Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

Tolko le glej, da ne boš ti še globje ugrezno :D

 

 

p90108011-zoom.jpg

Ta slika in objava bmflarja duce793alkvajezaenacifra sta samo dokaz da so bemfle le za šwaboljube pavre, mi vsi ostali vključno z poševnookci pa smo delani za japončke in vsake toliko še za angleže in makarone.

O vzrokih zakaj je tako, pa raje ne bi...

 

 

zaenkrat še ne....

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta slika in objava bmflarja duce793alkvajezaenacifra sta samo dokaz da so bemfle le za šwaboljube pavre, mi vsi ostali vključno z poševnookci pa smo delani za japončke in vsake toliko še za angleže in makarone.

O vzrokih zakaj je tako, pa raje ne bi...

 

 

zaenkrat še ne....

zanima me tvoj znanstveni pristop in obrazložitev teze :closedeyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene zanima dezertacija te situacije,se že veselim saj izpod tipkovnice I30 vedno pride kakšna avtohtona japonska beseda :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene zanima dezertacija te situacije,se že veselim saj izpod tipkovnice I30 vedno pride kakšna avtohtona japonska beseda :OK:

 

Koliko se vidi, servisirajo koleno, verjetno se je v cilinder udaril ko je padel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko se vidi, servisirajo koleno, verjetno se je v cilinder udaril ko je padel.

ja ni mel sreče take kot ti :grrr​ , da se udariš z glavo :headbang: , sam če padeš ti in udariš z glavo po Bmw cilindru, bi ta počil, pa veš zakaj, ker pametnejši popušča :grim  :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno si spregleda, da pametnejši sploh ne vozi bmwja, tako da takšna opcija odpade.

Po toliko straneh, mislim da smo to tudi vsi ostali ugotovili :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me tvoj znanstveni pristop in obrazložitev teze :closedeyes:

Sem bil prijazen in uvideven, pa vas bemflarjev nisem želel prizadeti z izsledki, do katerih smo med drugim v našem inštitutu prišli tudi s pomočjo te živobarvne teme.

Pa če že silita s Kmetom2  .... naj bo ...

 

Ugotovili smo, da so vzroki za posedovanje bmfle

 

.

.

.

.

v prvi vrsti in milo rečeno ...

 

genetski.

 

 

 

Na kratko. Ne da se nič pomagat... :blush:

(tudi če bi slučajno, a res čist slučajno komu to padlo na misel)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneci tisti na sliki se ni mogu v kolen udart na cilinder ker je motor Rotaxov....... :grrr......da se ti nisi res kam v glavo udaru :grim k pol ti ne moreva z Ducetom nč pomagat,boš revež celo življenje mislu da voziš dober motor kot I30 :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil prijazen in uvideven, pa vas bemflarjev nisem želel prizadeti z izsledki, do katerih smo med drugim v našem inštitutu prišli tudi s pomočjo te živobarvne teme.

Pa če že silita s Kmetom2  .... naj bo ...

 

Ugotovili smo, da so vzroki za posedovanje bmfle

 

.

.

.

.

v prvi vrsti in milo rečeno ...

 

genetski.

 

 

 

Na kratko. Ne da se nič pomagat... :blush:

(tudi če bi slučajno, a res čist slučajno komu to padlo na misel)

se bosta s Snecijem mogla uskladit, kr un je že pr Stalinu

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kr odpri temo da začnemo štet :OK: .

Za BMW morš bit pa kerlc, tudi za na mestu na tačko postavt .)

ELO sigurn ni"kerlc", ima pa srečo, da si je z BMW-ejem samo zapestje poškodoval.Tudi V-max, ko je bil še nov, po parih dneh mu je padel še dobro,da ga ni s svojimi 280-kilami+  poškodoval in to ne samo zapestje !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ELO sigurn ni"kerlc", ima pa srečo, da si je z BMW-ejem samo zapestje poškodoval.Tudi V-max, ko je bil še nov, po parih dneh mu je padel še dobro,da ga ni s svojimi 280-kilami+  poškodoval in to ne samo zapestje !

 

@bremzer

 

vmaxa, kateri je takrat imel 310kg sem s tal pobral sam. me zanima, če ti to zmoreš...

 

res nisem "kerlc", čeprav me 5let rokovanja z vmaxom ni dotolklo toliko kot prvi stik z bmw-jem...

 

še poškodbe z yamaho so se same od sebe porihtale (z zavorno stopalko narezana in stisnjena ahilova tetiva), bmwjeve pač ne...

 

sicer pa ne rabiš mene masirat zdaj tu, idi se rajo s svojo Maco ukvarjat... smiley-sex011.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bremzer

 

vmaxa, kateri je takrat imel 310kg sem s tal pobral sam. me zanima, če ti to zmoreš...

 

res nisem "kerlc", čeprav me 5let rokovanja z vmaxom ni dotolklo toliko kot prvi stik z bmw-jem...

 

še poškodbe z yamaho so se same od sebe porihtale (z zavorno stopalko narezana in stisnjena ahilova tetiva), bmwjeve pač ne...

 

sicer pa ne rabiš mene masirat zdaj tu, idi se rajo s svojo Maco ukvarjat... smiley-sex011.gif

menda je zvedel, kaj si počel z Yamo, pa te je v prvem poskusu vrgel s sedla, Bmw pa tudi vsak ne more vozit :worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne more, ne zmore ali ne zna?

Bmf je znan po svojih številnih tečajih za voznike njihovih krip. S prilagojenim programom seveda.

 

Za japanezerje teh tečajev ni treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bmf je znan po svojih številnih tečajih za voznike njihovih krip. S prilagojenim programom seveda.

 

Za japanezerje teh tečajev ni treba.

 

BMW je splošno znan tudi po tem, da pripadniki in nasprotniki te znamke, med sabo merijo ku***, nihče pa ne premore tolikšne dolžine, da bi povedal naglas  :glare:  :ninja::P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!