Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

E bravo, to smo hoteli slisat.

Dobro si tole spisal.

 

Aja mimogrede BMWji niso lepi in jih vozijo pretezno dedki v krizi identitete.

+baje jim pusca olje skozi

aaa,  zato si ga želiš :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu je zmagovalec. Še druge kategorije poglej, kdo in na čem je zmagoval.

 

http://www.worldsbk.com/en/season/standings.html?p_S_Campionato=SBK&p_Anno=2013

 

 

Bremzer pa se bo moral potem dodatno izobraževati :)

Da ti mal pomagam - Bremzer dela "šele " 33 let kot avtoelektrikar z samo 5-stopnjo izobrazbe !

Popravljeno . Popravil Bremzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato!! :D

 

1551515_621358211257290_1000994134_n.jpg

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej on je iz tujine prišel :kva1:

Odšel v tujino s trebuhom za kruhom kot odhajajo danes sposobni in pripravljeni delat v tujini, doma ostajajo kvazi veliki;strokovnjaki ,delomrzneži, lenuhi itd. in po 14-tih letih prišel nazaj in v tujini pridobljeno znanje in denar zelo dobro vnovčil !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odšel v tujino s trebuhom za kruhom kot odhajajo danes sposobni in pripravljeni delat v tujini, doma ostajajo kvazi veliki;strokovnjaki ,delomrzneži, lenuhi itd. in po 14-tih letih prišel nazaj in v tujini pridobljeno znanje in denar zelo dobro vnovčil !

BRAVO.....600 000 zaposlenih v SLO, ki jim ni treba/ne morejo/ne želijo/...delat v tujino, si označil za lenuhe in delomrzneže. 

 

In še nekaj...ko si ti odhajal v tujino, je bilo lažje...konkurenco si imel samo v Bosancih in Turkih. Danes...je konkurenca v Poljakih, Slovakih, Grkih, Srbih, Romunih, Bolgarih, Špancih...

 

Se oproščam za OT, ampak na te žalitve vsepovprek (in skoraj vedno od Bremzerja) se moram oglasit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato!! :D

 

1551515_621358211257290_1000994134_n.jpg

a je pol čudn da blokirajo ?

 

Zakaj mi nekaj pravi, da si edini pooblaščen za servis Tesle :)

 

http://www.teslamotors.com/

ti s pa generalni uvoznik ....  zdej mam pa res dost tebe - posebej tebe - s temi kantami štirkolesnim !!!! 

al šimfej bmfle kot je treba avte pa ladje pa podmornice pa vlakce pa nes u druge teme ! RESNO !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BRAVO.....600 000 zaposlenih v SLO, ki jim ni treba/ne morejo/ne želijo/...delat v tujino, si označil za lenuhe in delomrzneže. 

 

In še nekaj...ko si ti odhajal v tujino, je bilo lažje...konkurenco si imel samo v Bosancih in Turkih. Danes...je konkurenca v Poljakih, Slovakih, Grkih, Srbih, Romunih, Bolgarih, Špancih...

 

Se oproščam za OT, ampak na te žalitve vsepovprek (in skoraj vedno od Bremzerja) se moram oglasit.

Nisi me razumel kaj sem hotel povedat. Govorim o nezaposlenih ,ki niso pripravljeni prijet za delo kaj šele da bi poizkusili kruh v tujini.V tujini ni bilo nikoli lahko saj sem dobro vedel kaj me čaka samo: trdo delo, učenje jezika,prilagajanje okolju, ljudem,dodatno izobraževanje, itd. in še problemi z pasošem, YU vizo,prevodi življenjepisa in spričeval o izobrazbi, raznimi garancijami delodajalca itd.Za pot do npr.Bazla si moral prečkat vsaj štiri carine na vsaki pregled vseh papirjev in nazadnje še v Buchsu zdravniški pregled.Z razliko danes, ko se lahko vsedeš v avto se zapelješ po EU najdeš primerno delo in če ti paše ostaneš ali se vrneš domov.Kar se tiče konkurence se vidi,da tujega kruha nisi okusil kajti največja konkurenca so domačini,ki te cel čas imajo za manj vrednega sicer se nebi vrnil domov.Nevem če mi boš verjel nikoli nisem imel konkurence,ker sem vedno delal svoje delo in v njem vžival,delal sem že takrat skoraj z vsemi naštetimi narodnostmi ti jih vseeno naštejem:Švicarji,Nemci,Španci,Italijani,Portugalci,Poljaki,Bosanci,Hrvatje,Srbi,Turki res da ni bilo Bolgarov in Romunov "železna zavesa" ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa prenbližn tkole .......... ko sem se davvvvnegaaaaa leta 1981 iz mojga TOMOS TL14, presedlal na takle stroj MZ ETZ 250, ja .................. je bila en prbližen taka razlika, kot če se danes iz Versya presedeš na BMW-ja.

 

 

Uh ja, se spomnim. Sem sprobal točno to in to ravno takrat, kot navajaš.

