Skoči na vsebino

Zakaj ne bi imeli BMW motocikla


Kmet2

Priporočene objave

BMW je splošno znan tudi po tem, da pripadniki in nasprotniki te znamke, med sabo merijo ku***, nihče pa ne premore tolikšne dolžine, da bi povedal naglas  :glare:  :ninja::P

Japanarji  jih imajo v povprečju štiri in to pokonc, Bmflarji pa v glavnem dva pa še tista dva čist dol povešena.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nihče pa ne premore tolikšne dolžine, da bi povedal naglas  :glare:  :ninja::P

 

Mislim da sem prav danes vplačal enega "najdaljših"... uuppps... pa spet me ni BMW prepričal... pa priznam, da sem celo "vohal" RTja in GTja... V garažo bo pa zapeljala "grdosija" od 1700 ccm Kawlna!

 

Ja Snecer!  Dobu si točko! Juhej!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da sem prav danes vplačal enega "najdaljših"... uuppps... pa spet me ni BMW prepričal... pa priznam, da sem celo "vohal" RTja in GTja... V garažo bo pa zapeljala "grdosija" od 1700 ccm Kawlna!

 

Ja Snecer!  Dobu si točko! Juhej!

srečno vožnjo ti želim, karkoli si že kupil, saj si ga kupil sebi v veselje in za svoj gnar :OK:  :yea1:  :010

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa tik pred prodajo Kawasakija...

ponavadi je tak, ko si ga zrihtaš zase, prodaš in spet znova, srečno pri prodaji, če se boš zanjo odločil :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bremzer

 

vmaxa, kateri je takrat imel 310kg sem s tal pobral sam. me zanima, če ti to zmoreš...

 

res nisem "kerlc", čeprav me 5let rokovanja z vmaxom ni dotolklo toliko kot prvi stik z bmw-jem...

 

še poškodbe z yamaho so se same od sebe porihtale (z zavorno stopalko narezana in stisnjena ahilova tetiva), bmwjeve pač ne...

 

sicer pa ne rabiš mene masirat zdaj tu, idi se rajo s svojo Maco ukvarjat... smiley-sex011.gif

...poškodbe z yamaho so se same od sebe porihtale, bmwjeve pač ne...

 

Aja, če te Yama poškoduje se rana čudežno zaceli, če te pa BMW je pa potrebna bolnišnična oskrba :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom pogledal v kavno usedlino, mogoče za potrditev odgovora še dodatno vprašal in ti potem mogoče z gotovostjo povedal.

 

je pa res da mi za natrgano in stisnjeno ahilovo tetivo ni bilo treba nikamor in se je zadeva kolikor toliko sanirala sama, za bmwjevo zapestje pa čakam slikanje, mogoče operacijo,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

srečno vožnjo ti želim, karkoli si že kupil, saj si ga kupil sebi v veselje in za svoj gnar :OK:  :yea1:  :010

Sam da ga ni po bmflarsko "financiral"! :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer, pa menda se ne pališ na pokvarjene smrkavce? :kva1::kva2:

 

A ne bi rajši kaj takega ubodu? big-boy-ramp-5.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam da ga ni po bmflarsko "financiral"! :smoke:

 

To je pa neki novega?  Kak se pa po bemflarsko financira? ...dej povej da ne bom v dilemi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa neki novega?  Kak se pa po bemflarsko financira? ...dej povej da ne bom v dilemi?

Ja dej kej nazaj preber, smo vse že premleli! Financiranje po bmflarsko ni kredit ali kaj podobnega za reveže. Je nekaj, kjer ti še oni poleg mopeda denar šenkajo. Tako nam je bilo razloženo. Verjetno drugače ne bi nič prodali. :hmm:

Ne vem, nimam bemfe in ne rabim njihovega financiranja. Kawlna pa Hondo grem kar u štacuno kupt. Kaj češ, kmetavzar ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa res da mi za natrgano in stisnjeno ahilovo tetivo ni bilo treba nikamor in se je zadeva kolikor toliko sanirala sama, za bmwjevo zapestje pa čakam slikanje, mogoče operacijo,...

 

Z vsem dolžnim spoštovanjem: (in ne nisem doktor splošne medicine) tukaj pa znamka motorja ne igra čist nobene vloge - aja pa saj to veš, prisotna je samo gola zajebancija; sem šele sedaj pokapiral, da je cela tema taka ...

 

Aja, zakaj ga ne bi imel (BKW-ja) ? : ker so vsi njihovi modeli po vrsti predragi, ker se tu in tam kakšen tudi pokvari, ker jih je že čisto preveč po cestah (kot včasih Fazerjev ali Z 750), ker se voznikov teh dvokoles počasi prijema kompleks večvrednosti, ker ....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm, kdor bi vseh trenutnih 507 strani teme vzel resno je tudi potreben kake obravnave... :)

:kva1::blush::ninja: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jemljem zadevo smrtno resno in ELO ,tudi obravnavan sem z raznimi terapijami :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kdor bi vseh trenutnih 507 strani teme vzel resno...

 

...gre direkt v finale za izbor Naj Bemflarja Ever. Brez kvalifikacij.

 

Lahko pa tudi za Naj Antibemflarja, če ima za to verske ali drugačne razloge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam da ga ni po bmflarsko "financiral"! :smoke:

tudi če ga je z hipoteko, plačat ga moreš tako ali drugače, to ni ne tvoj ne moj problem, vsak se znajde po svoje, no, horoskop pa se mi zdi da je tu ključnega pomena, če ti zvezde niso naklonjene, ti tudi BMW financiranje ne pomaga :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jemljem zadevo smrtno resno in ELO ,tudi obravnavan sem z raznimi terapijami :P

Te tvoje KTM terapije ne spadajo v to temo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM je vsaj motor ne pa BMW :lol1:al pa mogoče BMW je vsaj motor ne pa KTM :hmm:ne ne sliši se dobr...mogoče pa KTM in BMW so vsaj motorji ne pa razna japonska sranja :010ja to bo to ,to se sliši kar v redu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KTM je vsaj motor ne pa BMW :lol1:al pa mogoče BMW je vsaj motor ne pa KTM :hmm:ne ne sliši se dobr...mogoče pa KTM in BMW so vsaj motorji ne pa razna japonska sranja :010ja to bo to ,to se sliši kar v redu :P

NINĐAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA  :ninja: to se sliši v redu :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!