden dobiš pa še kšnga tazga, v katerem piše, da si glih ti tisti srečni dobitnik kakšnega milijonskega dobitka ....  :lol1:

 

... no, vsekakor je vsa takšna pošta zelo verodostojna ....  :P

 

 

 

ps.

... eh fantje fantje, dejte no vzdrževat "nivo" tele poučne teme .... :hmm:

... dejte rajš kakšn filmček gor, k je bolj prepričljiv, kot pa takšnele cenene pisarije ....  :slap:     

Popravljeno . Popravil pik1
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... hahahahaha ....  :lol1:

... ja, tud jest sem dobival v firmo razne pisemske pošiljke iz podobnih dežel, kot je Venezuela itd ... :eek:

 

... ponavad dobiš kej takšnega, kot ga zdele vi proučujete, takoj naslednji teden dobiš pa še kšnga tazga, v katerem piše, da si glih ti tisti srečni dobitnik kakšnega milijonskega dobitka ....  :lol1:

 

... no, vsekakor je vsa takšna pošta zelo verodostojna ....  :P

 

 

 

ps.

... eh fantje fantje, dejte no vzdrževat "nivo" tele poučne teme .... :hmm:

... dejte rajš kakšn filmček gor, k je bolj prepričljiv, kot pa takšnele cenene pisarije ....  :slap:     

kr poglej si kakšnega na xhamster...pa vpiš GS v search...nikol ne veš mgoče so ga tud tm za kej uporabl :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr poglej si kakšnega na xhamster...pa vpiš GS v search...nikol ne veš mgoče so ga tud tm za kej uporabl :lol1:

 

... a si ti že sedu kdaj na GS-u ???? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pik1@ vidim, da si tudi ti kupil nadomestno vozilo, da je gska lahko v garaži. Defektofobija? :-)

Oooo, nova "Slovenska " beseda ?!?!

post-34911-0-31173000-1385887012_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pik1@ vidim, da si tudi ti kupil nadomestno vozilo, da je gska lahko v garaži. Defektofobija? :-)

 

 

... niti ne tolk "defektofobija" .... :?

 

... res mi ga je pa mal žal, da bi se z njim po slanih cestah vozil ....  :hmm:

 

... še bolj je pa prevagalo to, da se mi ga ne ljubi pucat po vsaki furci .... :slap:   in zato je prišel na vrsto "kitajček" ....   :010 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pik1@ vidim, da si tudi ti kupil nadomestno vozilo, da je gska lahko v garaži. Defektofobija? :-)

pik bi rad šel na mamute...pa ni tolk neumn da ne bi upošteval izkušenj drugih , da velika endura ni ravno najbolj primerna za gor...

sm ga pogruntal k je za gume sprašval...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet2@ se je hvalil, da njegova gsa pride tja gor po ledu, pa mu naj posodi, očitno so velike razlike med modeli.

saj sta s krucijem imela hude predpriprave pa zgleda da ne bo nič s tem....  

govora ni bilo o prihodu gor temveč o odhodu s "the placa " v nedeljo ko se odpravimo domov .... 

in izziv je bil , da speljeta tisti mali klanček brez pomoči solo sedeč na motorju...

ker moj tomos ni v konkurenci z velikimi endurami sem se odločil za nekaj malo težjega po kilah da ne bi bilo potem preveč jokanja pa stokanj da ju je ena 41 let stara štirka nažgala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tvoji motorji vsi zgledajo 41 let stari, ne sam apn.

daj nehaj se že izgovarjat na starost motorjev...pa izgled ....pa nizko moč..pa nizko končno ... saj ja voziš superlativ med velikimi endurami!

samo eni pravimo , da bomo poskusili in nam bo mmogoče uspelo , drugi pa gobce otresate pa potem zmrznete ...

itak pa : grelnik pred jajca da bodo večja pa šotor in spalko na moped pa pridi gor ... 

aja...pogoj je da zvoziš tisti klanček s placa v nedeljo ob odhodu ...za vse ostalo so maxisexdure najboljše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!