Imaš prav, razlika je bila nepopisna. Fant, kako se je MZ tresel. še danes me čudi, kako da ni od vibracij vse odpadalo z motorja. ja, to je pač bila nemška kakovost.  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi me razumel kaj sem hotel povedat. Govorim o nezaposlenih ,ki niso pripravljeni prijet za delo kaj šele da bi poizkusili kruh v tujini.V tujini ni bilo nikoli lahko saj sem dobro vedel kaj me čaka samo: trdo delo, učenje jezika,prilagajanje okolju, ljudem,dodatno izobraževanje, itd. in še problemi z pasošem, YU vizo,prevodi življenjepisa in spričeval o izobrazbi, raznimi garancijami delodajalca itd.Za pot do npr.Bazla si moral prečkat vsaj štiri carine na vsaki pregled vseh papirjev in nazadnje še v Buchsu zdravniški pregled.Z razliko danes, ko se lahko vsedeš v avto se zapelješ po EU najdeš primerno delo in če ti paše ostaneš ali se vrneš domov.Kar se tiče konkurence se vidi,da tujega kruha nisi okusil kajti največja konkurenca so domačini,ki te cel čas imajo za manj vrednega sicer se nebi vrnil domov.Nevem če mi boš verjel nikoli nisem imel konkurence,ker sem vedno delal svoje delo in v njem vžival,delal sem že takrat skoraj z vsemi naštetimi narodnostmi ti jih vseeno naštejem:Švicarji,Nemci,Španci,Italijani,Portugalci,Poljaki,Bosanci,Hrvatje,Srbi,Turki res da ni bilo Bolgarov in Romunov "železna zavesa" ! !

Potem prosim tako napiši.  Vem, da je bilo včasih težko, kar se tiče papirologije, pa potni listi...ampak konkurence za delovno mesto je bilo manj. To.

Ja, imaš prav...nisem še delal v tujini (no, po par mesecev) ker mi ni bilo treba. Če pa bi bilo treba..pa bi verjetno naredil podobno, kot ti. 

 

Da ne  nadaljujem...če sem že OT, naj bom čimmanj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dela je tudi doma dovolj, če ne izbiraš ...................... kajti v tujini ne izbiraš .......................... razen, če nimaš že prej urejeno/ogledano

Popravljeno . Popravil Nemirni Duh
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremzer,moj post ni bil namenjen tebi :grrrin prosim če se držite teme :grimtukaj serjemo,pljuvamo,ščijemo po bmflih :kva1:se nas pa eno par najde tud k branmo hudiča nemškega......... :yes:..........no ta post ne jemljite resno ,saj mam kot povprečen lastnik BMWsamo 1 razred osnovne šole :Pkomaj čakam da se ga rešim,pole bom izobražen :lol:

 

P.S. Sneci bmfa gre za tolk kolk sem ti reku...........za 2 nova Versysa ^_^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem namen kupiti nov 800 GT - potem pa sem zasledil tole objavo   

 

Zdaj pa res ne vem več kaj naj naredim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi me razumel kaj sem hotel povedat. Govorim o nezaposlenih ,ki niso pripravljeni prijet za delo kaj šele da bi poizkusili kruh v tujini....

Ne vleči se ven! Tipično izmotavanje, ko namesto odgovora kritizirani podaja odgovore na druga nezastavljena vprašanja.

Kritika je bila na to in točno le na to:

"... doma ostajajo kvazi veliki;strokovnjaki ,delomrzneži, lenuhi itd."

Med temi doma ostajam tudi jaz. In pes ti na mamo skoču v mojem in imenu vseh opstalih, ki ostajamo doma! Ti, ki ostajajo doma skušajo graditi domačo družbo. Ti, ki so takrat ostali doma, ko si se ti revež matral v tujini, so gradili družbo doma. Zdravstvene domove v katerega greš danes, ko potrebuješ, pošte in urade v katere greš ko jih potrebuješ, ceste po katerih se voziš itd.

Kolikor imaš spoštovanja do drugih, toliko ga zaslužiš sam! Ti ga kaj dosti ne!

 

Ajaaa, kmet pizdi čez OT. :blush:

Prav. Nikoli me ne bo nihče prisilil kupit bmfe, samo zato, ker jo vozi Bremzer! Pika in amen.

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem namen kupiti nov 800 GT - potem pa sem zasledil tole objavo   

 

Zdaj pa res ne vem več kaj naj naredim?

 

Ponavadi resnica pride na dan, ko rataš bivši bmwjaš.

 

Kakšne zgodbe so šele na vlki gski, ki je prepojena z elektroniko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko postaneš bivši lastnik BMW-ja napišeš knjigo o prigodah :grim....sam bemti ko nimam kej napisat,v 8letih kar vozim BMW nobene okvare :glare:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kaj da ne sneci,miši,podgane ščurki ga glodajo,vlaga,napad korozije ...itd....a on je ko nov! Če bi not parkiral Versysa bi ti ostala vrjetn samo vtičnica za 122€,pa še to bi si podgane v rit namontirale in se hvalile da je stock :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi resnica pride na dan, ko rataš bivši bmwjaš.

 

Kakšne zgodbe so šele na vlki gski, ki je prepojena z elektroniko.

strokovno servisiran motor, dobr so me nasmejali s tem videom, malomarnost voznika, če ne njega pa serviserja z drugega planeta, ker čisto vse, kar mu je podrlo, so pred tem bili simptpmi, ki jih strokovnjaki niso občutili ali slišali, škoda je potem ogromna, da ti potrga ventile, se prej sliši, da španar, ki je plastičen ne opravlja več svojega dela, men je to smešno, da take budale hodijo po svetu in krivijo tehniko, ki jo je treba vzdrževat, če to ne delaš, je strošek, pa neglede katera znamka je v uporabi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kaj da ne sneci,miši,podgane ščurki ga glodajo,vlaga,napad korozije ...itd....a on je ko nov! Če bi not parkiral Versysa bi ti ostala vrjetn samo vtičnica za 122€,pa še to bi si podgane v rit namontirale in se hvalile da je stock :lol1:

 

Kot nov je za avto.net in podobne portale, ko pa bi se razdrl pa zgodba iz videa, verjetno pokorodirani stiki, stikala, ni da ni :)

 

Še dobro, da si se ga rešil, čeprav za skrite napake kljub temu odgovarjaš še 6 mesecev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!