Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Ja to je poseben model GS Limited edition Kanarček..........elektronika omogoča rahle polete mim cest,parkirišč.....navadnemu smrtniku je model nedosegljiv.

Miha GS poznam osebno,na lotu je zadel,pa hišo je prodal tako da so zdaj v šotoru v Rojah,sam majo pa tega GS-a :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti samo svoje poste bereš? :fight2:

 

Je bilo malo nazaj napisano, da poleg Bemfe dobiš še financiranje. Menda se tolk splača, da se ti denar na računu nabira. :OK:

 

Ampak vseen ne bi mel bemfe, ker sem skromen. :whistle:

 

Svojih postov ne berem, ker se mi zdijo butasti. Preberem pa večino drugih saj so zelo poučni zakaj ne bi imel BMWeja. Tudi takrat, če bi imel dovolj dnarja ga ne bi imel, ker je za mene pretežak.

LP

Popravljeno . Popravil daneb
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svojih postov ne berem, ker se mi zdijo butasti. Preberem pa večino drugih saj so zelo poučni zakaj ne bi imel BMWeja. Tudi takrat, če bi imel dovolj dnarja ga ne bi imel, ker je za mene pretežak.

LP

Sej ne delajo samo GSov pa ostalih velikih "krav"  :)  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tud X-moto delajo za 10 letnike,tako smo vsi zadovoljni mi stari in vi otroci :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tud X-moto delajo za 10 letnike,tako smo vsi zadovoljni mi stari in vi otroci :P

Ko bom star, tečen in ko bo pešal moj kardan bom pa začel cedit sline na GSih  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak pa ga zašraufajo...pri sestavljanju prednjih bremz niso najbolj vešči :)

 

http://youtu.be/HNtWsxWQxPo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zna bit bolj kvalitetni šrot, kot obstoječi :D

itak, sej je bil že čas, da nardijo kwalitetni preskok :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daneb nimam otrok :P če mislš pa motorje pa ga maš na netu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj kakšno slikco prilimaj. :yes:

Poglej sliko mojga profila. Je tud link do mal večje slikce zdravn. Par stvari je nakndano montiranih, zato se mal razlikuje od serijskega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veste kaj se mi fajn zdi?!

Da nas teli bemflaji kljub ene par sto stani objav ne morejo prepričat, da bi skočili v isto nesrečo v kateri so oni.

Tale tema ima svoje humanitarno poslanstvo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej sliko mojga profila. Je tud link do mal večje slikce zdravn. Par stvari je nakndano montiranih, zato se mal razlikuje od serijskega.

Ta supermoto je všečen, pa od bmefla je še g450x  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A veste kaj se mi fajn zdi?!

Da nas teli bemflaji kljub ene par sto stani objav ne morejo prepričat, da bi skočili v isto nesrečo v kateri so oni.

Tale tema ima svoje humanitarno poslanstvo!

 

Pa hvala bogu, da je tako ........................... :OK: ................ k, če bi ti pa sneci slučajno bemflo kupila ........................ :kva1: .................... se jest ne usedem nikdar več na noben motor........................... :worship:  :worship:  :worship:

 

Še tega bi se mankal ..................... I30 in snecko na BMWju :kva1: ................ k  de ni že zadost druzga sranja .................... :grim

Popravljeno . Popravil papez47
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala I30 in sneci za pohvale in priznanja :OK:.......premlevam še za kakšnmo temo,seveda poučno,tehnično in navihano da nam prej minejo te mrzli turobni dnevi,hvala še enkrat in dolžna sta pijačo,za vse dobro ki sem vam naredu :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari, ta link je en virus, isto kot tvoj moped :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!