Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

strokovno servisiran motor, dobr so me nasmejali s tem videom, malomarnost voznika, če ne njega pa serviserja z drugega planeta, ker čisto vse, kar mu je podrlo, so pred tem bili simptpmi, ki jih strokovnjaki niso občutili ali slišali, škoda je potem ogromna, da ti potrga ventile, se prej sliši, da španar, ki je plastičen ne opravlja več svojega dela, men je to smešno, da take budale hodijo po svetu in krivijo tehniko, ki jo je treba vzdrževat, če to ne delaš, je strošek, pa neglede katera znamka je v uporabi :grim

 

Motor zgleda lepo vzdrževan, človek pa se očitno tudi malo spozna na vse skupaj. Seveda niso slišali, da je kaj narobe, ker je nezdrav zvok običajen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor zgleda lepo vzdrževan, človek pa se očitno tudi malo spozna na vse skupaj. Seveda niso slišali, da je kaj narobe, ker je nezdrav zvok običajen.

vsak izgovor je dober, če ga imaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem namen kupiti nov 800 GT - potem pa sem zasledil tole objavo   

 

Zdaj pa res ne vem več kaj naj naredim?

kup si japanara, se boš sigurno vozil brez servisov in vzdrževanja, tako kot se je ta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneci,enkrat si se že pokakal,pa da vidmo! Motor je še vedno v moji garaži,stoji že leto in pol.....si si zapisal? No ,če najdeš en korodiran spoj ali bilo kakšno napako na njemu,če ne vžge s prve,pa ni bil v tem času enkrat prižgan ti ga podarim.Sej vem da ga ne maraš ,ga boš pač prodal temu stricu kot jaz,pa si boš kupil 2 nova Versysa.

Če pa ne najdeš nič podariš svojga Versya meni .Kaj praviš.........jaz pravim če nekaj trdiš moraš tud dokazat ali argumentirat,smo pa že večkrat videli da tu počepneš :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

strokovno servisiran motor, dobr so me nasmejali s tem videom, malomarnost voznika, če ne njega pa serviserja z drugega planeta, ker čisto vse, kar mu je podrlo, so pred tem bili simptpmi, ki jih strokovnjaki niso občutili ali slišali, ...

Pri teh kilometrih in letih ni meni še noben Japanar delal težav. Še en korejc je krepov dosti kasneje, kot je njega že vse mučilo, pa še tam nisem ziher če ga nisem jaz zajebal z neoriginalnim oljnim filtrom.

 

Ne, sedaj pa čisto resno, čeprav tema ni taka.

Bal bi se kupiti BMW-ja ravno zato ker mi ne vliva zaupanja. Še če imaš dovolj penezov za nakup in prepogosto servisiranje, je riziko, da te nekaj doleti na cesti in se skantaš. Hvala, res ne bi!

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneci,enkrat si se že pokakal,pa da vidmo! Motor je še vedno v moji garaži,stoji že leto in pol.....si si zapisal? No ,če najdeš en korodiran spoj ali bilo kakšno napako na njemu,če ne vžge s prve,pa ni bil v tem času enkrat prižgan ti ga podarim.Sej vem da ga ne maraš ,ga boš pač prodal temu stricu kot jaz,pa si boš kupil 2 nova Versysa.

Če pa ne najdeš nič podariš svojga Versya meni .Kaj praviš.........jaz pravim če nekaj trdiš moraš tud dokazat ali argumentirat,smo pa že večkrat videli da tu počepneš :kva1:

 

Vsak dan kakam :) napake so itak znane, poglej ga. Brez dizajnerja je narejen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kup si japanara, se boš sigurno vozil brez servisov in vzdrževanja, tako kot se je ta

Izjava dostojna človeka z ''disertacijo''  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneci,enkrat si se že pokakal,pa da vidmo! Motor je še vedno v moji garaži,stoji že leto in pol.....si si zapisal? No ,če najdeš en korodiran spoj ali bilo kakšno napako na njemu,če ne vžge s prve,pa ni bil v tem času enkrat prižgan ti ga podarim.Sej vem da ga ne maraš ,ga boš pač prodal temu stricu kot jaz,pa si boš kupil 2 nova Versysa.

Če pa ne najdeš nič podariš svojga Versya meni .Kaj praviš.........jaz pravim če nekaj trdiš moraš tud dokazat ali argumentirat,smo pa že večkrat videli da tu počepneš :kva1:

Kva maš v olju namočenega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:jp sayo v olivnem :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:jp sayo v olivnem :P

v oljčnem ... olivno se prideluje tam od jadranki ... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No prov,sej ta Jadranski dlje zdrži ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No prov,sej ta Jadranski dlje zdrži ;)

 bolš bmfla v olivnem olju kot morska voda v kolenu ... :xx:

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preber še enkrat, kaj sm napisal, mislim, da ne razumeš

Brez skrbi, dobro razumem, sem samo hotel reči, da klatiš neumnosti, kot ponavadi, zato je tudi disertacija v navednicah. Če ''razumeš''kaj hočem povedati.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez skrbi, dobro razumem, sem samo hotel reči, da klatiš neumnosti, kot ponavadi, zato je tudi disertacija v navednicah. Če ''razumeš''kaj hočem povedati.

da ti razložim še enkrat, vidim, da ne razumeš: Kupi si japončka in se vozi z njim brez pravega vzdrževanja in se boš vozil tako, kot se je ta z Bmw, se pravi šravfal boš stvari, katere ti drugače nebi bilo treba, kapiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!